Aplikace pro účastníky

O Aplikaci

Aplikace nahrazuje účastnickou  knížku a  Ty tak díky ní můžeš mít nově všechny své záznamy o aktivitách na jednom místě, a to v elektronické podobě. Aplikace navíc umožňuje kontrolovat stav plnění Tvého DofE, a to jak v rámci jednotlivých aktivit, tak v rámci celkové úrovně. Díky aplikaci můžeš své úspěchy sdílet na sociálních sítích nebo se dozvědět novinky ze světa DofE.

Aplikace jsou celkem dvě. Kromě té účastnické, určené pro Tebe, existuje ještě druhá pro Tvého vedoucího. Aplikace mezi sebou navzájem komunikují a předávají si informace, často i za pomoci upozornění (notifikací) přímo v mobilu. Klíčová je aplikace vedoucího, jelikož bez toho, aniž by Tvůj vedoucí aplikaci aktivně používal, nemůžeš plně využívat jejích možností.

Na jakých systémech mobilní aplikace funguje?

Momentálně aplikace funguje na systému Android a iOS. Aplikace bude v bližší budoucnosti vyvíjena i pro Windows, ale zatím na této platformě nefunguje. Aplikace bude také fungovat na iPadech. Pro tablety s operačním systémem Android aplikace není optimalizovaná, nicméně je možné, že i na takovém typu tabletu fungovat bude. 

Jak probíhá registrace do aplikace?

Tvůj vedoucí Ti musí vytvořit profil ve své aplikaci. Na Tebou uvedený kontaktní email Ti pak přijde zpráva s odkazem na stažení mobilní aplikace a kódem, kterým se poprvé přihlásíš do aplikace. Pokud Tvůj vedoucí aplikaci zatím nemůže používat, bohužel budeš muset zůstat u používání papírové knížky jako doposud.

Co dělat, pokud nevlastním smartphone?

Pokud pro evidování svých aktivit chceš používat aplikaci, ale nevlastníš smartphone, nevěš hlavu. Pokud Ti vedoucí založí účet v aplikaci, s přihlašovacími údaji se můžeš přihlásit na jakémkoliv zařízení, na kterém aplikace bude nainstalována a funkční (např. spolužákův, kamarádův telefon). Své záznamy bys pak mohl evidovat touto cestou.

Pokud bys takové příležitosti nechtěl využít, pro dobu nezbytně nutnou zůstaneš dále u používání účastnické knížky.

Jak probíhá spolupráce s vedoucím?

Vedoucí může kdykoliv kontrolovat Tvé aktivity, stejně jako Tě v rámci aplikace může upozornit, že se mu něco nezdá na některých z tvých záznamů v rámci jednotlivých aktivit. O takové situaci se dozvíš pomocí upozornění (notifikací), které se Ti díky aplikaci objeví v mobilu. Vždy, když začínáš novou aktivitu v jakékoliv úrovni, vedoucí nejdříve musí schválit tuto aktivitu a Tebou stanovený cíl. Stejně tak vedoucí musí schválit, když celou aktivitu dokončíš. Poslední důležitým milníkem spolupráce vedoucího a účastníka je také schválení dokončení celé úrovně, kterou Ti vedoucí musí schválit. 

Na koho se obracet v případě problému a dotazů?

V případě jakýchkoliv dotazů nebo problému s aplikací se neváhej obrátit na anna.simonova@dofe.cz nebo přímo na +420 720 272 497.

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací