Novinky

 • Poslední volná místa na zářijových školeních DofE Award!

  Akce

  Poslední volná místa na zářijových školeních DofE Award!

  27. srpna 2013

  Rádi bychom upozornili na posledních pár míst na zářijových školeních Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu, a to na základním školení, které proběhne 20.–21. září, ale i expedičním školení o týden dříve. Z důvodu omezené kapacity proto v případě zájmu neváhejte s registrací.

 • DofE Award přispěje k tématu dobrovolnictví na konferenci Forum 2000

  Aktuality

  DofE Award přispěje k tématu dobrovolnictví na konferenci Forum 2000

  23. srpna 2013

  Konference Forum 2000 s názvem „Společnost v přerodu“ se zúčastní přes sto významných světových osobností, zejména politiků, akademiků, zástupců občanské společnosti, novinářů, podnikatelů a náboženských představitelů včetně Jeho Svatosti dalajlamy. Jedním z přispěvatelů bude i nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu, jejíž výkonný ředitel Ondřej Lochman bude jedním z panelistů debaty na téma „Dobrovolnictví jako základní kámen občanské společnosti.“

 • Golfisté podpořili Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu

  Akce

  Golfisté podpořili Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu

  19. srpna 2013

  Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu opět využila možnosti prezentovat svou činnost a získat podporu v rámci NG Tour, a to účastí na turnaji GR Black Bridge 15. srpna. Golfistům byla nabídnuta vložená hra Vegas Golf, jejíž výtěžek byl určen na podporu činnosti nadace. Navzdory ne úplně jednoduchým pravidlům se hra u účastníků turnaje setkala s velkým úspěchem a během dne se podařilo vybrat přes pět tisíc korun, za něž přispěvatelům děkujeme.

 • Dudácký band The Rebel Pipers se stal novým partnerem DofE Award

  Aktuality

  Dudácký band The Rebel Pipers se stal novým partnerem DofE Award

  27. července 2013

  Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu navázala spolupráci s prvním kompletním skotským dudáckým bandem v České republice, který tak svou hudbou bude doprovázet předávání certifikátů úspěšným absolventům programu DofE Award.

 • DofE Award podpisem podpořila uznávání výsledků neformálního vzdělávání

  Aktuality

  DofE Award podpisem podpořila uznávání výsledků neformálního vzdělávání

  13. července 2013

  Mezinárodní cena vévody z Edinburghu, Česká republika se dne 26. června 2013 stala jedním z prvních signatářů Memoranda o podpoře uznávání výsledků neformálního vzdělávání při práci s dětmi a mládeží.

 • DofE Award se stala charitativním partnerem golfového turnaje BCC

  Akce

  DofE Award se stala charitativním partnerem golfového turnaje BCC

  25. června 2013

  Ve čtvrtek 13. června British Chamber of Commerce (Britská obchodní komora) pořádala golfový turnaj pro své členy a podporovatele. Jak je na těchto akcích zvykem, byl zde i prostor pro prezentaci cílů a činnosti nějakého charitativního či neziskového projektu. Této příležitosti tentokrát využil tým DofE Award, který zde jednak představil tento původně britský program pro mládež nové cílové skupině potenciálních podporovatelů a jednak získal 25 000 korun na rozšíření programu v Česku.

 • Konference v Marseille

  Akce

  Konference v Marseille

  24. června 2013

  Ve dnech 18 – 21.6. 2013 se v Marseille konalo další mezinárodní setkání v rámci projektu Vytvořme mobility pro dospělé se speciálními potřebami. Tento projekt realizuje o.s. Program pro mládež Cena vévody z Edinburghu od záři 2012 do října 2014.

 • Staňte se dobrovolníkem na vědeckých akcích pro děti

  Aktuality

  Staňte se dobrovolníkem na vědeckých akcích pro děti

  5. června 2013

  Chceš si splnit sekci dobrovolnictví v nově vzniklém projektu orientovaném na vědu, mládež a vzdělávání? Staň se dobrovolným lektorem kroužků či příměstských táborů VĚDA NÁS BAVÍ. Pokud se chceš zapojit už v průběhu letních prázdnin, můžeš pomáhat na příměstských táborech s exkurzemi dětí například do muzeí, ZOO či planetária. Pokud se chceš zapojit až v průběhu školního roku, šancí pro tebe jsou pravidelné kroužky.

 • První vlna školení je za námi, vítáme nové poskytovatele programu!

  Aktuality

  První vlna školení je za námi, vítáme nové poskytovatele programu!

  4. června 2013

  Národní kancelář má za sebou dva měsíce plné školení. V dubnu a květnu proběhlo celkem sedm školení, ze kterých si lidé z nových i stávajících místních center odvezli nejen nové znalosti, ale také příjemné zážitky a cenné kontakty. Proškolené instituce nyní začínají podepisovat s národní kanceláří nové Smlouvy o spolupráci, které jsme připravili ve spolupráci s mezinárodní kanceláří programu (International Award Foundation).

 • Směrem k aktivně trávenému volnému času díky Bambiriádě

  Akce

  Směrem k aktivně trávenému volnému času díky Bambiriádě

  28. května 2013

  Vzhledem k tomu, že se DofE Award zabývá všestranným rozvojem mládeže díky bohatým mimoškolním aktivitám, nemohli jsme chybět na akci, jejímž hlavním záměrem je představit dětem a mladým lidem rozmanité možnosti produktivního trávení volného času – na Bambiriádě. Na náš stánek jste mohli narazit na „Kulaťáku“ v pražských Dejvicích ve čtvrtek 23. a v pátek 24. května. Brali jsme ho hlavně jako příležitost k šíření povědomí o programu DofE Award a jeho cílech a vizi.

Předchozí | 1 | ... | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací