Novinky

 • Rozvoji programu v Česku pomohla návštěva Johna Maye

  Aktuality

  Rozvoji programu v Česku pomohla návštěva Johna Maye

  29. dubna 2013

  Nejen princ Edward byl v březnu v Praze s cílem podpořit nový rozjezd a novou vizuální identitu programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu neboli DofE Award. V den příletu královské návštěvy měla národní kancelář programu napilno s organizováním návštěvy generálního tajemníka mezinárodní kanceláře programu (The Duke of Edinburgh’s International Award Foundation) Johna Maye. Jak tato návštěva probíhala a jaké přinesla ovoce?

 • Společně za inspirativním a zábavným vzděláváním dětí a mládeže

  Aktuality

  Společně za inspirativním a zábavným vzděláváním dětí a mládeže

  26. dubna 2013

  Vzhledem k tomu, že nám záleží na všestranném rozvoji mládeže, hodláme navazovat spolupráci s dalšími neziskovými organizacemi, jejichž vize a poslání jsou nám blízké. Naší první partnerskou organizací se stává VĚDA NÁS BAVÍ, o. p. s., která prostřednictvím zábavných a interaktivních kroužků podněcuje v mladých lidech i dětech zájem nejen o vědu, ale i o svět kolem nich.

 • Škola zeměpisem a zkušeností v podání oceněného vedoucího DofE Award

  Z místních center

  Škola zeměpisem a zkušeností v podání oceněného vedoucího DofE Award

  25. dubna 2013

  Tři výjimeční pedagogové si v předvečer Dne učitelů odnesli nejvyšší vyznamenání ministerstva školství. Byl mezi nimi i učitel z českobudějovického Gymnázia J. V. Jirsíka Vladimír Kojan, který je zároveň dlouholetým vedoucím účastníků DofE Award. V tomto programu může vzdělávat studenty pomocí exkurzí a praktické aplikace historických vědomostí na reálné situace, a to v nejrůznějších zemích světa. Přinášíme vám s panem Kojanem rozhovor, díky kterému se dozvíte víc o jeho způsobu práce s mladými lidmi i o DofE Award.

 • Vyražte v létě s DofE Award do zahraničí

  Akce

  Vyražte v létě s DofE Award do zahraničí

  24. dubna 2013

  Naše pestrá nabídka zahraničních projektů a expedic pokračuje i přes léto 2013. V tuto chvíli pro vás máme připravené mezinárodní příležitosti mimo jiné ve Švýcarsku, Irsku či Finsku.

 • Mezinárodní mobilita v Litvě

  Akce

  Mezinárodní mobilita v Litvě

  21. dubna 2013

  Ve dnech 9. – 12.4. 2013 se konalo mezinárodní setkání v rámci projektu Vytvořme mobility pro dospělé se speciálními potřebami, který realizuje o.s. Program pro mládež Cena vévody z Edinburghu od záři 2012.

 • Zavítejte s námi na jarmark neziskovek a elektroswingový večírek

  Akce

  Zavítejte s námi na jarmark neziskovek a elektroswingový večírek

  2. dubna 2013

  Duben se už podruhé stává měsícem mezinárodního dobrovolnictví. Jeho zahajovací večírek proběhne ve středu 3. dubna v Kokpit Kafe na Malé Straně a bude spojen s jarmarkem neziskovek, na kterém se bude prezentovat také nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu s programem pro mládež DofE Award. Na závěr vydařeného večera si zatančíme s Djem Swing Thing. Přidejte se k nám.

 • Princ Edward motivoval účastníky, poskytovatele i podporovatele programu

  Aktuality

  Princ Edward motivoval účastníky, poskytovatele i podporovatele programu

  15. března 2013

  Tento týden byl velkou událostí pro všechny kolem programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Do Prahy zavítal nejmladší syn britské královny Alžběty princ Edward, aby zde program včetně jeho nové vizuální identity a vize podpořil.

 • Čerstvá nabídka školení pro stávající poskytovatele programu i nováčky

  Akce

  Čerstvá nabídka školení pro stávající poskytovatele programu i nováčky

  11. března 2013

  Zájemců o program DofE Award je stále víc, proto jsme pro všechny připravili školení, na kterém se seznámí s principy programu i specifiky jednotlivých rolí, jež mohou pracovníci a dobrovolníci škol a dalších organizací v programu zastávat. Zkrátka nepřijdou ani dosavadní poskytovatelé programu, kterým je určeno zejména aktualizační školení, ale mohou se také nechat proškolit pro jednotlivé role v programu.

 • Přípravy na královskou návštěvu jsou v plném proudu

  Aktuality

  Přípravy na královskou návštěvu jsou v plném proudu

  1. března 2013

  Vzhledem k tomu, že DofE Award zakládal a zaštiťuje samotný manžel britské královny Alžběty II. princ Philip, vévoda z Edinburghu, členové královské rodiny nás pravidelně podporují návštěvami v České republice. Nyní za tímto účelem přijede do Prahy nejmladší z potomků královského páru – princ Edward spolu s manželkou princeznou Sophií. Co pro ně chystáme?

 • Mezinárodní příležitosti od Rumunska po Izrael

  Akce

  Mezinárodní příležitosti od Rumunska po Izrael

  14. února 2013

  Díky celosvětovém rozšíření DofE Award máme pro účastníky i poskytovatele tohoto programu pestrou nabídku různých zahraničních projektů. V tuto chvíli pro vás máme zahraniční příležitosti mimo jiné v Izraeli, Rumunsku, Švýcarsku, Irsku, v Černé hoře či na Ukrajině.

Předchozí | 1 | ... | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací