Novinky

 • V pondělí 16. května získají dva absolventi Zlatou mezinárodní cenu vévody z Edinburghu přímo z rukou Prince Phillipa

  Aktuality

  V pondělí 16. května získají dva absolventi Zlatou mezinárodní cenu vévody z Edinburghu přímo z rukou Prince Phillipa

  5. května 2016

  Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu slaví 60 let své existence a u této příležitosti pořádá v Londýně mezinárodní slavnostní ceremonii, během které ocení úspěšné absolventy v Buckinghamském paláci přímo Princ Phillip, manžel královny Alžběty II a zakladatel této organizace. Z české nadace si pro ocenění jedou dva studenti středních škol – Tereza Fojtíková z Ostravy a Roman Jordán z Českých Budějovic.

 • DofE nabízí stáž v PR a organizování akcí

  Aktuality

  DofE nabízí stáž v PR a organizování akcí

  4. května 2016

  Do týmu nadace v České republice, jejímž posláním je rozvoj a zajištění kvality DofE, hledáme aktivního, nadšeného a zodpovědného PR stážistu. Pokud Tě baví marketing, PR, sociální média, jsi kreativní a komunikativní a rád/a posouváš věci dopředu, pak neváhej a přidej se do našeho mladého týmu!

 • Hledáme nového PR kolegu!

  Aktuality

  Hledáme nového PR kolegu!

  2. května 2016

  Do týmu nadace v České republice, jejímž posláním je rozvoj a zajištění kvality DofE, hledáme aktivního, nadšeného a zodpovědného kolegu/kolegyni na pozici Specialista komunikace. Pokud Tě baví marketing, PR, sociální média, jsi kreativní a komunikativní a rád/a posouváš věci dopředu, pak neváhej a přidej se do našeho mladého týmu!

 • Zlatá ceremonie na Britském velvyslanectví v Praze 19.4.

  Akce

  Zlatá ceremonie na Britském velvyslanectví v Praze 19.4.

  25. dubna 2016

  Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu ocenila zlaté účastníky svého programu na Britské ambasádě v Praze. Slavnostního předávání se zúčastnilo 30 účastníků ze 6 vzdělávacích institucí po celé České republice. Prestižní ocenění získali na základě plnění pěti částí programu: dobrovolnictví, sport, rozvoj talentu, dobrodružná expedice a akce s pobytem.

 • Regionální akce v Praze - představení programu DofE

  Akce

  Regionální akce v Praze - představení programu DofE

  24. dubna 2016

  Středočeským a pražským školám i ostatním institucím pracujícím s mladými lidmi byl 14. dubna 2016 představen a nabídnut neformální vzdělávací program Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE).

 • Žádejte o příspěvky z Fondu DofE!

  Aktuality

  Žádejte o příspěvky z Fondu DofE!

  12. dubna 2016

  Jarní výzva Fondu DofE byla spuštěna a až do 30. dubna můžete žádat o příspěvky na aktivity účastníků a vedoucích DofE a o příspěvky pro místní centra.

 • Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu hledá nového člena týmu!

  Aktuality

  Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu hledá nového člena týmu!

  12. dubna 2016

  Do týmu národní kanceláře DofE, jejímž posláním je rozvoj vzdělávacího programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu v České republice, hledáme sympatického a zodpovědného kolegu/kolegyni na pozici Koordinátor/ka programu DofE. Pokud vás láká práce v dynamické neziskové organizaci, neváhejte a do konce dubna se přihlaste do výběrového řízení.

 • Nabídky dobrovolnictví pro účastníky vzdělávacího programu DofE

  Aktuality

  Nabídky dobrovolnictví pro účastníky vzdělávacího programu DofE

  11. dubna 2016

  Chcete vstoupit do vzdělávacího programu DofE a nevíte, kde plnit dobrovolnictví? Nabízíme vám pět možností u našich partnerských organizací!

 • SEMINÁŘ V IZRAELI – multikulturalismus

  Aktuality

  SEMINÁŘ V IZRAELI – multikulturalismus

  6. dubna 2016

  V rámci partnerství s Národní kanceláří DofE v Izraeli a na Slovensku vám nabízíme možnost účastnit se týdenního semináře v Haifě zaměřeného zejména na multikulturalismus a lidská práva. Akce je určena pro všechny vedoucí, koordinátory, hodnotitele a školitele dobrodružných expedic.

 • Přes 200 mladých účastníků DofE převzalo svá ocenění

  Akce

  Přes 200 mladých účastníků DofE převzalo svá ocenění

  15. února 2016

  Přes 200 mladých lidí získalo v posledním týdnu prestižní mezinárodní ocenění v rámci Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE). Na slavnostních předáváních (25. ledna a 3. února) se potkali účastníci z celé České republiky, ze všech vzdělávacích institucí od mezinárodních škol, gymnázií, učilišť, domů dětí a mládeže až po dětské domovy. Nechyběly ani významné osobnosti podporující nadaci v České republice, ředitelé zapojených institucí, vedoucí a učitelé, odborníci na vzdělávání či rodiče mladých účastníků.

Předchozí | 1 | ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 20 | Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací