Novinky

 • DofE nabízí možnost stáže!

  Aktuality

  DofE nabízí možnost stáže!

  11. února 2016

  Do týmu nadace The Duke of Edinburgh’s International Award Czech Republic Foundation o.p.s., jejímž posláním je rozvoj DofE v České republice, hledáme nadšeného stážistu, který by měl zájem zapojit se do rozvoje této neziskové organizace.

 • Odvážná bikerka jede za polární kruh pokořit závod, který ještě nikdo nezvládl

  Napsali o nás

  Odvážná bikerka jede za polární kruh pokořit závod, který ještě nikdo nezvládl

  20. ledna 2016

  Devět set kilometrů zasněženým Finskem čeká na dvacetiletou ultra bikerku Markétu Peggy Marvanovou. Žádné zázemí a jen minimum zásob, aby toho moc nevezla. Už tak bude zavátý terén pro zvláštní sněžné kolo docela makačka. Čeká ji náročný terén, mrazivé teploty až do -40 stupňů a civilizaci potká tak maximálně čtyřikrát.

 • Na kole za polární kruh. Neberu si ani mýdlo, říká odvážná Češka

  Napsali o nás

  Na kole za polární kruh. Neberu si ani mýdlo, říká odvážná Češka

  20. ledna 2016

  Ve dvaceti letech má za sebou už jedno velké cyklistické dobrodružství. Za 21 dní zvládla Markéta Marvanová jako nejmladší účastnice severoamerickou Great Devide Tour, kde projela poušť, zasněžené hory a poradila si s nedostatkem jídla i se setkáním s medvědem. Teď jí čeká nová, ještě bláznivější výzva. Na kole se vydá až za polární kruh.

 • Zlatá ceremonie v Buckinghamském paláci!

  Aktuality

  Zlatá ceremonie v Buckinghamském paláci!

  18. ledna 2016

  Máš splněnou Zlatou úroveň, nebo ji dokončíš nejpozději do 15. dubna 2016? Chceš se pokusit o to mít šanci převzít Cenu vévody z Edinburghu od samotného vévody v Buckinghamském paláci? Pošli nám do 27.ledna 2016 motivační dopis a můžeš se dostat do výběru účastníků, z nichž se některým dostane této pocty!

 • DofE nabízí možnost stáže!

  Aktuality

  DofE nabízí možnost stáže!

  14. ledna 2016

  Do týmu nadace The Duke of Edinburgh’s International Award Czech Republic Foundation o.p.s., jejímž posláním je rozvoj DofE v České republice, hledáme nadšené stážisty, kteří mají zájem zapojit se do rozvoje této neziskové organizace.

 • Mladá cyklistka se vydá za polární kruh zdolat nikdy nikým dokončený závod!

  Aktuality

  Mladá cyklistka se vydá za polární kruh zdolat nikdy nikým dokončený závod!

  11. ledna 2016

  Devět set kilometrů zasněženým Finskem čeká na dvacetiletou ultra bikerku Markétu Peggy Marvanovou. Nejmladší česká pokořitelka americké Great Divide Tour (4418 km) se nyní chystá za polární kruh na závod Lapland Extreme Challenge, který ještě nikdo nedokončil. Pojede ho na sněžném kole. Startuje 20. února z Rovaniemi a na překonání panenské krajiny bude mít maximálně třicet dní.

 • Z dětského domova ke královské rodině!

  Napsali o nás

  Z dětského domova ke královské rodině!

  6. ledna 2016

  Cesta ke štěstí? Tak by se dal nazvat životní příběh devatenáctiletého Lukáše Kotlára, který dokazuje, že ani dětský domov a romská národnost nemusí být překážkou ke splnění dětských snů. Na jeho začátku byl kojenecký ústav, pak touhy, které provázejí snad každé dítě, a na prahu dospělosti setkání s členy britské královské rodiny.

 • Staňte se posilou našeho týmu!

  Aktuality

  Staňte se posilou našeho týmu!

  4. ledna 2016

  Do týmu nadace The Duke of Edinburgh’s International Award Czech Republic Foundation o.p.s., jejímž posláním je rozvoj DofE v České republice, hledáme nového kolegu/kolegyni, která má zájem zapojit se do rozvoje této neziskové organizace na pozici Asistent/ka PR a akcí.

 • Výsledky podzimní výzvy Fondu DofE jsou zde!

  Aktuality

  Výsledky podzimní výzvy Fondu DofE jsou zde!

  10. prosince 2015

  Podzimní Výzva Fondu DofE byla ukončena a s radostí oznamujeme zveřejnění výsledků. O podporu požádalo přes 20 organizací z řad Místních center DofE. Rozhodovací komise rozdělila více než 250.000,- a to především mezi sociálně znevýhodněné účastníky na podporu jak dobrodružných expedic, tak programových aktivit účastníků. Děkujeme všem žadatelům a doufáme, že naše podpora opět pomůže v rozšíření i zkvalitnění DofE aktivit.

 • Účastník DofE Lukáš Kotlár na ČT1

  Napsali o nás

  Účastník DofE Lukáš Kotlár na ČT1

  8. prosince 2015

  Příběh účastníka DofE, Lukáše Kotlára, který měl nedávno možnost představit svůj příběh i před členy britské královské rodiny, zaujal i Českou televizi. Sondu do života Lukáše můžete zhlédnout v pořadu 168 hodin.

Předchozí | 1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... | 20 | Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací