Ceremonie

Ceremonie

Každý úspěšný absolvent programu DOFE se může zúčastnit slavnostního předávání certifikátu a odznaku. Ceremonie probíhá za účasti patronů DOFE a dalších významných hostů.

Podívej se na průběh ceremonií minulých ročníků ve Fotogalerii nebo na našem YouTube.

Ten pocit, když dokončíš svoji úroveň DofE a ověříš si, že na sobě dokážeš pracovat a dosahovat svých stanovených cílů, ať už po dobu 3, 6 nebo 12 měsíců. Ten pocit je k nezaplacení. Každého úspěšného absolventa za jeho úsilí navíc oceníme certifikátem a odznakem, aby se svými úspěchy mohl chválit i do budoucna.  

Nechceme vám certifikáty ale poslat jenom do e-mailu, a proto se může každý úspěšný absolvent DofE zúčastnit slavnostního předávání svého certifikátu a odznaku. Účast není povinná, ale garantujeme, že je nezapomenutelná, navíc tak budete mít své certifikáty a odznaky už napořád u sebe, a ne pouze v elektronické podobě.  

Pro účast na ceremonii je zapotřebí dokončit včas danou úroveň, vše si zapsat do ORB, přihlásit se na ceremonii a pak na ni včas dorazit. Ceremonie probíhá za účasti patronů DofE a dalších významných hostů. 

Účast na ceremonii je zahrnuta v účastnickém poplatku, který se platí při registraci do programu DofE, není tedy potřeba nic doplácet.  

Ceremonie 2021 

Pro účast na ceremonii je nezbytně nutné, aby absolvent měl kompletní všechny záznamy v účastnické aplikaci (Online Record Book). Bez toho není možné, aby se absolvent ceremonie účastnil a získal certifikát a odznak Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu. 

Jakmile máte vše zapsáno v ORB, včetně schválení Národním centrem, dostáváte automaticky elektronický certifikát a odznak v elektronické podobě. Jestliže máte zájem o účast na slavnostní ceremonii a o fyzické převzetí certifikátu, neváhejte se na ni přihlásit. Vše, co je pro přihlášení potřeba, vám dorazí do e-mailu (pro jistotu si občas zkontrolujte spam).   

Zlatá ceremonie 

19.10.2021, Kaiserštejnský palác - Praha

Podmínkou pro účast na zlaté ceremonii je mít splněné záznamy v ORB do 30. 9. 2021. Zlatá ceremonie se již tradičně koná v Praze a my se budeme těšit, až se s vámi při této významné události setkáme! 

Bronzovo-stříbrné ceremonie 

Podmínkou pro účast na bronzovo-stříbrné ceremonii je mít splněné záznamy v ORB do 31. 10. 2021. Tentokrát jedeme my za vámi, bronzovo-stříbrné ceremonie se letos totiž konají ve vašich krajích. Ušetříme vás tak dlouhého přejíždění po Česku a setkáme se s vámi na vaší domácí půdě.  

Potvrzené termíny bronzovo-stříbrných ceremonii v krajích: 

23.11. Ústecký kraj 

24.11. Středočeský kraj 

25.11. Praha 

26.11. Praha (Mezinárodní školy, v angličtině/in english) 

30.11. nebo 1.12. Královehradecký kraj (bude upřesněno) 

3.12. nebo 15.12. Zlínský kraj (bude upřesněno) 

7.12. Pardubický kraj 

8.12. Moravskoslezský kraj 

 

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na ceremonie@dofe.cz. Jsme tu pro vás! 

Těšíme se, že se v tomto roce všichni setkáme offline, bez přítomnosti obrazovek a laptopů. 😊 

Váš tým DofE