Ceremonie

Ceremonie

Každý úspěšný absolvent programu DOFE se může zúčastnit slavnostního předávání certifikátu a odznaku. Ceremonie probíhá za účasti patronů DOFE a dalších významných hostů.

Podívej se na průběh ceremonií minulých ročníků ve Fotogalerii nebo na našem YouTube.

Ten pocit, když dokončíš svoji úroveň DofE a ověříš si, že na sobě dokážeš pracovat a dosahovat svých stanovených cílů, ať už po dobu 3, 6 nebo 12 měsíců. Ten pocit je k nezaplacení. Každého úspěšného absolventa za jeho úsilí navíc oceníme certifikátem a odznakem, aby se svými úspěchy mohl chválit i do budoucna.  

Nechceme vám certifikáty ale poslat jenom do e-mailu, a proto se může každý úspěšný absolvent DofE zúčastnit slavnostního předávání svého certifikátu a odznaku. Účast není povinná, ale garantujeme, že je nezapomenutelná, navíc tak budete mít své certifikáty a odznaky už napořád u sebe, a ne pouze v elektronické podobě.  

Pro účast na ceremonii je zapotřebí dokončit včas danou úroveň, vše si zapsat do ORB, přihlásit se na ceremonii a pak na ni včas dorazit. Ceremonie probíhá za účasti patronů DofE a dalších významných hostů. 

Účast na ceremonii je zahrnuta v účastnickém poplatku, který se platí při registraci do programu DofE, není tedy potřeba nic doplácet.  

Zlatá ceremonie září 2022

Proběhne v 21. září 2022 v Praze. Pro účast na zlaté ceremonii je nutné mít splněnou úroveň a doplněné záznamy v ORB do 31.7.2022. Zápis v ORB musí být k 31.7. ve statusu: Schválení Národním centrem. Těšíme se na setkání s vámi!

Bronzovo-stříbrné ceremonie jaro 2022

Ceremonie proběhnou od dubna až do června 2022 a nahrazují zrušené podzimní termíny 2021, ale zároveň se na ně mohou přihlásit i ti, kdo přihlašování na podzim nestihli. Podmínkou pro účast na bronzovo-stříbrné ceremonii je mít splněné záznamy v ORB do 28. 2. 2022 (status: Schváleno Národním centrem). Registrace na ceremonie je možná do 20.3.2022, přihláška vám přijde mailem. Tentokrát jedeme my za vámi, bronzovo-stříbrné ceremonie se letos totiž konají ve vašich krajích. Ušetříme vás tak dlouhého přejíždění po Česku a setkáme se s vámi na vaší domácí půdě.

TERMÍNY 2022

Ústecký kraj -Krajský úřad (Velký sál)

Středočeský kraj - Galerie Středočeského kraje (GASK)

Královehradecký kraj - Krajský úřad (místnost Albrechta z Valdštejna)

Liberecký kraj - Severočeské muzeum 

Plzeňský a Karlovarský kraj - SVČ Radovánek (Konferenční sál 1. patro)

Pardubický kraj - Dům Hudby (Malý sál)

Moravskoslezský kraj - Dům kultury města Ostravy (divadelní sál)

Olomoucký kraj - SZŠ a VOŠz Emanuela Pöttinga v Olomouci

Jihočeský kraj - Krajský úřad (Sál zastupitelstva)

Jihomoravský kraj - Magistrát města Brna (Rytířský sál)

Zlínský kraj - Krajský úřad (Krajský sál)

Kraj Vysočina - Krajský úřad (Kongresový sál)

 

Jaké jsou podmínky přihlášení na Bronzovo-stříbrnou ceremonii 2022? 

Pro účast na Bronzové a stříbrné ceremonii 2022 je nutné mít splněnou úroveň v ORB (status “Schváleno Národním centrem”) do 28.2.2022. Splnění tohoto data je jedinou podmínkou pro účast na ceremonii. Po uplynutí termínu už nebude možné se ceremonie na jaře 2022 zúčastnit.  

Jak se můžu přihlásit na ceremonii? 

E-mail s přihlašovacím odkazem na ceremonii 2022 vám dorazí na váš e-mail, který máte uvedený v ORB (nezapomeňte si zkontrolovat, zda máte mail v ORB správně vyplněný a taky si pravidelně kontrolujte spam, kam to občas spadne).  Registrace pro přihlášení na ceremonii je možná do 20.3. 2022, po tomto termínu, již nebude možné se na ceremonii přihlásit.

Jak získám certifikát a odznak za absolvování DofE? 

Pokud se zúčastníte ceremonie, předáme vám vytištěný certifikát a badge tam, ale pokud nemůžete přijít, tak nezoufejte 😊 Po ukončení a schválení úrovně v ORB vám automaticky přijde váš DofE certifikát a odznak elektronicky! 

Doporučujeme se s ním pochlubit ve svém CV, při přihlašování se na vysokou školu, nebo třeba na profilu na LinkedIn. Vaše budoucí zaměstnavatele nebo univerzity určitě bude zajímat, že si dokážete dobře nastavit cíle a hlavně jich také dosáhnout. 

A jak vypadá samotný průběh ceremonie?

Na ceremonii je nutností se dostavit včas a ve společenském oblečení a upravení, jelikož každý úspěšný absolvent půjde na pódium.

Po příchodu se usadíte na místa dle zasedacího pořádku, na židli najdete své jméno a je důležité, abyste si místa vzájemně nevyměňovali. Po zahájení moderátoři nejprve všechny přivítají, významní hosté budou mít proslovy a potom přijde na řadu to nejdůležitější, tedy předávání vám, úspěšným absolventům.

Vždy vyzveme celou řadu, aby se zvedla a půjdete postupně z jedné strany na pódium, jakmile zazní vaše jméno. Na pódiu si potřesete rukou nejprve s jedním předávajícím, který vám předá certifikát a poté s druhým, který vám předá odznak. Poté ještě zůstáváte stát mezi oběma předávajícími a fotograf vás vyfotí. Po vyfocení odcházíte z pódia druhou stranou a vracíte se na své místo. Po zakončení ceremonie bude následovat společné fotografování všech absolventů.

Budeme rádi, pokud po ceremonii ještě zůstanete na občerstvení a bude možnost si neformálně promluvit jak s představiteli DofE, tak například i s patrony. 

 

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na ceremonie@dofe.cz. Jsme tu pro vás! 

Těšíme se, že se v tomto roce všichni setkáme offline, bez přítomnosti obrazovek a laptopů. 😊 

Váš tým DofE