Alumni Club

Chceš posunout své DofE o krok dál? Staň se součástí prestižního DofE Alumni Clubu – klubu absolventů DofE, který spojuje aktivní mladé lidi z více než 140 zemí po celém světě.

Díky Alumni Clubu se budeš moci seznámit s dalšími držiteli ceny DofE i národní kanceláří DofE, setkáš se s úspěšnými lidmi a zúčastníš se zajímavých akcí, na které se hned tak někdo nedostane. Právě tady můžeš své dovednosti a zkušenosti získané v DofE využít v praxi a dále je rozvinout, a tak přispět k dalšímu rozvoji DofE.

Můžeš se stát buď aktivním členem Alumni Clubu v jedné z rolí popsaných níže, nebo se registruj k pasivnímu členství, čímž si zajistíš pravidelné informace o dění v Clubu (cca 4x ročně), zajímavých nabídkách pro absolventy DofE a pozvánku na celostátní setkání členů klubu.

Jak se stát členem?

Kontaktuj nás na tomto emailu gahaczechia@gmail.com a případně navštiv naše facebookové stránky.

V jakých rolích se můžeš zapojit?

Ambasador DofE

Láká Tě reprezentovat DofE na zajímavých akcích? Rád bys inspiroval k zapojení do DofE další mladé lidi? Pokud jsi držitelem zlatého ocenění DofE, můžeš se bezplatně zúčastnit speciálního školení prezentačních dovedností, které tě připraví na to, abys mohl svým příběhem ukázat, že DofE má smysl.

Hodnotitel expedic DofE

Pokud je ti 18 a více let a je ti blízký svět outdooru, můžeš se uplatnit jako hodnotitel expedic. Ten hodnotí činnost účastníků DofE během expedice a předává jejich účastníkům své zkušenosti. Na tuto roli tě připraví bezplatné Expediční školení programu DofE.

Dobrovolník v národní kanceláři

S národní kanceláří DofE můžeš spolupracovat pravidelně, nebo příležitostně, a to například s přípravou a realizací akcí včetně ceremonií, s rozšiřováním DofE či administrativou. Tímto způsobem si můžeš splnit stáž nebo třeba oblast dobrovolnictví v rámci DofE.

Dobrovolník v místním centru

Touto cestou můžeš zůstat v kontaktu s organizací, kde jsi se zúčastnil(a) DofE, nebo pomoci některé jiné v Tvém okolí (aktuální seznam zapojených organizací najdeš na tomto odkazu). I takto si můžeš splnit dobrovolnictví v rámci DofE nebo stáž.

Dobrovolník pro DofE Alumni Club

Pokud se chceš podílet přímo na rozvoji a fungování tohoto klubu absolventů, pak stačí přijít se svými nápady.

Školitel či asistent školení DofE

V této roli můžeš pomoci znalosti o DofE rozšířit mezi další učitele a dobrovolníky, kteří se chtějí stát vedoucími DofE. K tomu je třeba, aby ti bylo víc než 18 let a absolvoval jsi příslušná školení DofE.

Kdo se může stát členem klubu?

  • Členem DofE Alumni Clubu se může stát úspěšný absolvent jakékoli úrovně DofE (některé akce však mohou být vyhrazeny pouze pro držitele Zlaté ceny DofE)
  • Pokud jsi účastníkem DofE, v Alumni Clubu si můžeš plnit své dobrovolnictví
  • Minimální věk pro členství v klubu je 16 let, některé role je možné zastávat až od 18 let (například hodnotitel expedic DofE)
  • Členství v klubu je doživotní, pokud se sám neodhlásíš

Jaké má členství v klubu výhody?

  • Zúčastníš se mezinárodních akcí a získáš nové kamarády po celém světě
  • Budeš se pravidelně setkávat s ostatními držiteli ceny DofE a dalšími úspěšnými lidmi
  • Čekají tě bezplatná školení, ale i možnost účasti na exkluzivních akcích
  • Získáš cenné zkušenosti a znalosti o chodu neziskové organizace, pořádání akcí ad.
  • Přispěješ k dalšímu rozvoji DofE a zůstaneš v kontaktu s děním kolem DofE

S případnými dotazy se obrať na gahaczechia@gmail.com

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací