Jak nás podpořit

Díky Vaší skvělé podpoře můžeme zapojovat do vzdělávacího programu DofE čím dál více mladých lidí ve věku 14 až 24 let a podporovat je v jejich osobním rozvoji a dovednostech. Připravujeme novou nastupující generaci na budoucí život i kariéru. I díky Vám si může každý rok mnoho studentů bez ohledu na jejich sociální a společenské postavení splnit své sny a cíle a dokázat si, že vytrvalost, týmová práce, houževnatost a odhodlání se vyplácí.

Darujme.cz

 

V současné době se každý rok DofE účastní více než 4500 mladých lidí ve 190 vzdělávacích institucích v celé České republice. Celosvětově pak přes milion studentů ve 140 zemích světa. Náš sen je, aby každý mladý člověk u nás, bez ohledu na své sociální zázemí, měl šanci smysluplně trávit svůj volný čas a rozvíjet svoji osobnost.

Transparentní účet: 7386018001/5500 zde můžete sledovat, že váš dar přes darujme.cz dorazil. Prosíme na tento účet neposílejte účastnické poplatky.

Váš dar pomůže v následujících oblastech

  • podpora jednotlivých studentů v plnění 4 aktivit programu (dovednost, pohyb, dobrovolnictví, expedice)
  • podpora účasti sociálně slabých studentů, mladých lidí z dětského domova či jinak znevýhodněných či handicapovaných dětí v programu
  • podpora národních a mezinárodních dobrodružných expedic studentů a jejich výměnných pobytů
  • podpora dalšího vzdělávání a rozvoje pedagogů, učitelů, vedoucích, kteří dobrovolně vedou a mentorují mladé lidi v plnění programu
  • podpora zahraničních stáží pro pedagogy, učitele a vedoucí, kteří se věnují mladým lidem v rámci programu
  • materiální podpora jednotlivých vzdělávacích institucí (základní škola, střední škola, domov dětí a mládeže, dětské domovy, střediska volného času, neziskové organizace pracující s mládeží, atd.), které realizují program
  • podpora dalšího zapojení mladých lidí a institucí do programu

Přečtěte si některé z našich příběhů, které se i díky Vaší podpoře mohly uskutečnit. 

Pokud chcete podporovat naši nadaci dlouhodobě jako firma či společnost, které není lhostejná budoucnost naší mladé generace a celé České republiky, projděte si možnost korporátní podpory zde nebo se obraťte přímo na ředitele naší nadace. Rádi se s Vámi potkáme a vše detailně projdeme a vysvětlíme.

Jsme rádi, že společně s Vámi pomáháme tolika mladým lidem v rozvoji jejich osobností a dovedností či dokonce měníme jejich osudy a formujeme a spoluvytváříme hodnoty naší budoucí generace. Má to cenu!

Dle výše vašeho příspěvku se zařadíte do jedné z kategorií našich dárců, z nichž každé náleží určité protislužby z naší strany. Bližší informace najdete v tomto dokumentu (PDF).

 

V případě zájmu o podporu nebo další informace se obraťte na ředitele naší nadace:

Tomáš Vokáč

tomas.vokac@dofe.cz  |  + 420 727 843 830

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací