Jak začít

Přihlas se do programu prostřednictvím zapojené školy nebo organizace, tzv. místního centra DofE (viz mapa níže). V místním centru ti bude přidělen vedoucí programu (pedagog, vychovatel, vedoucí kroužku atd.), který ti pomůže s rozjezdem programu. Pokud nemáš v okolí žádnou organizaci, která DofE nabízí, zapoj se skrze tzv. virtuálního lídra. S vedoucím budeš v tomto případě komunikovat především prostřednictvím elektronické komunikace nebo telefonu.

Zapojení se pomocí místního centra DofE

Na mapě níže se podívej, jestli je tvá škola do programu zapojená. Pokud ne, můžeš kontaktovat otevřené místní centrum, pokud se ve tvém městě nachází. Nejčastěji se jedná o střediska volného času nebo Domy dětí a mládeže. Dostaneš k sobě vedoucího DofE, který ti pomůže vybrat správné aktivity, pomůže nastavit cíle a bude po celou dobu tvého plnění sledovat tvůj pokrok, čas od času se s tebou osobně sejde, a pomůže ti zúčastnit se dobrodružné expedice, na kterou pojedeš s dalšími super lidmi tvého věku.

Zapojení se pomocí Virtuálního lídra 

Pokud ve tvém okolí není žádné místní centrum DofE, vyplň tento krátký formulář. Po odeslání formuláře budeš kontaktován svým novým virtuálním lídrem. Ten má stejnou roli, jako vedoucí ve škole nebo ve středisku volného času, nicméně veškerá vaše komunikace bude probíhat online nebo telefonicky. Na expedici pojedeš s ním nebo jiným vyškoleným lídrem a budeš mít zároveň možnost poznat další lidi z různých koutů České republiky.

Mapa místních center

Nenašel jsi na této mapě žádné místní centrum
v tvém okolí?

Zkus oslovit některého z učitelů na tvé škole. Třeba by chtěl program na školu zavést a umožnit ti tak DofE Award absolvovat spolu se svými kamarády a spolužáky. Totéž můžeš zkusit v okolních mládežnických organizacích, jako jsou například domy dětí a mládeže nebo informační centra pro mládež. Jako zdroj informací jim můžeš doporučit náš
web www.dofe.cz.

Pokud si s tím nebudeš vědět rady, ozvi se nám do národní kanceláře na e-mailovou adresu info@dofe.cz nebo telefonní
číslo +420 606 045 160.

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací