Kalendář akcí

International Gold Event 2017

Kdy? 25.10.2017 - 30.10.2017

Kde? Praha

International Gold Event je mezinárodní leadership program zaštítěný Mezinárodní cenou vévody z Edinburghu, který se letos bude konat v České republice. Kromě mnoha významných osobností spojených s touto prestižní organizací se této akce zúčastní také mladí lidé z celého světa, kteří se budou podílet na řadě unikátních úkolů zaměřených především na udržitelnou budoucnost. Téma letošního ročníku zní „Engaging a younger generation in our sustainable future“, s čímž úzce souvisí i témata jednotlivých projektů - účastníci se během několika dní seznámí například s problematikou společenské odpovědnosti firem nebo s otázkou zapojení mládeže skrze sport. Týmy, které se se svým projektem popasují nejlépe, budou oceněny při slavnostní ceremonii 30. října 2017 v hotelu International v Praze.


International Gold Event is an international leadership programme under the patronage of the Duke of Edinburgh´s International Award which will take place in the Czech Republic this year. Apart from many eminent personalities related to this prestigious organisation there will be also young people from the whole world that will take part in many unique tasks focused mainly on sustainable future. The main topic of this year, „Engaging a younger generation in our sustainable future“, is closely connected to the topics of ten individual projects – the participants will make themselves familiar with CSR of companies or with participation of youngsters in sports. The best teams will be awarded during special ceremony that will take place in Hotel International, Prague, on 30th October 2017. 


Více informací naleznete na www.intaward.org/international-gold-event

For more information visit www.intaward.org/international-gold-event

V případě zájmu o další informace se obraťte na:

Tereza Hrádková

tereza.hradkova@dofe.cz  |  +420 725 014 171

Zpět na výpis

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací