Kde budete vidět

Královské návštěvy

Vzhledem k tomu, že tento vzdělávací program zaštiťuje samotný manžel britské královny, princ Philip (vévoda z Edinburghu), členové královské rodiny nás pravidelně podporují návštěvami v České republice. A Vy můžete být při tom.

Memoriál lady Abrahams

Memoriál lady Abrahams je každoročně jednou z nejprestižnějších událostí golfové sezony. Toto dnes už tradiční golfové klání se koná na počest bývalé golfové hráčky a velké propagátorky našeho programu v České republice. Akce bývá zakončena galavečerem, na kterém v minulosti nechyběl například Marek Eben, Jiří Bartoška či Milan Kňažko, a který je tak atraktivní příležitostí k předání peněžního daru.

Slavnostní předávání certifikátů

Předávání certifikátů se odehrává v opravdu slavnostní atmosféře a stává se tak velkou událostí nejen pro samotné účastníky programu, ale i pro jejich rodiny. Úspěšní absolventi programu na něm obdrží certifikáty z rukou patronů programu či dalších důležitých osobností včetně členů královské rodiny a našich nejvýznamnějších partnerů. Ceremonie se koná minimálně dvakrát ročně, a to vždy na půdě některé významné instituce, nejčastěji na britském velvyslanectví.

V případě zájmu o podporu nebo další informace se obraťte na ředitele naší nadace:

Tomáš Vokáč

tomas.vokac@dofe.cz  |  + 420 727 843 830

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací