Náš tým

Naše nadace se skládá ze zaměstnanců národní kanceláře programu DofE Award, správní rady a dozorčí rady. Národní kancelář je zde pro vás, správní a dozorčí rada podporuje fungování nadace.

Tomáš Vokáč

Tomáš Vokáč

Executive Director
Tomáš působí od roku 2015 na pozici výkonného ředitele The Duke of Edinburgh´s International Award (Mezinárodní cena vévody v Edinburghu) v České republice a je zodpovědný za strategický rozvoj DofE v ČR. Předtím pracoval téměř 6 let na pozici Academic Directora v největší vzdělávací skupině v České republice Edua Group, kde vedl mezinárodní tým více jak 500 lektorů, trenérů, školitelů a akademických manažerů. Dříve působil jako Vedoucí oddělení mezinárodní spolupráce a PR v Institutu umění, kde měl na starosti propagaci české kultury v zahraničí. Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, kde v roce 2012 získal doktorát (Ph.D.) v oblasti dějin a teorie umění a kultury a vedl zde několik seminářů a přednášek. Aktivně se věnuje tématu leadershipu, koučingu, mentoringu a moderní trendům ve vzdělávání mládeže a dospělých.
tomas.vokac@dofe.cz
+ 420 727 843 830

Michal Jež

Michal Jež

Programme Manager
michal.jez@dofe.cz
+420 702 156 872

Karel Halačka

Karel Halačka

Regional Programme Coordinator - Prague and Central/South Bohemia
Karel podporuje místní centra v Praze, Středočeském a Jihočeském kraji a má také na starosti rozšiřování programu v těchto regionech. Studuje na Masarykově univerzitě obor zaměřený na ekonomiku a řízení neziskových organizací. Působil v Arcidiecézním centru pro mládež Praha a mládeži se věnuje i jako dobrovolník. Jako humanitární pracovník působil na východní Ukrajině a během uprchlické krize na Maďarsko-Srbských hranicích. Rád lyžuje, cestuje a chodí na výstavy současného umění. 
karel.halacka@dofe.cz
+420 720 272 497

Kateřina Patáková

Kateřina Patáková

Programme and Training Manager - South Moravia
Katka se stará o místní centra programu DofE na Moravě, ve Slezsku a na Vysočině. Podporuje koordinátory a vedoucí programu, pomáhá jim při  zahájení a realizaci programu a dobrodružných expedic.
katerina.patakova@dofe.cz
+420 720 052 631

Daniela Ryšková

Daniela Ryšková

Regional Programme Coordinator - North/West Bohemia
Daniela má na starosti rozšiřování programu DofE v Plzeňském, Karlovarském a Ústeckém kraji, dále pak podporu již zapojených organizací a koordinaci projektů zaměřených na dětské domovy. Svá vysokoškolská léta věnovala studiu Pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a Anglofonních studií na Metropolitní univerzitě v Praze. V minulosti působila jako asistentka Odboru primárního vzdělávání v Domě zahraniční spolupráce či jako asistentka event managera při organizaci nejrůznějších mezinárodních akcí. Mezi její zájmy patří fotografování, cestování a anglický jazyk.
daniela.ryskova@dofe.cz
+ 420 725 430 286

Josef Nový

Josef Nový

Regional Programme Coordinator - North/East Bohemia
Josef se stará o šíření a zkvalitňování programu DofE na Liberecku, Královéhradecku a Pardubicku a projekty týkající se vysokých škol. Tři roky působil jako učitel a má za sebou spolupráci s neziskovými organizacemi a mezinárodními školami. Po intenzivním roce ve světě realit posílil náš tým regionálních manažerů. Ve volném čase zpívá s různými hudebními tělesy a hraje na housle či kytaru.
josef.novy@dofe.cz
+ 420 725 978 583

Veronika Ormaniecová

Veronika Ormaniecová

Regional Programme Coordinator - North Moravia
Veronika se věnuje podpoře a rozšiřování programu DofE v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity a celý studijní i profesní život se pohybuje v oblasti vzdělávání a personalistiky. Spolupracuje s neziskovými organizacemi, ráda cestuje a vzdělává sebe i druhé.
veronika.ormaniecova@dofe.cz
+ 420 725 978 587

Iva Čebišová

Iva Čebišová

Event koordinátorka
iva.cebisova@dofe.cz
+420 602 523 230

Markéta Oudesová

Markéta Oudesová

Communication Specialist
Markéta spravuje webové stránky a sociální sítě. Kromě práce ji baví cestování a ve volném čase se věnuje provádění na jednom ze šumavských hradů. 
marketa.oudesova@dofe.cz
+420 725 430 298

 Pavla Šmídová

Pavla Šmídová

Office Coordinator
Pavla má na starosti přípravu všech podkladů pro účetní, účetní uzávěrku a audit. Vede personální agendu zaměstnanců a evidenci majetku organizace. Pavla ráda sportuje, mezi její oblíbené zimní sporty patří skialpy, v létě nejradši jezdí na plachetnici. 
pavla.smidova@dofe.cz
+420 602 557 404

Soňa Vyskočilová

Soňa Vyskočilová

Programme Assistant
Soňa je zodpovědná za administrativu. V roce 2015 získala Zlatou Cenu vévody z Edinburghu. V programu se věnovala žonglování s diabolem a fotbalu a v rámci dobrovolnictví docházela do mateřské školy, kde vedla hodiny angličtiny pro předškoláky. Po absolvování programu se stala ambasadorkou DofE. Vystudovala Gymnázium v Příbrami a nyní studuje Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor Český jazyk a Základy společenských věd se zaměřením na vzdělávání.
sona.vyskocilova@dofe.cz
+420 601 345 979

Lucie Kubická

Lucie Kubická

Marketing and Event Assistant
Lucie se věnuje různým úkolům, které se týkají marketingu, eventů, PR a administrativy. Líbí se jí koncept zážitkové pedagogiky a její první práce po dokončení vysoké školy byla v plzeňské Techmánii, kde neformálně vzdělávala děti i dospělé. Svůj volný čas ráda tráví s přáteli a pokud je sama, tak má více zálib, jako je například tancování, malování nebo sledování dokumentů.  
lucie.kubicka@dofe.cz
+420 606 037 525

Andrea Bittnerová

Andrea Bittnerová

Project Coordinator
Andrea má na starosti rozšiřování programu DofE do sportovních klubů. Má vystudován obor Mezinárodní vztahy na Masarykově univerzitě v Brně. V minulosti působila jako National Representative Erasmus Student Network Česká republika či jako učitelka anglického jazyka.
andrea.bittnerova@dofe.cz
+420 601 090 534

Jiří Zrůst

Jiří Zrůst

Předseda správní rady
Senior Managing Director, Macquarie Infrastructure and Real Assets
jiri.zrust@dofe.cz

Michal Jelínek

Michal Jelínek

Člen správní rady
Majitel OKIN GROUP, a.s.
michal.jelinek@dofe.cz

Pavlína Kalousová

Pavlína Kalousová

Členka správní rady
Předsedkyně Byznys pro společnost, o.s.
pavlina.kalousova@dofe.cz

Jan Sýkora

Jan Sýkora

Předseda dozorčí rady
Předseda představenstva Wood & Company, a.s.

Martin Gebauer

Martin Gebauer

Člen dozorčí rady
Generalní ředitel Českých Radiokomunikací a.s.

Helena Felix

Helena Felix

Členka dozorčí rady
Výkonná ředitelka Alkham a.s. a dcera Lady Luisy Abrahams, golfové šampionky, která program DofE přivedla do ČR

Jiří Pavlíček

Jiří Pavlíček

Člen dozorčí rady
Výkonný ředitel Aspironix s.r.o.

Ivan Chadima

Ivan Chadima

Člen a čestný předseda dozorčí rady
Managing Partner v Targa Management s.r.o.

Zdeněk Hendrych

Zdeněk Hendrych

Školitel DofE
Zdeněk vede školní klubu na ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí, kde je zároveň vedoucím programu DofE a koordinátorem mezinárodních projektů Erasmus+. K aktivnímu zapojení do programu DofE ho přivedla láska k aktivitám v přírodě ve spojení se zkušenostním učením. Jeho životním posláním je předávat své znalosti a motivovat druhé k osobnímu růstu.  

Luděk Michalik

Luděk Michalik

Školitel DofE
Luděk učí matematiku na Open Gate - gymnáziu a základní škole, kde je zároveň koordinátorem a vedoucím programu DofE, a to už několik let. Od roku 2013 je také členem mezinárodního panelu školitelů DofE, což znamená, že školí zájemce o program DofE i v zahraničí.

Alena Hábltová

Alena Hábltová

Školitelka DofE
Alena svůj čas dělí mezi evaluace v oblasti strukturálních fondů, studium veřejné a sociální politiky na Karlově univerzitě, působení v Dobrovolnickém klubu a lektorském panelu neziskové organizace INEX-SDA, v Humanitární jednotce Českého červeného kříže a ve skautském středisku Balvan Rudná, kde se chystá založit místní centrum programu DofE.

Lucka Krumpholcová

Lucka Krumpholcová

Držitelka Zlaté ceny vévody z Edinburghu, dobrovolnice
Lucka převzala Zlatou cenu vévody z Edinburghu v červnu 2014 z rukou britské velvyslankyně Jane Townsend a známého rybáře Jakuba Vágnera. Už od podzimu 2013 je aktivním pomocníkem národní kanceláře programu DofE a zakládající členkou Klubu absolventů programu. Celkem se přes DofE zúčastnila už tří mezinárodních akcí - expedice v Irsku, setkání absolventů programu z několika evropských zemí a mezinárodního školení, které bylo součástí její přípravy na roli školitele DofE.

Martin Vlček

Martin Vlček

Školitel DofE
Učí na 1st International School of Ostrava, kde má, mimo jiné, na starosti i organizaci DofE expedic, a to již od r.2013. Kromě každoročního školení a hodnocení expedic absolvoval taktéž mezinárodní setkání expedičních školitelů v Litvě.  

Pavla Müllerová

Pavla Müllerová

Držitelka Zlaté ceny vévody z Edinburghu, dobrovolnice
Pavla získala Zlatou cenu vévody z Edinburghu v roce 2008 a nyní pracuje v Charitě ČR. V říjnu 2014 české DofE reprezentovala na International Gold Event - tradičním mezinárodním setkání absolventů zlaté úrovně programu DofE, konajícím se v Jižní Koreji. Angažuje se v Klubu absolventů programu DofE.
alumni@dofe.cz

Jakub Růžička

Jakub Růžička

Držitel stříbrné ceny
Jakub je držitelem stříbrné a velmi blízko od dokončení zlaté úrovně Ceny. Jediné, co mu zbývá, je expedice, a rád by naplánoval opravdovou "pecku"! Studuje geografii  na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy a dobrodružství, objevování a překonávání sebe sama má prostě v krvi. V rámci DofE se mimo jiné učil (a stále ještě učí) švédsky, značkaří trasy pro KČT, na běžkách zvládl trasu Jizerské 50 a na kole dojel do Bosny a Herzegoviny a zpátky. Ve volném čase je nejraději venku v přírodě na nohou, kole nebo v zimě na běžkách.
ruzicka.94@gmail.com

Kamila Otrubová

Kamila Otrubová

Držitelka zlaté ceny vévody z Ediburghu
Kamila je držitelkou zlaté úrovně Ceny vévody z Edinburghu. Svou cenu převzala z rukou prince Edwarda v roce 2017. V rámci Dofe si stanovila cíl zdolat Elbrus, nejvyšší horu Evropy, což se jí také v roce 2016 podařilo. To ji inspirovalo ke splnění dalšího ze svých snů, a to vylézt na Kilimanjaro o rok později. Dofe ji přesvědčilo, že lze dokázat mnohé a to nejen ve sportovních, ale i dobrovolnických projektech. Již po skončení její účasti v programu Dofe tak například zorganizovala benefiční běh pro Pomocné tlapky. Je studentkou medicíny. Ve svém volném čase se věnuje výuce lyžovaní, skialpinismu, triatlonu, němčině, francouzštině a hře na klavír. V horách má další plány. Ambasadorství bere svým způsobem jako poslání, protože se díky němu naučila své sny nejen snít, ale i je uskutečnit.
kami.otrubova@gmail.com

Petr Kolařík

Petr Kolařík

Držitel Zlaté ceny vévody z Edinburghu
Petr převzal Zlatou Cenu z rukou prince Edwarda v roce 2013. Z dob plnění Ceny vévody z Edinburghu má bohaté zkušenosti s managementem grantových projektů Erasmus+, pořádáním mezinárodních akcí a prací s mládeží. Za tuto bohatou mimoškolní činnost získal i vyznamenání od hejtmana Zlínského kraje. V roce 2014 doprovázel studenty z Hong Kongu na jejich zlaté pobytové akci v Praze a na Moravě. Po úspěšném absolvování bakalářského oboru Modern Languages ve Velké Británii a ve Francii se nyní věnuje studiu tlumočnictví na Univerzitě Karlově. Jako ambasador chce přesvědčit mladé lidi, že všechny sny jsou realizovatelné. 
pet.kolarik@gmail.com

Lucie Krumpholcová

Lucie Krumpholcová

Držitelka Zlaté ceny vévody z Edinburghu
Lucka završila svou poslední úroveň programu mezinárodní expedicí v Irsku. Následně v červnu 2014 převzala Zlatou cenu vévody z Edinburghu  z rukou britské velvyslankyně Jan Thompson a známého rybáře Jakuba Vágnera. Po ukončení ceny nadále pokračuje v DofE v rámci rozjíždějícího se Alumni klubu GAHA a jako ambasadorka na nových centrech programu. Po absolvování mezinárodního školení a expedičního tréninku v Litvě se s ní také můžete setkat v roli školitelky na expedičním školení.
Lucka.Krumpholcova@seznam.cz

Michal Zapletal

Michal Zapletal

Účastník zlaté úrovně programu DofE
Michal momentálně pracuje na zlaté úrovni programu DofE. Je zároveň ambasadorem, takže čas od času někde prezentuje a snaží se zapojit nové lidi a instituce. Mezitím se účastní i jiných společenských akcí jako například fundraisingových večerů. Zbožňuje tenis, horské kolo a lyže, zároveň ho zajímá architektura nebo produktový design, který by pak chtěl studovat na univerzitě v zahraničí.
michal.zapletal@student.englishcollege.cz

Eliška Vašířová

Eliška Vašířová

Účastnice zlaté úrovně programu DofE
Eliška je držitelkou stříbrné Ceny vévody z Edinburghu a momentálně i účastnicí zlatého programu. Studuje všeobecné Gymnázium Jana Nerudy v Praze a ve volném čase zpívá v dívčím sboru, dochází na lekce Bikram yogy, učí se cizí jazyky nebo se věnuje doučování dětí a dobrovolnictví. Její nejoblíbenější částí DofE je dobrodružná expedice, letos v létě s týmem vyráží na mezinárodní výpravu na Slovinsko. 
eli.vas@seznam.cz

Illyria Brejcha

Illyria Brejcha

Účastnice zlaté úrovně programu DofE
Illy je studentkou oktávy na Gymnáziu Pierra de Coubertina v Táboře. V roce 2017 byla delegátkou na IGE (International Gold Event), kde s delegáty z celého světa vymýšlela, jak rozvýjet DofE. Ráda vyhledává dobrodružství všude, kam se namane, a taky miluje čtení, šití a lezení na stěně. Její nejoblíbenější částí DofE je  dobrovolnictví. Je odhodlána nakazit každého mladého člověka, kterého potká, svým nadšením pro DofE.  
illyriab@gmail.com

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací