750 studentů na besedách s ambasadory!

750 studentů na besedách s ambasadory!

Novinky

10. října 2016

Se začátkem školního roku se do DofE každoročně zapojuje velká vlna nových vzdělávacích institucí. Na některých z nich v průběhu září probíhaly úvodní besedy k programu, a to vždy s některým z DofE ambasadorů. A zájem byl veliký!

Besedy s ambasadory DofE mají za cíl studentům na nově zapojených vzdělávacích institucích představit samotný program a také je inspirativními příběhy motivovat k zapojení se do DofE.

Zářijové besedy proběhly celkem na sedmi středních školách a uskutečnily se nejen v Praze (např. Křesťanské gymnáziu) nebo Středočeském kraji (Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, Gymnázium Benešov), ale také na Moravě (Purkyňovo gymnázium Strážnice). Hned na pěti školách se proběhnuvších besed účastnilo přes 100 studentů, celkem besedy našich ambasadorů navštívilo na 750 studentů. Za celou Národní kancelář děkujeme za tak hojnou účast! Věříme, že co nejvíce studentů se nyní program rozhodne plnit a již brzy se s nimi setkáme na slavnostním předávání medailí na ceremonii.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací