Novinky

 • Zlatá ceremonie na Britském velvyslanectví v Praze 19.4.

  Akce

  Zlatá ceremonie na Britském velvyslanectví v Praze 19.4.

  25. dubna 2016

  Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu ocenila zlaté účastníky svého programu na Britské ambasádě v Praze. Slavnostního předávání se zúčastnilo 30 účastníků ze 6 vzdělávacích institucí po celé České republice. Prestižní ocenění získali na základě plnění pěti částí programu: dobrovolnictví, sport, rozvoj talentu, dobrodružná expedice a akce s pobytem.

 • Regionální akce v Praze - představení programu DofE

  Akce

  Regionální akce v Praze - představení programu DofE

  24. dubna 2016

  Středočeským a pražským školám i ostatním institucím pracujícím s mladými lidmi byl 14. dubna 2016 představen a nabídnut neformální vzdělávací program Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE).

 • Přes 200 mladých účastníků DofE převzalo svá ocenění

  Akce

  Přes 200 mladých účastníků DofE převzalo svá ocenění

  15. února 2016

  Přes 200 mladých lidí získalo v posledním týdnu prestižní mezinárodní ocenění v rámci Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE). Na slavnostních předáváních (25. ledna a 3. února) se potkali účastníci z celé České republiky, ze všech vzdělávacích institucí od mezinárodních škol, gymnázií, učilišť, domů dětí a mládeže až po dětské domovy. Nechyběly ani významné osobnosti podporující nadaci v České republice, ředitelé zapojených institucí, vedoucí a učitelé, odborníci na vzdělávání či rodiče mladých účastníků.

 • Z dětského domova ke královské rodině!

  Akce

  Z dětského domova ke královské rodině!

  1. prosince 2015

  Úspěšný absolvent Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE), Lukáš Kotlár (19), dokazuje, že dětský domov ani romská národnost nemusí být v životě překážkou. Lukáš navštívil Londýn, aby reprezentoval Českou republiku na významné společenské události zaměřené na podporu speciálních projektů DofE, kterou hostila Jeho královská výsost princ Edward, hrabě z Wessexu s manželkou Sophií, hraběnkou z Wessexu a spolupořádala britská centrála Nadace Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu. Na Lukáše čekala výzva v podobě proslovu před členy královské rodiny a vzácnými hosty z řad významných podporovatelů DofE, při kterém představil svůj příběh. Jedním z ctěných hostů byl i předseda správní rady DofE v České republice Jiří Zrůst, Senior Managing Director, Macquarie Infrastructure and Real Assets, dlouhodobý podporovatel nadace DofE v ČR.

 • Národní setkání DofE 2015 proběhlo skvěle! Díky všem za účast!

  Akce

  Národní setkání DofE 2015 proběhlo skvěle! Díky všem za účast!

  17. října 2015

  Tento víkend proběhlo Národní setkání Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu 2015. Celé dva dny byly nabité zážitky, zajímavými osobnostmi, workshopy a seznamováním se s ostatními kolegy. Akce proběhla 16. a 17. října v krásném prostředí Jizerských hor v hotelu Semerink a zúčastnilo se jí přes padesát pedagogických pracovníků a mladých lidí z České a Slovenské republiky.

 • DofE míří do škol v Jihomoravském kraji

  Akce

  DofE míří do škol v Jihomoravském kraji

  12. října 2015

  Ve čtvrtek 8. října 2015 byl představen a nabídnut školám i ostatním institucím pracujícím s mladými lidmi neformální vzdělávací program Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE).

 • Přípravy na Národní setkání DofE vrcholí

  Akce

  Přípravy na Národní setkání DofE vrcholí

  6. října 2015

  Víkend plný zajímavých aktivit, nových setkání, praktických informací a příjemných zážitků – to je Národní setkání vedoucích programu DofE, které se letos bude konat 16. - 17. října 2015 v příjemném prostředí Janova nad Nisou. Národní setkání je otevřeno pro všechny dobrovolníky aktivně zapojené v poskytování programu DofE. Můžete se těšit na seznamovací a stmelovací aktivity uvnitř i venku, sdílení zkušeností, prostor pro individuální konzultace s členy Národní kanceláře a praktické informace a novinky z programu DofE.

 • DofE míří do škol v Pardubickém kraji

  Akce

  DofE míří do škol v Pardubickém kraji

  2. října 2015

  V pátek 2. října 2015 byl představen a nabídnut školám i ostatním institucím pracujícím s mladými lidmi neformální vzdělávací program Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu.

 • Zážitky, informace, nová setkání i dobrodružství!

  Akce

  Zážitky, informace, nová setkání i dobrodružství!

  16. září 2015

  Víkend plný zajímavých aktivit, nových setkání, praktických informací a příjemných zážitků – to je Národní setkání vedoucích programu DofE, které se letos bude konat 16. - 17. října 2015 v příjemném prostředí Janova nad Nisou. Národní setkání je otevřeno pro všechny dobrovolníky aktivně zapojené v poskytování programu DofE. Můžete se těšit na seznamovací a stmelovací aktivity uvnitř i venku, sdílení zkušeností, prostor pro individuální konzultace s členy Národní kanceláře a praktické informace a novinky z programu DofE.

 • Výroční setkání klubu absolventů DofE!

  Akce

  Výroční setkání klubu absolventů DofE!

  9. září 2015

  Krásný, obohacující a aktivní den spolu prožili v sobotu 5. září členové klubu absolventů DofE v Poděbradech při výročním setkání, při kterém se zároveň oslavilo již 15 let zapojení v DofE místního centra DDM Poděbrady!

 • Národní setkání DofE Award se blíží

  Akce

  Národní setkání DofE Award se blíží

  27. srpna 2015

  Tradiční akce, spojující účastníky programu i jejich vedoucí z řad vzdělavatelů napříč celou republikou proběhne letos v termínu 16 a 17. října.

 • Slavnostní předávání Bronzových ocenění v Liberci

  Akce

  Slavnostní předávání Bronzových ocenění v Liberci

  6. července 2015

  V předposlední školní den, pondělí 29. června jsme měli tu čest ocenit 16 dívek ze Základní školy Lesní v Liberci, které úspěšně splnili bronzovou úroveň. Velká gratulace jim náleží mimo jiné i proto, že se jednalo o jedny z nejmladších účastnic DofE.

Předchozí 1 2 3 4 5 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací