Novinky

 • Národní setkání DofE Award se blíží

  Akce

  Národní setkání DofE Award se blíží

  27. srpna 2015

  Tradiční akce, spojující účastníky programu i jejich vedoucí z řad vzdělavatelů napříč celou republikou proběhne letos v termínu 16 a 17. října.

 • Slavnostní předávání Bronzových ocenění v Liberci

  Akce

  Slavnostní předávání Bronzových ocenění v Liberci

  6. července 2015

  V předposlední školní den, pondělí 29. června jsme měli tu čest ocenit 16 dívek ze Základní školy Lesní v Liberci, které úspěšně splnili bronzovou úroveň. Velká gratulace jim náleží mimo jiné i proto, že se jednalo o jedny z nejmladších účastnic DofE.

 • Dalších téměř padesát mladých lidí rozšířilo minulý pátek řady DofE oceněných

  Akce

  Dalších téměř padesát mladých lidí rozšířilo minulý pátek řady DofE oceněných

  17. června 2015

  Téměř padesátka mladých lidí získala minulý pátek certifikát v rámci Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu. Na slavnostním předávání bylo oceněni nejen studenti škol z celé republiky, ale i z dětských domovů. O prestižní ocenění vévody z Edinburghu se zasloužili sportovními úspěchy, trpělivým rozvojem svého nadáním, rozličnou dobrovolnickou činností a podniknutím dobrodružné expedice.

 • Hraběnka Sofie podpořila mladé Čechy v cestě za jejich sny

  Akce

  Hraběnka Sofie podpořila mladé Čechy v cestě za jejich sny

  21. května 2015

  Středeční odpoledne bylo pro čtyřicítku mladých Čechů vskutku mimořádné. Za úspěšné absolvování Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE) převzali prestižní zlatý certifikát z rukou Její královské Výsosti hraběnky z Wessexu, GCVO. Předáním ocenění vyvrcholil program dvoudenní návštěvy hraběnky v Praze, během které Její královská Výsost navštívila studenty gymnázia, setkala se s úspěšnými českými ženami a seznámila se s českou módní tvorbou.

 • Sledujte průběh královské návštěvy na našem Facebooku a YouTube

  Akce

  Sledujte průběh královské návštěvy na našem Facebooku a YouTube

  18. května 2015

  Již zítra do Prahy dorazí Její královská Výsost hraběnka z Wessexu, GCVO. Čeká na ni bohatý program, během nějž se setká s desítkami mladých lidí a dospělých zapojených do Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE). Návštěva vyvrcholí ve středu odpoledne ceremonií, na níž členka britské královské rodiny ocení úspěšné účastníky Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE).

 • Její královská Výsost už za týden ocení úspěšné mladé lidi

  Akce

  Její královská Výsost už za týden ocení úspěšné mladé lidi

  13. května 2015

  Její královská Výsost, hraběnka z Wessexu, GCVO zavítá do Prahy ocenit úspěšné účastníky Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE). Od úterý 19. května čeká Její královskou Výsost pestrý dvoudenní program, který pro ni připravily DofE a Britské velvyslanectví v Praze. Hraběnka se setká se studenty a představiteli českých škol, patrony DofE, s ministrem školství Marcelem Chládkem a ministrem zahraničních věcí Lubomírem Zaorálkem. Zúčastní se i diskuze s úspěšnými ženami českého byznysu a předá zlatá ocenění absolventům programu DofE.

 • Její královská Výsost hraběnka z Wessexu, GCVO navštíví českou pobočku DofE

  Akce

  Její královská Výsost hraběnka z Wessexu, GCVO navštíví českou pobočku DofE

  29. dubna 2015

  Do České republiky zavítá člen britské královské rodiny. V květnu přijede do Prahy Její královská Výsost hraběnka z Wessexu, GCVO. Hlavním důvodem návštěvy je předávání zlatých ocenění Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE). Její královská Výsost, která je celosvětovou ambasadorkou tohoto programu, bude v Česku pobývat dva dny. Během této doby se zúčastní několika akcí připravených nadací DofE společně s Britským velvyslanectvím v Praze.

 • Účastníci DofE se setkali s fotbalovými hráči z Premier League

  Akce

  Účastníci DofE se setkali s fotbalovými hráči z Premier League

  8. dubna 2015

  Přes 30 dětí z dětských domovů a výchovných ústavů, zapojených do DofE, se koncem března setkalo s členy anglické fotbalové reprezentace do 21 let, z nichž někteří působí v nejvyšší anglické lize. Na pozvání britské ambasády se zúčastnili tréninku a dostali od hráčů malé dárky.

 • Zúčastněte se mezinárodního expedičního školení v Litvě

  Akce

  Zúčastněte se mezinárodního expedičního školení v Litvě

  15. ledna 2015

  Chcete posunout své expediční dovednosti o kousek dál a zároveň se podívat do zahraničí? Pak si nenechte uniknout příležitost zúčastnit se dvou zajímavých akcí připravovaných našimi kolegy v Litvě. Jedná se o mezinárodní expediční školení a dobrodružnou expedici, jejichž součástí se mohou stát i čeští Dofáci.

 • Úspěšná manažerka a horolezkyně inspirovala přes 200 studentů

  Akce

  Úspěšná manažerka a horolezkyně inspirovala přes 200 studentů

  4. prosince 2014

  Ať si každý z vás najde ten svůj Everest a dokáže ho zdolat. To je poselství, které na konci listopadu předala patronka programu DofE horolezkyně a manažerka Klára Kolouchová (dříve Poláčková) více než dvěma stům mladých lidí ze tří škol, kteří se s ní osobně setkali při příležitosti turné s patronem DofE pořádaném národní kanceláří programu.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací