Novinky

 • Přes 130 mladých lidí získalo ocenění od významných osobností

  Akce

  Přes 130 mladých lidí získalo ocenění od významných osobností

  16. června 2014

  V uplynulých dvou týdnech se konaly hned dvě ceremonie, na nichž došlo k předání Zlatých, Stříbrných a Bronzových cen vévody z Edinburghu mladým lidem, kteří splnili své cíle ve všech požadovaných aktivitách. Obě akce se odehrávaly ve slavnostní atmosféře a s účastí významných osobností, které mladým lidem pogratulovaly a předaly prestižní certifikáty a odznaky.

 • Přijeďte si pro zážitky na Národní setkání programu DofE

  Akce

  Přijeďte si pro zážitky na Národní setkání programu DofE

  28. května 2014

  Víkend plný zajímavých aktivit, nových setkání, praktických informací a příjemných zážitků – to je Národní setkání programu DofE, které se letos bude konat v poslední zářijový víkend: 26. - 28. září 2014. Národní setkání je otevřeno pro všechny dobrovolníky aktivně zapojené v poskytování programu DofE, tedy vedoucí skupinek i školitele a hodnotitele expedic. Můžete se těšit na seznamovací a stmelovací aktivity uvnitř i venku, sdílení zkušeností, prostor pro individuální konzultace s členy národní kanceláře a praktické informace a novinky z programu DofE.

 • Závěrečné setkání v rámci projektu Vytvořme mobility pro dospělé se speciálními potřebami

  Akce

  Závěrečné setkání v rámci projektu Vytvořme mobility pro dospělé se speciálními potřebami

  20. května 2014

  Ve Varšavě se ve dnech 12. – 15. 5. 2014 konalo závěrečné setkání , kterého se za o.s. Program pro mládež Cena vévody zúčastnily 4 zástupkyně. Program této mobility byl zaměřen na závěrečné hodnocení projektu, a setkání obsahovalo návštěvu „Gallery Pharmacy Art“ a Centra pro podporu znevýhodněných dospělých .

 • Blíží se další dvě slavnostní předávání Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu

  Akce

  Blíží se další dvě slavnostní předávání Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu

  4. dubna 2014

  Vzhledem k tomu, že mnozí z účastníků programu DofE jsou již blízko splnění svých aktivit a cílů, začali jsme připravovat ceremonie, na kterých převezmou Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu v podobě zasloužených certifikátů a odznaků z rukou významných osobností.

 • Dvě školení úspěšně za námi, další dvě před námi

  Akce

  Dvě školení úspěšně za námi, další dvě před námi

  6. prosince 2013

  V listopadu proběhla poslední dvě letošní školení pro pracovníky s mládeží z organizací zapojujících se do programu pro mládež DofE Award. Mezi certifikované poskytovatele programu tak přibylo téměř 40 dospělých lidí s chutí motivovat mladé lidi k překonávání výzev a dosahování vlastních cílů prostřednictvím programu s celosvětovou prestiží.

 • Velká mezinárodní událost pro absolventy programu se blíží

  Akce

  Velká mezinárodní událost pro absolventy programu se blíží

  4. listopadu 2013

  Jak se patří pro každou zemi, v níž má program DofE Award tradici, dojde nyní i v České republice ke vzniku klubu absolventů programu, anglicky zvaného DofE Award Alumni Club. V souvislosti se spuštěním tohoto klubu zveme všechny absolventy programu z uplynulých let (i současné účastníky zlaté úrovně) na mezinárodní setkání, které se koná 22.-24. listopadu v Praze.

 • Další školení DofE Award pro pracovníky s mládeží začínají už v listopadu

  Akce

  Další školení DofE Award pro pracovníky s mládeží začínají už v listopadu

  21. října 2013

  Pokud chcete program DofE Award zavést ve vaší organizaci nebo pokud ve vašem místním centru DofE Award potřebujete doškolit některé kolegy, vyberte si z našich nadcházejících školení. Nabízíme jednak školení jednodenní pro ty, kteří chtějí potřebné informace získat v co nejkratším čase, jednak školení víkendová, v jejichž programu je čas také na zajímavé prožitkové hry a na nichž se lépe seznámíte s ostatními účastníky. Přihlašování probíhá formou on-line formuláře a je již otevřeno.

 • Národní setkání DofE Award nabídlo zajímavá setkání a mnoho dalšího

  Akce

  Národní setkání DofE Award nabídlo zajímavá setkání a mnoho dalšího

  14. října 2013

  Tři dny zážitků, setkávání s inspirativními osobnostmi i workshopy s profesionály – to vše mají za sebou účastníci národního setkání programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (zkráceně DofE Award), které proběhlo o víkendu 11. – 13. října 2013. Na akci konanou v Jizerských horách se vypravili mladí lidé i učitelé a další pedagogičtí pracovníci z více než desítky místních center zapojených do programu, konkrétně z několika středních škol, dvou volnočasových středisek a jednoho dětského domova. Setkání, jež propojuje studenty a jejich učitele i mládež z různých sociálních prostředí, poctil záštitou i návštěvou hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

 • Projekt na podporu integrace osob se speciálními potřebami pokračuje

  Akce

  Projekt na podporu integrace osob se speciálními potřebami pokračuje

  10. října 2013

  Od září 2012 do července 2014 realizuje o.s. Program pro mládež Cena vévody z Edinburghu mezinárodní projekt s názvem Vytvořme mobility pro dospělé se speciálními potřebami, („Let's develop mobility for Adults with special needs”), zaměřený na organizace působící v oblasti integrace osob se speciálními potřebami.

 • Program národního setkání DofE Award slibuje zážitek i výzvu

  Akce

  Program národního setkání DofE Award slibuje zážitek i výzvu

  3. října 2013

  Tým Národní kanceláře Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu žije přípravami na národní setkání, které se už příští víkend (tedy 11. až 13. října) odehraje v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v hotelu Semerink, v nadmořské výšce 650 m n. m. Pro účastníky z více než desítky zapojených místních center z celé České republiky máme nachystanou celou řadu zajímavých aktivit zážitkové pedagogiky, setkání s inspirativními osobnostmi, ale i workshopů s profesionály.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací