Novinky

 • Absolventi bronzové a stříbrné úrovně programu byli oceněni v Emauzech

  Akce

  Absolventi bronzové a stříbrné úrovně programu byli oceněni v Emauzech

  1. října 2013

  Ve čtvrtek 26. září bylo oceněno celkem šedesát absolventů bronzové a stříbrné úrovně programu DofE Award. Jednalo se o mladé lidi z prestižních středních škol, středisek volného času, ale i dětských domovů a výchovných ústavů. Na ceremonii konané v Emauzském klášteře si vyslechli slova povzbuzení a převzali certifikáty a odznaky od několika významných osobností.

 • Mezinárodní dobrodružná expedice v Irsku zdolána!

  Akce

  Mezinárodní dobrodružná expedice v Irsku zdolána!

  10. září 2013

  V srpnu dostali čtyři účastníci programu DofE Award šanci splnit svou zlatou expedici v Irsku. A podařilo se. Expedice se konala ve Wicklow Mountains, což je pohoří jižně od Dublinu. Mezinárodní expedice se kromě Čechů zúčastnili také Irové, Lotyši a Slovinci. Jak vše probíhalo, popisují samotní účastníci expedice.

 • Národní setkání DofE Award se blíží

  Akce

  Národní setkání DofE Award se blíží

  28. srpna 2013

  Tradiční akce, spojující účastníky programu i jejich vedoucí z řad pedagogů napříč celou republikou, se chystá na prodloužený víkend v polovině října, a to 11.–13. října 2013.

 • Poslední volná místa na zářijových školeních DofE Award!

  Akce

  Poslední volná místa na zářijových školeních DofE Award!

  27. srpna 2013

  Rádi bychom upozornili na posledních pár míst na zářijových školeních Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu, a to na základním školení, které proběhne 20.–21. září, ale i expedičním školení o týden dříve. Z důvodu omezené kapacity proto v případě zájmu neváhejte s registrací.

 • Golfisté podpořili Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu

  Akce

  Golfisté podpořili Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu

  19. srpna 2013

  Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu opět využila možnosti prezentovat svou činnost a získat podporu v rámci NG Tour, a to účastí na turnaji GR Black Bridge 15. srpna. Golfistům byla nabídnuta vložená hra Vegas Golf, jejíž výtěžek byl určen na podporu činnosti nadace. Navzdory ne úplně jednoduchým pravidlům se hra u účastníků turnaje setkala s velkým úspěchem a během dne se podařilo vybrat přes pět tisíc korun, za něž přispěvatelům děkujeme.

 • DofE Award se stala charitativním partnerem golfového turnaje BCC

  Akce

  DofE Award se stala charitativním partnerem golfového turnaje BCC

  25. června 2013

  Ve čtvrtek 13. června British Chamber of Commerce (Britská obchodní komora) pořádala golfový turnaj pro své členy a podporovatele. Jak je na těchto akcích zvykem, byl zde i prostor pro prezentaci cílů a činnosti nějakého charitativního či neziskového projektu. Této příležitosti tentokrát využil tým DofE Award, který zde jednak představil tento původně britský program pro mládež nové cílové skupině potenciálních podporovatelů a jednak získal 25 000 korun na rozšíření programu v Česku.

 • Konference v Marseille

  Akce

  Konference v Marseille

  24. června 2013

  Ve dnech 18 – 21.6. 2013 se v Marseille konalo další mezinárodní setkání v rámci projektu Vytvořme mobility pro dospělé se speciálními potřebami. Tento projekt realizuje o.s. Program pro mládež Cena vévody z Edinburghu od záři 2012 do října 2014.

 • Směrem k aktivně trávenému volnému času díky Bambiriádě

  Akce

  Směrem k aktivně trávenému volnému času díky Bambiriádě

  28. května 2013

  Vzhledem k tomu, že se DofE Award zabývá všestranným rozvojem mládeže díky bohatým mimoškolním aktivitám, nemohli jsme chybět na akci, jejímž hlavním záměrem je představit dětem a mladým lidem rozmanité možnosti produktivního trávení volného času – na Bambiriádě. Na náš stánek jste mohli narazit na „Kulaťáku“ v pražských Dejvicích ve čtvrtek 23. a v pátek 24. května. Brali jsme ho hlavně jako příležitost k šíření povědomí o programu DofE Award a jeho cílech a vizi.

 • Memoriálu lady Abrahams počasí přálo

  Akce

  Memoriálu lady Abrahams počasí přálo

  24. května 2013

  V úterý 21. května se na golfovém hřišti v Benátkách nad Jizerou odehrála tradiční akce DofE Award s názvem Memoriál lady Abrahams. Sešli se na ní stávající i potenciální podporovatelé DofE Award a společně si připomněli osobnost bývalé golfové šampionky Luisy Abrahams, která se zasloužila o to, že je program dostupný mládeži v Česku.

 • Vyražte v létě s DofE Award do zahraničí

  Akce

  Vyražte v létě s DofE Award do zahraničí

  24. dubna 2013

  Naše pestrá nabídka zahraničních projektů a expedic pokračuje i přes léto 2013. V tuto chvíli pro vás máme připravené mezinárodní příležitosti mimo jiné ve Švýcarsku, Irsku či Finsku.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací