Novinky

 • Mezinárodní mobilita v Litvě

  Akce

  Mezinárodní mobilita v Litvě

  21. dubna 2013

  Ve dnech 9. – 12.4. 2013 se konalo mezinárodní setkání v rámci projektu Vytvořme mobility pro dospělé se speciálními potřebami, který realizuje o.s. Program pro mládež Cena vévody z Edinburghu od záři 2012.

 • Zavítejte s námi na jarmark neziskovek a elektroswingový večírek

  Akce

  Zavítejte s námi na jarmark neziskovek a elektroswingový večírek

  2. dubna 2013

  Duben se už podruhé stává měsícem mezinárodního dobrovolnictví. Jeho zahajovací večírek proběhne ve středu 3. dubna v Kokpit Kafe na Malé Straně a bude spojen s jarmarkem neziskovek, na kterém se bude prezentovat také nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu s programem pro mládež DofE Award. Na závěr vydařeného večera si zatančíme s Djem Swing Thing. Přidejte se k nám.

 • Čerstvá nabídka školení pro stávající poskytovatele programu i nováčky

  Akce

  Čerstvá nabídka školení pro stávající poskytovatele programu i nováčky

  11. března 2013

  Zájemců o program DofE Award je stále víc, proto jsme pro všechny připravili školení, na kterém se seznámí s principy programu i specifiky jednotlivých rolí, jež mohou pracovníci a dobrovolníci škol a dalších organizací v programu zastávat. Zkrátka nepřijdou ani dosavadní poskytovatelé programu, kterým je určeno zejména aktualizační školení, ale mohou se také nechat proškolit pro jednotlivé role v programu.

 • Mezinárodní příležitosti od Rumunska po Izrael

  Akce

  Mezinárodní příležitosti od Rumunska po Izrael

  14. února 2013

  Díky celosvětovém rozšíření DofE Award máme pro účastníky i poskytovatele tohoto programu pestrou nabídku různých zahraničních projektů. V tuto chvíli pro vás máme zahraniční příležitosti mimo jiné v Izraeli, Rumunsku, Švýcarsku, Irsku, v Černé hoře či na Ukrajině.

 • Britskou ambasádu zaplnili příznivci DofE Award

  Akce

  Britskou ambasádu zaplnili příznivci DofE Award

  7. února 2013

  Ve středu 6. února odpoledne byla na britském velvyslanectví představena nová podoba programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Byli u toho zástupci stávajících poskytovatelů programu, ale i zástupci organizací, které mají o jeho poskytování do budoucna zájem. Svou přítomností program podpořila i její excelence Sian MacLeod, bristká velvyslankyně v ČR, či Michal Urban, ředitel odboru pro mládež Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

 • Školení projektového managementu a fundraisingu

  Akce

  Školení projektového managementu a fundraisingu

  5. února 2013

  Pracujete s mladými lidmi v ústavní či ochranné výchově nebo jiné náročné životní situaci? Rádi byste s nimi realizovali zajímavý projekt? Chcete se naučit, jak takový projekt vytvořit a sehnat na něj finance? Pak se Vám bude líbit naše březnové školení na téma projektový management a fundraising.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací