Novinky

 • Kooperativa se stává Zlatým partnerem Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu

  Aktuality

  Kooperativa se stává Zlatým partnerem Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu

  1. listopadu 2017

  Dne 1. listopadu 2017 byla v rámci globálního leadership programu International Gold Event pořádaného Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu v České republice (DofE) oficiálně zahájeno partnerství Kooperativy a Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu za osobní účasti Jeho královské výsosti Prince Edwarda a generálního ředitele Kooperativa, a.s. Martina Diviše. HRH Princ Edward osobně předal generálnímu řediteli Kooperativa, a.s. Martinu Divišovi nejprestižnější statut partnerství, tzv. „DofE Gold Friend“, která umožní podporu mnoha mladým lidem po celé České republice v rozvoji jejich potenciálu.

 • Bikerka Markéta Peggy Marvanová úspěšné zdolala nástrahy extrémního závodu

  Aktuality

  Bikerka Markéta Peggy Marvanová úspěšné zdolala nástrahy extrémního závodu

  5. června 2016

  Držitelka zlatého ocenění DofE, Markéta Peggy Marvanová, se účastnila extrémního cyklistického závodu Highland Trail 550 ve Skotsku, který úspěšně dokončila. Gratulujeme!

 • V pondělí 16. května získají dva absolventi Zlatou mezinárodní cenu vévody z Edinburghu přímo z rukou Prince Phillipa

  Aktuality

  V pondělí 16. května získají dva absolventi Zlatou mezinárodní cenu vévody z Edinburghu přímo z rukou Prince Phillipa

  5. května 2016

  Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu slaví 60 let své existence a u této příležitosti pořádá v Londýně mezinárodní slavnostní ceremonii, během které ocení úspěšné absolventy v Buckinghamském paláci přímo Princ Phillip, manžel královny Alžběty II a zakladatel této organizace. Z české nadace si pro ocenění jedou dva studenti středních škol – Tereza Fojtíková z Ostravy a Roman Jordán z Českých Budějovic.

 • DofE nabízí stáž v PR a organizování akcí

  Aktuality

  DofE nabízí stáž v PR a organizování akcí

  4. května 2016

  Do týmu nadace v České republice, jejímž posláním je rozvoj a zajištění kvality DofE, hledáme aktivního, nadšeného a zodpovědného PR stážistu. Pokud Tě baví marketing, PR, sociální média, jsi kreativní a komunikativní a rád/a posouváš věci dopředu, pak neváhej a přidej se do našeho mladého týmu!

 • Hledáme nového PR kolegu!

  Aktuality

  Hledáme nového PR kolegu!

  2. května 2016

  Do týmu nadace v České republice, jejímž posláním je rozvoj a zajištění kvality DofE, hledáme aktivního, nadšeného a zodpovědného kolegu/kolegyni na pozici Specialista komunikace. Pokud Tě baví marketing, PR, sociální média, jsi kreativní a komunikativní a rád/a posouváš věci dopředu, pak neváhej a přidej se do našeho mladého týmu!

 • Žádejte o příspěvky z Fondu DofE!

  Aktuality

  Žádejte o příspěvky z Fondu DofE!

  12. dubna 2016

  Jarní výzva Fondu DofE byla spuštěna a až do 30. dubna můžete žádat o příspěvky na aktivity účastníků a vedoucích DofE a o příspěvky pro místní centra.

 • Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu hledá nového člena týmu!

  Aktuality

  Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu hledá nového člena týmu!

  12. dubna 2016

  Do týmu národní kanceláře DofE, jejímž posláním je rozvoj vzdělávacího programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu v České republice, hledáme sympatického a zodpovědného kolegu/kolegyni na pozici Koordinátor/ka programu DofE. Pokud vás láká práce v dynamické neziskové organizaci, neváhejte a do konce dubna se přihlaste do výběrového řízení.

 • Nabídky dobrovolnictví pro účastníky vzdělávacího programu DofE

  Aktuality

  Nabídky dobrovolnictví pro účastníky vzdělávacího programu DofE

  11. dubna 2016

  Chcete vstoupit do vzdělávacího programu DofE a nevíte, kde plnit dobrovolnictví? Nabízíme vám pět možností u našich partnerských organizací!

 • SEMINÁŘ V IZRAELI – multikulturalismus

  Aktuality

  SEMINÁŘ V IZRAELI – multikulturalismus

  6. dubna 2016

  V rámci partnerství s Národní kanceláří DofE v Izraeli a na Slovensku vám nabízíme možnost účastnit se týdenního semináře v Haifě zaměřeného zejména na multikulturalismus a lidská práva. Akce je určena pro všechny vedoucí, koordinátory, hodnotitele a školitele dobrodružných expedic.

 • DofE nabízí možnost stáže!

  Aktuality

  DofE nabízí možnost stáže!

  11. února 2016

  Do týmu nadace The Duke of Edinburgh’s International Award Czech Republic Foundation o.p.s., jejímž posláním je rozvoj DofE v České republice, hledáme nadšeného stážistu, který by měl zájem zapojit se do rozvoje této neziskové organizace.

 • Zlatá ceremonie v Buckinghamském paláci!

  Aktuality

  Zlatá ceremonie v Buckinghamském paláci!

  18. ledna 2016

  Máš splněnou Zlatou úroveň, nebo ji dokončíš nejpozději do 15. dubna 2016? Chceš se pokusit o to mít šanci převzít Cenu vévody z Edinburghu od samotného vévody v Buckinghamském paláci? Pošli nám do 27.ledna 2016 motivační dopis a můžeš se dostat do výběru účastníků, z nichž se některým dostane této pocty!

 • DofE nabízí možnost stáže!

  Aktuality

  DofE nabízí možnost stáže!

  14. ledna 2016

  Do týmu nadace The Duke of Edinburgh’s International Award Czech Republic Foundation o.p.s., jejímž posláním je rozvoj DofE v České republice, hledáme nadšené stážisty, kteří mají zájem zapojit se do rozvoje této neziskové organizace.

Předchozí 1 2 3 4 5 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací