Novinky

 • Zlatá ceremonie v Buckinghamském paláci!

  Aktuality

  Zlatá ceremonie v Buckinghamském paláci!

  18. ledna 2016

  Máš splněnou Zlatou úroveň, nebo ji dokončíš nejpozději do 15. dubna 2016? Chceš se pokusit o to mít šanci převzít Cenu vévody z Edinburghu od samotného vévody v Buckinghamském paláci? Pošli nám do 27.ledna 2016 motivační dopis a můžeš se dostat do výběru účastníků, z nichž se některým dostane této pocty!

 • DofE nabízí možnost stáže!

  Aktuality

  DofE nabízí možnost stáže!

  14. ledna 2016

  Do týmu nadace The Duke of Edinburgh’s International Award Czech Republic Foundation o.p.s., jejímž posláním je rozvoj DofE v České republice, hledáme nadšené stážisty, kteří mají zájem zapojit se do rozvoje této neziskové organizace.

 • Mladá cyklistka se vydá za polární kruh zdolat nikdy nikým dokončený závod!

  Aktuality

  Mladá cyklistka se vydá za polární kruh zdolat nikdy nikým dokončený závod!

  11. ledna 2016

  Devět set kilometrů zasněženým Finskem čeká na dvacetiletou ultra bikerku Markétu Peggy Marvanovou. Nejmladší česká pokořitelka americké Great Divide Tour (4418 km) se nyní chystá za polární kruh na závod Lapland Extreme Challenge, který ještě nikdo nedokončil. Pojede ho na sněžném kole. Startuje 20. února z Rovaniemi a na překonání panenské krajiny bude mít maximálně třicet dní.

 • Staňte se posilou našeho týmu!

  Aktuality

  Staňte se posilou našeho týmu!

  4. ledna 2016

  Do týmu nadace The Duke of Edinburgh’s International Award Czech Republic Foundation o.p.s., jejímž posláním je rozvoj DofE v České republice, hledáme nového kolegu/kolegyni, která má zájem zapojit se do rozvoje této neziskové organizace na pozici Asistent/ka PR a akcí.

 • Výsledky podzimní výzvy Fondu DofE jsou zde!

  Aktuality

  Výsledky podzimní výzvy Fondu DofE jsou zde!

  10. prosince 2015

  Podzimní Výzva Fondu DofE byla ukončena a s radostí oznamujeme zveřejnění výsledků. O podporu požádalo přes 20 organizací z řad Místních center DofE. Rozhodovací komise rozdělila více než 250.000,- a to především mezi sociálně znevýhodněné účastníky na podporu jak dobrodružných expedic, tak programových aktivit účastníků. Děkujeme všem žadatelům a doufáme, že naše podpora opět pomůže v rozšíření i zkvalitnění DofE aktivit.

 • I podporovatelé DofE získávají úžasná ocenění!

  Aktuality

  I podporovatelé DofE získávají úžasná ocenění!

  18. listopadu 2015

  Jiří Zrůst, Senior Managing Director, Macquarie Infrastructure and Real Assets, předseda správní rady DofE v České republice a člen správní rady DofE na Slovensku byl oceněn v rámci „Extra Mile 40“, kde jsou každý rok vybírány inspirativní osobnosti, které přispívají na dobrou věc. Ocenění získal díky velké podpoře a energii, kterou věnuje programu DofE. Gratulujeme a děkujeme za podporu a skvělou spolupráci!

 • Možnost dobrovolnictví pro účastníky DofE, kteří jsou starší 18 let!

  Aktuality

  Možnost dobrovolnictví pro účastníky DofE, kteří jsou starší 18 let!

  30. října 2015

  Nízkoprahová sekce YMCA Praha nabízí dobrovolnická místa pro naše účastníky.

 • První jízda speciálního eletro dvojkola!

  Aktuality

  První jízda speciálního eletro dvojkola!

  28. října 2015

  Ve středu 28. října 2015, oslavila nejmladší česká pokořitelka Great Divide Race (4418 km), dvacetiletá ultra bikerka Markéta Peggy Marvanová svůj životní výkon předáním speciálního elektrického dvojkola 11leté dívence Dáje, trpící myopatií. Svým výkonem a nasazením pomohla vybrat přes 75.000 CZK a umožnila tím Dáje získat vysněné kolo. První společnou projížďku do přírody bylo radost sledovat.

 • Podpora z Fondu DofE pokračuje!

  Aktuality

  Podpora z Fondu DofE pokračuje!

  23. října 2015

  I na rok 2016 si mohou organizace zapojené v programu DofE požádat o příspěvek z Fondu DofE! Stejně, jako v poslední výzvě je možné v období od 11. 11. 2015 do 25. 11. 2015 žádat o příspěvky pro účastníky programu, školitele a hodnotitele expedic a také na nákup expedičního vybavení až do výše 5 000 Kč. Organizace, které se zapojily do programu v loňském roce a nové organizace, které se do programu zapojí do 25. 11. 2015 mohou požádat o příspěvek ve výši 2 000 Kč pro rozjezd nově vzniklého centra.

 • Extrémní charitativní cyklo výkon slaví úspěch

  Aktuality

  Extrémní charitativní cyklo výkon slaví úspěch

  20. října 2015

  Nejmladší česká pokořitelka Great Divide Race (4418 km), dvacetiletá ultra bikerka Markéta Peggy Marvanová mění životy. Svým výkonem a nasazením pomohla vybrat přes 75.000 CZK na speciální elektrické dvojkolo pro 11letou Danielu Málkovou trpící myopatií. Úspěch její extrémní snahy se oslaví dne 28. října slavnostním předáním speciálního dvojkola společnou projížďkou do přírody.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací