Novinky

 • Macquarie Group Foundation podpořila DofE v ČR

  Aktuality

  Macquarie Group Foundation podpořila DofE v ČR

  25. září 2015

  Mezinárodní cena vévody z Edinburghu v České republice (DofE) získala dar ve výši 450 000 Kč od nadace Macquarie Group Foundation na podporu své práce se společensky znevýhodněnými mladými lidmi a na rozšíření sítě škol a dalších institucí, které poskytují program DofE.

 • 180km dlouhá plavecká sbírka na handbike slaví úspěch!

  Aktuality

  180km dlouhá plavecká sbírka na handbike slaví úspěch!

  20. září 2015

  V červenci 2014 přeplavala Lucie Leišová jako nejmladší Evropanka Gibraltarský průliv mezi Evropou a Afrikou. V červenci 2015 uskutečnila další velkou plavbu, tentokrát po Vltavě. Charitativní projekt přispěje prostřednictvím Konta Bariéry handicapovanému Radkovi na nákup handbiku, kola pro vozíčkáře. Při obou výzvách Lucii podpořila česká pobočka Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE), která pomáhá dětem a mladým lidem rozvíjet svůj talent a plnit osobní ambice prostřednictvím aktivity a cílů, které si samy zvolí.

 • DDŠ Veselíčko si užívá nové stany, vřelé díky patří BCC!

  Aktuality

  DDŠ Veselíčko si užívá nové stany, vřelé díky patří BCC!

  18. srpna 2015

  Díky spolupráci s Britskou obchodní komorou (BCC) byla na akci Britský den v Liberci vybrána krásná částka 6.050 Kč, která putovala do dětského domova ve Veselíčku. Tento dar umožnil nákup stanů, které děti můžou využívat při dobrodružstvích a expedicích, kterým se věnují v rámci DofE.

 • Pokořitelka Gibraltaru zdolala 180 km Vltavy

  Aktuality

  Pokořitelka Gibraltaru zdolala 180 km Vltavy

  1. srpna 2015

  Po loňském splněném snu přeplavat Gibraltar pokořila mladá česká dálková plavkyně Lucie Leišová (20) další výzvu a to 180 km Vltavy s cílem pomoci vozíčkáři Radkovi Duchoňovi (42) získat finance na nákup handbiku.

 • Pokořitelka Gibraltaru se letos vrhne do českých vln!

  Aktuality

  Pokořitelka Gibraltaru se letos vrhne do českých vln!

  8. července 2015

  Loňské léto si mladá česká dálková plavkyně Lucie Leišová (20) splnila svůj sen, když jako čtvrtá Češka zdolala za velmi nepříznivých podmínek Gibraltarský průliv, kdy na moři strávila 6,5 hodiny a uplavala skoro 26 kilometrů. Letos má v plánu pokořit 180 km Vltavy, čímž chce pomoci vozíčkáři Radkovi Duchoňovi (42) získat finance na nákup handbiku.

 • Dvacetiletá ultra bikerka projede Ameriku na podporu handicapované kamarádky

  Aktuality

  Dvacetiletá ultra bikerka projede Ameriku na podporu handicapované kamarádky

  6. června 2015

  Markéta Peggy Marvanová, teprve dvacetiletá ultra bikerka se 12. června postaví na start Tour Divide, nejdelšího nezabezpečeného závodu horských kol na světě. Svým výkonem chce Peggy pomoci 11leté Daniele Málkové (Dáje) trpící myopatií a získat pro ni dostatek financí k zakoupení speciálního dvojkola. Peggy čeká 4418 km na kole, nebezpečný terén, zasněžené hory, poušť, divoká zvěř i téměř měsíc dlouhá samota. Do této výzvy se pustila díky podpoře Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE).

 • Staňte se posilou našeho týmu! Hledáme kolegu na částečný úvazek

  Aktuality

  Staňte se posilou našeho týmu! Hledáme kolegu na částečný úvazek

  27. května 2015

  Do týmu nadace The Duke of Edinburgh’s International Award Czech Republic Foundation o.p.s., jejímž posláním je rozvoj programu DofE v České republice, hledáme nového kolegu/kolegyni, která má zájem zapojit se do rozvoje této neziskové organizace na pozici Asistent/ka programu.

 • DofE se s pomocí české kanceláře rozjíždí i na Slovensku

  Aktuality

  DofE se s pomocí české kanceláře rozjíždí i na Slovensku

  14. května 2015

  Několik dobrovolníků pracuje na tom, aby se Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE) začalo rozšiřovat i na Slovensku. To vše s podporou české kanceláře, která se slovenskými kolegy sdílí své zkušenosti a spolupracuje s nimi například na přípravě jejich strategického plánu či realizaci školení.

 • Národní kancelář DofE hledá nového ředitele

  Aktuality

  Národní kancelář DofE hledá nového ředitele

  24. dubna 2015

  Právě probíhá výběrové řízení na pozici výkonného ředitele české kanceláře Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE) v České republice. Nový ředitel bude zodpovědný za vedení týmu národní kanceláře a další rozšiřování a rozvoj DofE v ČR.

 • DofE v ČR slaví kulaté výročí a má velké ambice

  Aktuality

  DofE v ČR slaví kulaté výročí a má velké ambice

  21. dubna 2015

  Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE) v České republice letos slaví kulaté výročí. Je to právě 20 let, co bylo po pilotním roce zahájeno rozšiřování DofE po celé zemi. Od té doby se v Česku do DofE zapojily tisíce mladých lidí v desítkách organizací od středních a základních škol, přes volnočasová centra a neziskové organizace po dětské domovy.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací