Novinky

 • Pokořitelka Gibraltaru se letos vrhne do českých vln!

  Aktuality

  Pokořitelka Gibraltaru se letos vrhne do českých vln!

  8. července 2015

  Loňské léto si mladá česká dálková plavkyně Lucie Leišová (20) splnila svůj sen, když jako čtvrtá Češka zdolala za velmi nepříznivých podmínek Gibraltarský průliv, kdy na moři strávila 6,5 hodiny a uplavala skoro 26 kilometrů. Letos má v plánu pokořit 180 km Vltavy, čímž chce pomoci vozíčkáři Radkovi Duchoňovi (42) získat finance na nákup handbiku.

 • Dvacetiletá ultra bikerka projede Ameriku na podporu handicapované kamarádky

  Aktuality

  Dvacetiletá ultra bikerka projede Ameriku na podporu handicapované kamarádky

  6. června 2015

  Markéta Peggy Marvanová, teprve dvacetiletá ultra bikerka se 12. června postaví na start Tour Divide, nejdelšího nezabezpečeného závodu horských kol na světě. Svým výkonem chce Peggy pomoci 11leté Daniele Málkové (Dáje) trpící myopatií a získat pro ni dostatek financí k zakoupení speciálního dvojkola. Peggy čeká 4418 km na kole, nebezpečný terén, zasněžené hory, poušť, divoká zvěř i téměř měsíc dlouhá samota. Do této výzvy se pustila díky podpoře Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE).

 • Staňte se posilou našeho týmu! Hledáme kolegu na částečný úvazek

  Aktuality

  Staňte se posilou našeho týmu! Hledáme kolegu na částečný úvazek

  27. května 2015

  Do týmu nadace The Duke of Edinburgh’s International Award Czech Republic Foundation o.p.s., jejímž posláním je rozvoj programu DofE v České republice, hledáme nového kolegu/kolegyni, která má zájem zapojit se do rozvoje této neziskové organizace na pozici Asistent/ka programu.

 • DofE se s pomocí české kanceláře rozjíždí i na Slovensku

  Aktuality

  DofE se s pomocí české kanceláře rozjíždí i na Slovensku

  14. května 2015

  Několik dobrovolníků pracuje na tom, aby se Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE) začalo rozšiřovat i na Slovensku. To vše s podporou české kanceláře, která se slovenskými kolegy sdílí své zkušenosti a spolupracuje s nimi například na přípravě jejich strategického plánu či realizaci školení.

 • Národní kancelář DofE hledá nového ředitele

  Aktuality

  Národní kancelář DofE hledá nového ředitele

  24. dubna 2015

  Právě probíhá výběrové řízení na pozici výkonného ředitele české kanceláře Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE) v České republice. Nový ředitel bude zodpovědný za vedení týmu národní kanceláře a další rozšiřování a rozvoj DofE v ČR.

 • DofE v ČR slaví kulaté výročí a má velké ambice

  Aktuality

  DofE v ČR slaví kulaté výročí a má velké ambice

  21. dubna 2015

  Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE) v České republice letos slaví kulaté výročí. Je to právě 20 let, co bylo po pilotním roce zahájeno rozšiřování DofE po celé zemi. Od té doby se v Česku do DofE zapojily tisíce mladých lidí v desítkách organizací od středních a základních škol, přes volnočasová centra a neziskové organizace po dětské domovy.

 • Její královská Výsost, hraběnka z Wessexu, GCVO navštíví českou pobočku DofE

  Aktuality

  Její královská Výsost, hraběnka z Wessexu, GCVO navštíví českou pobočku DofE

  16. dubna 2015

  Mezinárodní cena vévody z Edinburghu v České republice bude opět poctěna návštěvou člena britské královské rodiny. V květnu přijede do Prahy Její královská Výsost hraběnka z Wessexu, GCVO, celosvětová ambasadorka Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE) a zúčastní se programu připraveného českou pobočkou nadace Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu společně s Britským velvyslanectvím v Praze.

 • Účastníci DofE se vypraví do Litvy i Slovinska díky finanční podpoře našich partnerů

  Aktuality

  Účastníci DofE se vypraví do Litvy i Slovinska díky finanční podpoře našich partnerů

  15. dubna 2015

  Osmdesátka mladých lidí, kteří se nebojí velkých cílů a usilují o získání Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE), se může těšit na finanční příspěvek na jejich aktivity v DofE. Prostřednictvím Fondu DofE, do kterého přispěla Macquarie Group Foundation a Britská obchodní komora (BCC), jim národní kancelář DofE zašle dary v celkové hodnotě 128 440 Kč. Díky našim partnerům je tak program DofE dostupný každému mladému člověku, bez ohledu na jeho finanční situaci.

 • Staňte se posilou našeho týmu! Hledáme kolegu na plný úvazek

  Aktuality

  Staňte se posilou našeho týmu! Hledáme kolegu na plný úvazek

  7. ledna 2015

  V rámci posilování týmu národní kanceláře programu DofE hledáme kolegu na juniorskou pozici koordinátora programu. Jedná se o nabídku zaměstnání na plný úvazek, více informací najdete v přiloženém inzerátu.

 • Mladí lidé se sociálním znevýhodněním od nás získají přes 50 tisíc korun

  Aktuality

  Mladí lidé se sociálním znevýhodněním od nás získají přes 50 tisíc korun

  15. prosince 2014

  Aby byl program DofE dostupný opravdu všem mladým lidem, spravujeme už více než rok Fond DofE, jehož prostřednictvím rozdělujeme peníze těm účastníkům programu DofE, kteří mají obtíže s hrazením svých aktivit. Nově byla schválena podpora v celkové výši 53 300 korun, která bude rozdělena mezi mladé lidi z 8 organizací, jež o finanční podporu zažádaly. Od spuštění Fondu DofE jsme mladým lidem se sociálním znevýhodněním rozdali již přes 200 tisíc korun.

 • Představujeme partnery programu DofE v ČR: Internetová agentura Cognito

  Aktuality

  Představujeme partnery programu DofE v ČR: Internetová agentura Cognito

  24. září 2014

  Cognito je internetová agentura, která pomáhá na svět úspěšným internetovým prezentacím, obchodům, aplikacím a reklamním kampaním pod heslem "Prozraďte světu, kdo jste." Cognito je autorem webu www.DofE.cz a jen díky nim si tedy můžete přečíst tento článek.

 • Podzimní školení přivádějí program DofE do dalších škol a organizací

  Aktuality

  Podzimní školení přivádějí program DofE do dalších škol a organizací

  23. září 2014

  Začátek školního roku je oblíbeným obdobím, kdy se do programu DofE zapojují nové školy a organizace pracující s mládeží. Proto jsme pro zájemce z řad pedagogů a pracovníků s mládeží připravili hned šest termínů školení, která jim vstup do programu DofE umožní. Minulý týden proběhla první dvě školení a další se chystají na říjen a listopad.

Předchozí 1 2 3 4 5 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací