Novinky

 • Její královská Výsost, hraběnka z Wessexu, GCVO navštíví českou pobočku DofE

  Aktuality

  Její královská Výsost, hraběnka z Wessexu, GCVO navštíví českou pobočku DofE

  16. dubna 2015

  Mezinárodní cena vévody z Edinburghu v České republice bude opět poctěna návštěvou člena britské královské rodiny. V květnu přijede do Prahy Její královská Výsost hraběnka z Wessexu, GCVO, celosvětová ambasadorka Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE) a zúčastní se programu připraveného českou pobočkou nadace Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu společně s Britským velvyslanectvím v Praze.

 • Účastníci DofE se vypraví do Litvy i Slovinska díky finanční podpoře našich partnerů

  Aktuality

  Účastníci DofE se vypraví do Litvy i Slovinska díky finanční podpoře našich partnerů

  15. dubna 2015

  Osmdesátka mladých lidí, kteří se nebojí velkých cílů a usilují o získání Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE), se může těšit na finanční příspěvek na jejich aktivity v DofE. Prostřednictvím Fondu DofE, do kterého přispěla Macquarie Group Foundation a Britská obchodní komora (BCC), jim národní kancelář DofE zašle dary v celkové hodnotě 128 440 Kč. Díky našim partnerům je tak program DofE dostupný každému mladému člověku, bez ohledu na jeho finanční situaci.

 • Staňte se posilou našeho týmu! Hledáme kolegu na plný úvazek

  Aktuality

  Staňte se posilou našeho týmu! Hledáme kolegu na plný úvazek

  7. ledna 2015

  V rámci posilování týmu národní kanceláře programu DofE hledáme kolegu na juniorskou pozici koordinátora programu. Jedná se o nabídku zaměstnání na plný úvazek, více informací najdete v přiloženém inzerátu.

 • Mladí lidé se sociálním znevýhodněním od nás získají přes 50 tisíc korun

  Aktuality

  Mladí lidé se sociálním znevýhodněním od nás získají přes 50 tisíc korun

  15. prosince 2014

  Aby byl program DofE dostupný opravdu všem mladým lidem, spravujeme už více než rok Fond DofE, jehož prostřednictvím rozdělujeme peníze těm účastníkům programu DofE, kteří mají obtíže s hrazením svých aktivit. Nově byla schválena podpora v celkové výši 53 300 korun, která bude rozdělena mezi mladé lidi z 8 organizací, jež o finanční podporu zažádaly. Od spuštění Fondu DofE jsme mladým lidem se sociálním znevýhodněním rozdali již přes 200 tisíc korun.

 • Představujeme partnery programu DofE v ČR: Internetová agentura Cognito

  Aktuality

  Představujeme partnery programu DofE v ČR: Internetová agentura Cognito

  24. září 2014

  Cognito je internetová agentura, která pomáhá na svět úspěšným internetovým prezentacím, obchodům, aplikacím a reklamním kampaním pod heslem "Prozraďte světu, kdo jste." Cognito je autorem webu www.DofE.cz a jen díky nim si tedy můžete přečíst tento článek.

 • Podzimní školení přivádějí program DofE do dalších škol a organizací

  Aktuality

  Podzimní školení přivádějí program DofE do dalších škol a organizací

  23. září 2014

  Začátek školního roku je oblíbeným obdobím, kdy se do programu DofE zapojují nové školy a organizace pracující s mládeží. Proto jsme pro zájemce z řad pedagogů a pracovníků s mládeží připravili hned šest termínů školení, která jim vstup do programu DofE umožní. Minulý týden proběhla první dvě školení a další se chystají na říjen a listopad.

 • Program DofE získal akreditace Základního a Expedičního školení

  Aktuality

  Program DofE získal akreditace Základního a Expedičního školení

  27. srpna 2014

  Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy udělilo programu DofE akreditaci k provádění vzdělávacích programů Základní školení a Expediční školení programu DofE. Školení jsou nově akreditovaná jako studium k prohlubování odborné kvalifikace, a tedy jako součást dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

 • V rámci mezinárodního projektu vznikla publikace

  Aktuality

  V rámci mezinárodního projektu vznikla publikace

  8. srpna 2014

  Od září 2012 do července 2014 realizovalo o.s. Program pro mládež Cena vévody z Edinburghu mezinárodní projekt s názvem Vytvořme mobility pro dospělé se speciálními potřebami, („Let's develop mobility for Adults with special needs”), zaměřený na organizace působící v oblasti integrace osob se speciálními potřebami. Jedním z výstupů projektu je brožura, kterou níže najdete ke stažení.

 • Britská obchodní komora – výrazný partner programu DofE

  Aktuality

  Britská obchodní komora – výrazný partner programu DofE

  25. června 2014

  Britská obchodní komora (British Chamber of Commerce) v České republice podporuje program DofE možností účasti a fundraisingu národní kanceláře programu na svých akcích. Kromě dříve zmíněného Britského dne v Plzni měl program DofE možnost zúčastnit se také Britského dne v Ostravě a tradičního Golfového turnaje BCC na Konopišti.

 • Výtěžek tomboly Britské obchodní komory pomůže chlapcům z dětského domova

  Aktuality

  Výtěžek tomboly Britské obchodní komory pomůže chlapcům z dětského domova

  17. června 2014

  V minulém týdnu došlo k předání šeku v hodnotě 7.400 Kč získaných na akci Britský den v Plzni organizované Britskou obchodní komorou (British Chamber of Commerce) chlapcům z dětského domova v Těrlicku. Stalo se tak při příležitosti slavnostní ceremonie, na které úspěšní absolventi programu DofE z tohoto i dalších dětských domovů získali Bronzovou cenu vévody z Edinburghu. Tyto peníze chlapcům pomohou zejména s hrazením vybavení na dobrodružné expedice, kterým se věnují v programu DofE.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací