Novinky

 • Dudácký band The Rebel Pipers se stal novým partnerem DofE Award

  Aktuality

  Dudácký band The Rebel Pipers se stal novým partnerem DofE Award

  27. července 2013

  Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu navázala spolupráci s prvním kompletním skotským dudáckým bandem v České republice, který tak svou hudbou bude doprovázet předávání certifikátů úspěšným absolventům programu DofE Award.

 • DofE Award podpisem podpořila uznávání výsledků neformálního vzdělávání

  Aktuality

  DofE Award podpisem podpořila uznávání výsledků neformálního vzdělávání

  13. července 2013

  Mezinárodní cena vévody z Edinburghu, Česká republika se dne 26. června 2013 stala jedním z prvních signatářů Memoranda o podpoře uznávání výsledků neformálního vzdělávání při práci s dětmi a mládeží.

 • Staňte se dobrovolníkem na vědeckých akcích pro děti

  Aktuality

  Staňte se dobrovolníkem na vědeckých akcích pro děti

  5. června 2013

  Chceš si splnit sekci dobrovolnictví v nově vzniklém projektu orientovaném na vědu, mládež a vzdělávání? Staň se dobrovolným lektorem kroužků či příměstských táborů VĚDA NÁS BAVÍ. Pokud se chceš zapojit už v průběhu letních prázdnin, můžeš pomáhat na příměstských táborech s exkurzemi dětí například do muzeí, ZOO či planetária. Pokud se chceš zapojit až v průběhu školního roku, šancí pro tebe jsou pravidelné kroužky.

 • První vlna školení je za námi, vítáme nové poskytovatele programu!

  Aktuality

  První vlna školení je za námi, vítáme nové poskytovatele programu!

  4. června 2013

  Národní kancelář má za sebou dva měsíce plné školení. V dubnu a květnu proběhlo celkem sedm školení, ze kterých si lidé z nových i stávajících místních center odvezli nejen nové znalosti, ale také příjemné zážitky a cenné kontakty. Proškolené instituce nyní začínají podepisovat s národní kanceláří nové Smlouvy o spolupráci, které jsme připravili ve spolupráci s mezinárodní kanceláří programu (International Award Foundation).

 • Rozvoji programu v Česku pomohla návštěva Johna Maye

  Aktuality

  Rozvoji programu v Česku pomohla návštěva Johna Maye

  29. dubna 2013

  Nejen princ Edward byl v březnu v Praze s cílem podpořit nový rozjezd a novou vizuální identitu programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu neboli DofE Award. V den příletu královské návštěvy měla národní kancelář programu napilno s organizováním návštěvy generálního tajemníka mezinárodní kanceláře programu (The Duke of Edinburgh’s International Award Foundation) Johna Maye. Jak tato návštěva probíhala a jaké přinesla ovoce?

 • Společně za inspirativním a zábavným vzděláváním dětí a mládeže

  Aktuality

  Společně za inspirativním a zábavným vzděláváním dětí a mládeže

  26. dubna 2013

  Vzhledem k tomu, že nám záleží na všestranném rozvoji mládeže, hodláme navazovat spolupráci s dalšími neziskovými organizacemi, jejichž vize a poslání jsou nám blízké. Naší první partnerskou organizací se stává VĚDA NÁS BAVÍ, o. p. s., která prostřednictvím zábavných a interaktivních kroužků podněcuje v mladých lidech i dětech zájem nejen o vědu, ale i o svět kolem nich.

 • Princ Edward motivoval účastníky, poskytovatele i podporovatele programu

  Aktuality

  Princ Edward motivoval účastníky, poskytovatele i podporovatele programu

  15. března 2013

  Tento týden byl velkou událostí pro všechny kolem programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Do Prahy zavítal nejmladší syn britské královny Alžběty princ Edward, aby zde program včetně jeho nové vizuální identity a vize podpořil.

 • Přípravy na královskou návštěvu jsou v plném proudu

  Aktuality

  Přípravy na královskou návštěvu jsou v plném proudu

  1. března 2013

  Vzhledem k tomu, že DofE Award zakládal a zaštiťuje samotný manžel britské královny Alžběty II. princ Philip, vévoda z Edinburghu, členové královské rodiny nás pravidelně podporují návštěvami v České republice. Nyní za tímto účelem přijede do Prahy nejmladší z potomků královského páru – princ Edward spolu s manželkou princeznou Sophií. Co pro ně chystáme?

 • Nová vizuální identita programu je tu

  Aktuality

  Nová vizuální identita programu je tu

  6. února 2013

  Program DofE Award je rozšířený po celém světě, doposud však v různých zemích vystupoval pod různými názvy a s různou grafickou úpravou materiálů. To se nyní mění. Česko je vůbec první zemí, která nový jednotný název a logo zavádí.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací