Novinky

 • Do Bulharska pro inspiraci i motivaci

  Novinky

  Do Bulharska pro inspiraci i motivaci

  3. července 2019

  Ještě před koncem školního roku proběhla v Bulharsku první mezinárodní výměna vedoucích v rámci projektu Erasmus+ s názvem Non-formal Learning in the Formal Education. Čeští koordinátoři ze tří místních center měli možnost se potkat se svými kolegy z Bulharska, Litvy a Holandska.

 • Nikdy se nevzdávej - Klára Kolouchová

  Novinky

  Nikdy se nevzdávej - Klára Kolouchová

  13. června 2019

  Exkluzivní článek o Kláře Kolouchové, která se stala první Češkou na Mount Everestu a zároveň je hrdou patronkou programu DofE. Článek vznikl při cestovatelském večeru v Praze, kde Klára a Petr Jan Juračka vyprávěli o svých dobrodružstvích.

 • Výsledky dotačního řízení Fondu DofE - Výzva 1/2019

  Novinky

  Výsledky dotačního řízení Fondu DofE - Výzva 1/2019

  17. května 2019

 • V dubnu jsme podporovali a inspirovali DofE vedoucí

  Novinky

  V dubnu jsme podporovali a inspirovali DofE vedoucí

  26. dubna 2019

  Během dubna jsme pro všechny vedoucí a koordinátory DofE uspořádali sérii akcí s názvem Meet Up. První proběhl 2. dubna v Ústí nad Labem, druhý se uskutečnil 4. dubna v Praze a závěrečný, který proběhl 11. dubna, přivítal vedoucí v Brně.

 • Zažij DofE v Ústí nad Labem

  Novinky

  Zažij DofE v Ústí nad Labem

  24. dubna 2019

  Ústí nad Labem se 24. dubna stalo dějištěm výjimečné putovní akce Zažij DofE, která letos proběhne už jen na konci května v Brně. Téměř 200 účastníků z řad žáků a studentů Ústeckého kraje dorazilo na Gymnázium Jateční. Během zábavného odpoledne si studenti mohli vyzkoušet práci plynaře ve výkopu v rámci virtuální reality, jaké je to uvařit si na plynovém vařiči palačinky nebo si vyrobit vlastní plátěnou tašku.

 • Jak můžou měkké dovednosti podpořit kariéru?

  Novinky

  Jak můžou měkké dovednosti podpořit kariéru?

  22. března 2019

  Nyní máš určitě několik měkkých dovednosti, které ti DofE pomáhá nebo pomohlo získat a zlepšit, a ty to možná ani nevíš.

 • Školy v Královéhradeckém kraji se mohou zapojit do DofE

  Novinky

  Školy v Královéhradeckém kraji se mohou zapojit do DofE

  4. března 2019

  Dne 4. března 2019 jsme dosáhli dalšího úspěchu v rozšiřování našich aktivit. Královéhradecký kraj (KHK) se stal prvním krajem v Čechách, který s Mezinárodní cenou vévody z Edinburghu Česká republika, podepsal memorandum o spolupráci. Připojil se tak k Moravskoslezskému kraji a městu Brno. Od této spolupráce si slibujeme vznik nových místních center a tedy i větší počet účastníků programu v zapojeném kraji.

 • Míříme do regionů!

  Novinky

  Míříme do regionů!

  5. února 2019

  Je tu únor a nám se přiblížila první letošní akce - regionální představení našeho programu! Bude se konat hned dvakrát, a to 21.2. v Liberci a 25.2. v Brně.

 • Skrze DofE k T. G. Masarykovi aneb co vše se dá zjistit v rámci genealogie

  Novinky

  Skrze DofE k T. G. Masarykovi aneb co vše se dá zjistit v rámci genealogie

  5. února 2019

  Anglo-německá obchodí akademie s námi není ještě ani rok, ale už teď má spoustu šikovných účastníků. Mezi studentky zapojené do DofE na této škole patří například Sandra Steinbrecher a Dora Vargová, které v rámci plnění své úrovně vyzpovídaly spolužáka Jana Rupricha. Čemu se Jan v rámci svých aktivit Jan věnuje? A k jakým zjištěním ho jeho DofE aktivity přivedly? Čtěte dál! Děkujeme oběma slečnám i Janovi za inspirativní rozhovor!

 • Rozhovor: Když "Dofík" zpovídá "Dofíka"

  Novinky

  Rozhovor: Když "Dofík" zpovídá "Dofíka"

  28. ledna 2019

  Zdeňek (16) si plní DofE na jednom z našich místních center, a to ve Zlíně. V rámci svého dobrovolnictví se rozhodl vyzpovídat svoji spolužačku Barboru - a rozhovor se mu moc povedl!

 • Jiří Zrůst se stává předsedou správní rady World Fellowship Programu

  Novinky

  Jiří Zrůst se stává předsedou správní rady World Fellowship Programu

  24. ledna 2019

  Pan Jiří Zrůst, Senior Managing Director společnosti Macquarie Group a předseda správní rady Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu Česká republika, se stává také předsedou správní rady World Fellowship Programu spojujícího individuální dárce z řad byznysmenů z celého světa, kteří se chtějí podílet na rozvoji DofE na všech kontinentech. Jiří Zrůst jejiž řadu let oddaným podporovatelem DofE a zasloužil se o růst tohoto programu nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Zároveň je členem rady, která rozhoduje o globálním vývoji DofE. Té předsedá samotný princ Edward, hrabě z Wessexu KC GCVO.

 • DofE se letos nově představí na veletrhu Gaudeamus v Praze!

  Novinky

  DofE se letos nově představí na veletrhu Gaudeamus v Praze!

  22. ledna 2019

  Letos se poprvé Mezinárodní cena vévody z Edinburghu účastní 12. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2019. Celý veletrh, který potrvá 3 dny od 22. do 24. 1. 2019 na výstavišti PVA Expo Letňany, nabídne unikátní příležitost seznámit se s více než 200 univerzitami, jak z České Republiky, tak ze zahraničí, a také s jinými vzdělávacími institucemi. Je to skvělá příležitost, jak si udělat jasno v tom, kam jít po střední škole a zažít při tom zábavu.

Předchozí 1 2 3 4 5 ... 21 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací