Novinky

 • V mezinárodní atmosféře došlo k založení Alumni Clubu pro absolventy programu

  Aktuality

  V mezinárodní atmosféře došlo k založení Alumni Clubu pro absolventy programu

  25. listopadu 2013

  V neděli 24. listopadu 2013 došlo k založení českého DofE Award Alumni Clubu - platformy, jejímž prostřednictvím budou mít absolventi zlaté úrovně programu DofE Award možnost navazovat kontakty s dalšími absolventy programu z ČR i ze zahraničí, zúčastnit se zajímavých akcí (na národní i mezinárodní úrovni), nadále na sobě pracovat, realizovat vlastní projekty, získávat cenné zkušenosti a zůstat v kontaktu s děním kolem DofE Award.

 • Další organizace se zapojily do programu DofE Award

  Aktuality

  Další organizace se zapojily do programu DofE Award

  12. listopadu 2013

  V průběhu října a začátkem listopadu 2013 pracovníci národní kanceláře nelenili a podepsali Smlouvu o spolupráci na poskytování programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu hned s 8 místními centry.

 • Britská obchodní komora přispěla do Fondu DofE Award

  Aktuality

  Britská obchodní komora přispěla do Fondu DofE Award

  7. listopadu 2013

  Snažíme se, aby se Fond DofE Award na podporu účastníků programu postupně naplňoval. Prvního listopadu do něj přibylo třicet tisíc díky Britské obchodní komoře.

 • Velká mezinárodní událost pro absolventy programu se blíží

  Akce

  Velká mezinárodní událost pro absolventy programu se blíží

  4. listopadu 2013

  Jak se patří pro každou zemi, v níž má program DofE Award tradici, dojde nyní i v České republice ke vzniku klubu absolventů programu, anglicky zvaného DofE Award Alumni Club. V souvislosti se spuštěním tohoto klubu zveme všechny absolventy programu z uplynulých let (i současné účastníky zlaté úrovně) na mezinárodní setkání, které se koná 22.-24. listopadu v Praze.

 • Další školení DofE Award pro pracovníky s mládeží začínají už v listopadu

  Akce

  Další školení DofE Award pro pracovníky s mládeží začínají už v listopadu

  21. října 2013

  Pokud chcete program DofE Award zavést ve vaší organizaci nebo pokud ve vašem místním centru DofE Award potřebujete doškolit některé kolegy, vyberte si z našich nadcházejících školení. Nabízíme jednak školení jednodenní pro ty, kteří chtějí potřebné informace získat v co nejkratším čase, jednak školení víkendová, v jejichž programu je čas také na zajímavé prožitkové hry a na nichž se lépe seznámíte s ostatními účastníky. Přihlašování probíhá formou on-line formuláře a je již otevřeno.

 • Národní setkání DofE Award nabídlo zajímavá setkání a mnoho dalšího

  Akce

  Národní setkání DofE Award nabídlo zajímavá setkání a mnoho dalšího

  14. října 2013

  Tři dny zážitků, setkávání s inspirativními osobnostmi i workshopy s profesionály – to vše mají za sebou účastníci národního setkání programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (zkráceně DofE Award), které proběhlo o víkendu 11. – 13. října 2013. Na akci konanou v Jizerských horách se vypravili mladí lidé i učitelé a další pedagogičtí pracovníci z více než desítky místních center zapojených do programu, konkrétně z několika středních škol, dvou volnočasových středisek a jednoho dětského domova. Setkání, jež propojuje studenty a jejich učitele i mládež z různých sociálních prostředí, poctil záštitou i návštěvou hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

 • Projekt na podporu integrace osob se speciálními potřebami pokračuje

  Akce

  Projekt na podporu integrace osob se speciálními potřebami pokračuje

  10. října 2013

  Od září 2012 do července 2014 realizuje o.s. Program pro mládež Cena vévody z Edinburghu mezinárodní projekt s názvem Vytvořme mobility pro dospělé se speciálními potřebami, („Let's develop mobility for Adults with special needs”), zaměřený na organizace působící v oblasti integrace osob se speciálními potřebami.

 • Program národního setkání DofE Award slibuje zážitek i výzvu

  Akce

  Program národního setkání DofE Award slibuje zážitek i výzvu

  3. října 2013

  Tým Národní kanceláře Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu žije přípravami na národní setkání, které se už příští víkend (tedy 11. až 13. října) odehraje v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v hotelu Semerink, v nadmořské výšce 650 m n. m. Pro účastníky z více než desítky zapojených místních center z celé České republiky máme nachystanou celou řadu zajímavých aktivit zážitkové pedagogiky, setkání s inspirativními osobnostmi, ale i workshopů s profesionály.

 • Absolventi bronzové a stříbrné úrovně programu byli oceněni v Emauzech

  Akce

  Absolventi bronzové a stříbrné úrovně programu byli oceněni v Emauzech

  1. října 2013

  Ve čtvrtek 26. září bylo oceněno celkem šedesát absolventů bronzové a stříbrné úrovně programu DofE Award. Jednalo se o mladé lidi z prestižních středních škol, středisek volného času, ale i dětských domovů a výchovných ústavů. Na ceremonii konané v Emauzském klášteře si vyslechli slova povzbuzení a převzali certifikáty a odznaky od několika významných osobností.

 • Zářijová školení přivedla k programu nové organizace

  Aktuality

  Zářijová školení přivedla k programu nové organizace

  30. září 2013

  První měsíc nového školního roku byl nabitý školeními národní kanceláře DofE Award, která pedagogy a dobrovolníky se zájmem o poskytování programu mladým lidem připravují na jednotlivé role v programu. Bylo vyškoleno téměř padesát lidí z přibližně dvaceti organizací, z nichž několik se do programu zapojuje zcela nově.

Předchozí 1 ... 17 18 19 20 21 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací