Novinky

 • Jak můžou měkké dovednosti podpořit kariéru?

  Novinky

  Jak můžou měkké dovednosti podpořit kariéru?

  22. března 2019

  Nyní máš určitě několik měkkých dovednosti, které ti DofE pomáhá nebo pomohlo získat a zlepšit, a ty to možná ani nevíš.

 • Školy v Královéhradeckém kraji se mohou zapojit do DofE

  Novinky

  Školy v Královéhradeckém kraji se mohou zapojit do DofE

  4. března 2019

  Dne 4. března 2019 jsme dosáhli dalšího úspěchu v rozšiřování našich aktivit. Královéhradecký kraj (KHK) se stal prvním krajem v Čechách, který s Mezinárodní cenou vévody z Edinburghu Česká republika, podepsal memorandum o spolupráci. Připojil se tak k Moravskoslezskému kraji a městu Brno. Od této spolupráce si slibujeme vznik nových místních center a tedy i větší počet účastníků programu v zapojeném kraji.

 • Míříme do regionů!

  Novinky

  Míříme do regionů!

  5. února 2019

  Je tu únor a nám se přiblížila první letošní akce - regionální představení našeho programu! Bude se konat hned dvakrát, a to 21.2. v Liberci a 25.2. v Brně.

 • Skrze DofE k T. G. Masarykovi aneb co vše se dá zjistit v rámci genealogie

  Novinky

  Skrze DofE k T. G. Masarykovi aneb co vše se dá zjistit v rámci genealogie

  5. února 2019

  Anglo-německá obchodí akademie s námi není ještě ani rok, ale už teď má spoustu šikovných účastníků. Mezi studentky zapojené do DofE na této škole patří například Sandra Steinbrecher a Dora Vargová, které v rámci plnění své úrovně vyzpovídaly spolužáka Jana Rupricha. Čemu se Jan v rámci svých aktivit Jan věnuje? A k jakým zjištěním ho jeho DofE aktivity přivedly? Čtěte dál! Děkujeme oběma slečnám i Janovi za inspirativní rozhovor!

 • Rozhovor: Když "Dofík" zpovídá "Dofíka"

  Novinky

  Rozhovor: Když "Dofík" zpovídá "Dofíka"

  28. ledna 2019

  Zdeňek (16) si plní DofE na jednom z našich místních center, a to ve Zlíně. V rámci svého dobrovolnictví se rozhodl vyzpovídat svoji spolužačku Barboru - a rozhovor se mu moc povedl!

 • Jiří Zrůst se stává předsedou správní rady World Fellowship Programu

  Novinky

  Jiří Zrůst se stává předsedou správní rady World Fellowship Programu

  24. ledna 2019

  Pan Jiří Zrůst, Senior Managing Director společnosti Macquarie Group a předseda správní rady Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu Česká republika, se stává také předsedou správní rady World Fellowship Programu spojujícího individuální dárce z řad byznysmenů z celého světa, kteří se chtějí podílet na rozvoji DofE na všech kontinentech. Jiří Zrůst jejiž řadu let oddaným podporovatelem DofE a zasloužil se o růst tohoto programu nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Zároveň je členem rady, která rozhoduje o globálním vývoji DofE. Té předsedá samotný princ Edward, hrabě z Wessexu KC GCVO.

 • DofE se letos nově představí na veletrhu Gaudeamus v Praze!

  Novinky

  DofE se letos nově představí na veletrhu Gaudeamus v Praze!

  22. ledna 2019

  Letos se poprvé Mezinárodní cena vévody z Edinburghu účastní 12. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2019. Celý veletrh, který potrvá 3 dny od 22. do 24. 1. 2019 na výstavišti PVA Expo Letňany, nabídne unikátní příležitost seznámit se s více než 200 univerzitami, jak z České Republiky, tak ze zahraničí, a také s jinými vzdělávacími institucemi. Je to skvělá příležitost, jak si udělat jasno v tom, kam jít po střední škole a zažít při tom zábavu.

 • Ondřej: Využijte každé možnosti vycestovat!

  Novinky

  Ondřej: Využijte každé možnosti vycestovat!

  12. listopadu 2018

  Ondřej je student jako každý jiný – až na to, že se už od svých sedmnácti pohybuje především v zahraničí. Kromě studia na střední škole na britském Isle of Wight studoval i na intenzivním kurzu francouzštiny v Nice. K vysokoškolskému studiu si pak vybral skotský Edinburgh, kde se zaměřil na dirigentství, u kterého už zůstal.

 • DofE Leader Camp 2018

  Novinky

  DofE Leader Camp 2018

  6. listopadu 2018

  Víkendový DofE Leader Camp, tedy setkání koordinátorů, vedoucích a v neposlední řadě týmu Národní kanceláře, který se konal v konferenčním hotelu Luna o víkendu 2. - 4. listopadu 2018, se setkal s velmi pozitivnám ohlasem. V rámci bohatého programu, který začal v pátek večer a skončil v neděli v poledne, měli účastníci možnost navštívit nejrůznější workshopy, zúčastnit se kvízu o ceny, sdílet s ostatními svoje zkušenosti s programem DofE a také si poslechnout velice zajímavou přednášku od naší patronky Kláry Kolouchové.

 • Kampaň #worldready je tady!

  Novinky

  Kampaň #worldready je tady!

  1. listopadu 2018

  Dnes, 1. listopadu 2018, startuje nová kampaň The Duke of Edinburgh´s International Award Foundation, která upozorňuje na fakt, že vzdělávání, které probíhá ve školních lavicích, neshledávají dnešní mladí lidé jako dostatečné pro to, aby je připravilo na život. Vyplývá to z průzkumu, který nadace realizovala ve více než 150 zemích světa.

 • Michaela Hradilová: Velmi si cením lidí, kteří dělají něco navíc a nečekají za to odměnu

  Novinky

  Michaela Hradilová: Velmi si cením lidí, kteří dělají něco navíc a nečekají za to odměnu

  15. října 2018

  Na Gymnáziu Jana Opletala v Litovli zaštiťuje chod programu DofE Michaela Hradilová, která je skvělou podporou všem zapojeným účastníkům na této škole. Jak sama říká, myšlenka DofE se jí moc líbí a v plnění jednotlivých úrovní svoje studenty aktivně podporuje.

 • Martin Brzóska: hlavním hnacím motorem je pro mě práce s aktivními a motivovanými mladými lidmi

  Novinky

  Martin Brzóska: hlavním hnacím motorem je pro mě práce s aktivními a motivovanými mladými lidmi

  1. října 2018

  Gymnázium Karviná má to štěstí mít koordinátora Martina, kterého jsme vyzpovídali na začátku září a který se vzorně stará spolu se svými čtyřmi kolegy o chod DofE na této škole. Aktivity studentů a zároveň účastníků DofE na něj udělaly takový dojem, že se ve svém volném čase rozhodl sám dále rozvíjet. Baví ho profese učitele? A jak se o DofE dozvěděl? Více v rozhovoru!

Předchozí 1 2 3 4 5 ... 21 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací