Novinky

 • Společně za inspirativním a zábavným vzděláváním dětí a mládeže

  Aktuality

  Společně za inspirativním a zábavným vzděláváním dětí a mládeže

  26. dubna 2013

  Vzhledem k tomu, že nám záleží na všestranném rozvoji mládeže, hodláme navazovat spolupráci s dalšími neziskovými organizacemi, jejichž vize a poslání jsou nám blízké. Naší první partnerskou organizací se stává VĚDA NÁS BAVÍ, o. p. s., která prostřednictvím zábavných a interaktivních kroužků podněcuje v mladých lidech i dětech zájem nejen o vědu, ale i o svět kolem nich.

 • Škola zeměpisem a zkušeností v podání oceněného vedoucího DofE Award

  Z místních center

  Škola zeměpisem a zkušeností v podání oceněného vedoucího DofE Award

  25. dubna 2013

  Tři výjimeční pedagogové si v předvečer Dne učitelů odnesli nejvyšší vyznamenání ministerstva školství. Byl mezi nimi i učitel z českobudějovického Gymnázia J. V. Jirsíka Vladimír Kojan, který je zároveň dlouholetým vedoucím účastníků DofE Award. V tomto programu může vzdělávat studenty pomocí exkurzí a praktické aplikace historických vědomostí na reálné situace, a to v nejrůznějších zemích světa. Přinášíme vám s panem Kojanem rozhovor, díky kterému se dozvíte víc o jeho způsobu práce s mladými lidmi i o DofE Award.

 • Vyražte v létě s DofE Award do zahraničí

  Akce

  Vyražte v létě s DofE Award do zahraničí

  24. dubna 2013

  Naše pestrá nabídka zahraničních projektů a expedic pokračuje i přes léto 2013. V tuto chvíli pro vás máme připravené mezinárodní příležitosti mimo jiné ve Švýcarsku, Irsku či Finsku.

 • Mezinárodní mobilita v Litvě

  Akce

  Mezinárodní mobilita v Litvě

  21. dubna 2013

  Ve dnech 9. – 12.4. 2013 se konalo mezinárodní setkání v rámci projektu Vytvořme mobility pro dospělé se speciálními potřebami, který realizuje o.s. Program pro mládež Cena vévody z Edinburghu od záři 2012.

 • Zavítejte s námi na jarmark neziskovek a elektroswingový večírek

  Akce

  Zavítejte s námi na jarmark neziskovek a elektroswingový večírek

  2. dubna 2013

  Duben se už podruhé stává měsícem mezinárodního dobrovolnictví. Jeho zahajovací večírek proběhne ve středu 3. dubna v Kokpit Kafe na Malé Straně a bude spojen s jarmarkem neziskovek, na kterém se bude prezentovat také nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu s programem pro mládež DofE Award. Na závěr vydařeného večera si zatančíme s Djem Swing Thing. Přidejte se k nám.

 • Princ Edward motivoval účastníky, poskytovatele i podporovatele programu

  Aktuality

  Princ Edward motivoval účastníky, poskytovatele i podporovatele programu

  15. března 2013

  Tento týden byl velkou událostí pro všechny kolem programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Do Prahy zavítal nejmladší syn britské královny Alžběty princ Edward, aby zde program včetně jeho nové vizuální identity a vize podpořil.

 • Čerstvá nabídka školení pro stávající poskytovatele programu i nováčky

  Akce

  Čerstvá nabídka školení pro stávající poskytovatele programu i nováčky

  11. března 2013

  Zájemců o program DofE Award je stále víc, proto jsme pro všechny připravili školení, na kterém se seznámí s principy programu i specifiky jednotlivých rolí, jež mohou pracovníci a dobrovolníci škol a dalších organizací v programu zastávat. Zkrátka nepřijdou ani dosavadní poskytovatelé programu, kterým je určeno zejména aktualizační školení, ale mohou se také nechat proškolit pro jednotlivé role v programu.

 • Přípravy na královskou návštěvu jsou v plném proudu

  Aktuality

  Přípravy na královskou návštěvu jsou v plném proudu

  1. března 2013

  Vzhledem k tomu, že DofE Award zakládal a zaštiťuje samotný manžel britské královny Alžběty II. princ Philip, vévoda z Edinburghu, členové královské rodiny nás pravidelně podporují návštěvami v České republice. Nyní za tímto účelem přijede do Prahy nejmladší z potomků královského páru – princ Edward spolu s manželkou princeznou Sophií. Co pro ně chystáme?

 • Mezinárodní příležitosti od Rumunska po Izrael

  Akce

  Mezinárodní příležitosti od Rumunska po Izrael

  14. února 2013

  Díky celosvětovém rozšíření DofE Award máme pro účastníky i poskytovatele tohoto programu pestrou nabídku různých zahraničních projektů. V tuto chvíli pro vás máme zahraniční příležitosti mimo jiné v Izraeli, Rumunsku, Švýcarsku, Irsku, v Černé hoře či na Ukrajině.

 • Britskou ambasádu zaplnili příznivci DofE Award

  Akce

  Britskou ambasádu zaplnili příznivci DofE Award

  7. února 2013

  Ve středu 6. února odpoledne byla na britském velvyslanectví představena nová podoba programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Byli u toho zástupci stávajících poskytovatelů programu, ale i zástupci organizací, které mají o jeho poskytování do budoucna zájem. Svou přítomností program podpořila i její excelence Sian MacLeod, bristká velvyslankyně v ČR, či Michal Urban, ředitel odboru pro mládež Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

 • Nová vizuální identita programu je tu

  Aktuality

  Nová vizuální identita programu je tu

  6. února 2013

  Program DofE Award je rozšířený po celém světě, doposud však v různých zemích vystupoval pod různými názvy a s různou grafickou úpravou materiálů. To se nyní mění. Česko je vůbec první zemí, která nový jednotný název a logo zavádí.

 • Školení projektového managementu a fundraisingu

  Akce

  Školení projektového managementu a fundraisingu

  5. února 2013

  Pracujete s mladými lidmi v ústavní či ochranné výchově nebo jiné náročné životní situaci? Rádi byste s nimi realizovali zajímavý projekt? Chcete se naučit, jak takový projekt vytvořit a sehnat na něj finance? Pak se Vám bude líbit naše březnové školení na téma projektový management a fundraising.

Předchozí 1 ... 17 18 19 20 21 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací