Novinky

 • Northfinder výzva: Gymnázium Pierra de Coubertina vyrazilo do České Kanady!

  Novinky

  Northfinder výzva: Gymnázium Pierra de Coubertina vyrazilo do České Kanady!

  13. srpna 2018

  Druhým týmem, který se v letošním roce rozhodl v rámci své expedice pomoci čistit českou přírodu, se stala skupina dívek z Gymnázia Pierra de Coubertina pod vedením paní Evy Kotrčkové. Kolik pytlů odpadků se jim běhm výpravy podařilo nasbírat? A jaký byl nejsilnější zážitek? Více v následující reportáži!

 • Míša: Už po prvních minutách jsem věděla, že je DofE přesně pro mě

  Novinky

  Míša: Už po prvních minutách jsem věděla, že je DofE přesně pro mě

  31. července 2018

  Další účastnicí z naší série rozhovorů je devatenáctiletá Míša z Plzně. Dobrovolnictví se už řadu měsíců věnuje doopravdy naplno - kromě docházení na dětské oddělení Plzeňské fakultní nemocnice a výpomoci v Domově pro seniory sv. Jiří se přes organizaci TOTEM věnuje přípravě jednorázových akcí. Často ji také potkáte jako aktivní účastnici dobročinných sbírek. Do DofE se okamžitě zamilovala a s obrovským nasazením se vrhla na zlatou úroveň.

 • Alžběta: Díky DofE jsem se posunula o další taneční krůček dál

  Novinky

  Alžběta: Díky DofE jsem se posunula o další taneční krůček dál

  9. července 2018

  Alžběta pochází z Krnova, ale našemu programu se věnovala pod záštitou 1st International School of Ostrava. Neustále se snaží posouvat se za hranice své komfortní zóny, a to především v oblasti tance, kterému se intenzivně věnuje již řadu let. Nejen, že se skrze tanec snaží sama proniknout do tajů různých světových kultur a sama se intenzivně vzdělává, ale je také lektorkou, díky čemuž cestuje po celé republice.

 • Gymnázium J.A.Komenského se vrhlo do projektu Zelené kopce...

  Novinky

  Gymnázium J.A.Komenského se vrhlo do projektu Zelené kopce...

  2. července 2018

  ...a připravilo si o celé cvičné expedici krásný blog!

 • Červnové ceremonie v Kaiserštejnském paláci proběhly na jedničku

  Novinky

  Červnové ceremonie v Kaiserštejnském paláci proběhly na jedničku

  25. června 2018

  Mezinárodní cena vévody z Edinburghu pořádala letos v červnu hned čtyři ceremonie - dvě anglické, a to 13. června za přítomnosti Zuzany Bahulové, a dvě české. Mezi účastníky, kteří převzali 22. června svá ocenění z rukou Lejly Abbasové, patronky programu, byly i děti z Dětského domova se školou Chrudim.

 • Druhý ročník spolupráce DofE a značky Northfinder je tady!

  Novinky

  Druhý ročník spolupráce DofE a značky Northfinder je tady!

  18. června 2018

  Do projektu Zelené kopce, který zaštiťuje outdoorová značka Northfinder, se letos přihlásilo celkem 20 DofE expedičních týmů, jejichž členové by rádi během své výpravy čistili českou přírodu. Nakonec bylo vybráno 10 skupin, které se do projektu zapojí.

 • Projekt v Litvě se blíží!

  Novinky

  Projekt v Litvě se blíží!

  12. června 2018

  Léto se přiblížilo mílovými kroky a naše účastníky a jednu vedoucí čeká cesta do Litvy - v litevské lokalitě Daugirdiškės se budou účastnit projektu Sharp Mind, Strong Voice, který je zaměřený na na menšiny, problematiku migrace a uprchlictví. Je určený pro mladé se zájmem o psaní, novinařinu a média.

 • Programme Coordinator

  Novinky

  Programme Coordinator

  11. června 2018

  Myslíš pozitivně a rád posouváš věci dopředu? Chceš pomáhat a budovat něco, co má smysl? Pak využij příležitosti a přihlaš se do výběrového řízení na pozici Programme Coordinator!

 • Zažili jsme Zažij DofE!

  Novinky

  Zažili jsme Zažij DofE!

  7. června 2018

  ... a nemělo to chybu! 25.dubna jsme zahájli v Ostravě, 10.května pak následovala Praha. Na obou akcích nám přálo počasí a jak Ostrava, tak Praha se setkaly s velkým ohlasem.

 • S DofE máš vždy něco navíc: Návštěva na klinice Šárky Strachové

  Novinky

  S DofE máš vždy něco navíc: Návštěva na klinice Šárky Strachové

  1. června 2018

  25. května a 1. června 2018 měli účastníci vzdělávacího programu DofE unikátní možnost zavítat na kliniku založenou Šárkou Strachovou, špičkovou sportovkyní a někdejší reprezentantkou České republiky v alpském lyžování.

 • Anička: Beach volejbal se nedá naučit za hodinu

  Novinky

  Anička: Beach volejbal se nedá naučit za hodinu

  23. května 2018

  Anička je naší bronzovou účastnicí, což znamená, že jí ke splnění úrovně stačí pouze půl roku plnění jednotlivých aktivit. Jak sama říká, není těžké najít si na DofE čas, ale je důležité umět si aktivity správně rozvrhnout. Kromě výpomoci v útulku se věnuje také hře na klavír a beach volejbalu. Chtěla by se mu věnovat i na profesionální úrovni? To zjistíte v našem rozhovoru!

 • Zahraniční studenti a jejich DofE zkušenosti

  Novinky

  Zahraniční studenti a jejich DofE zkušenosti

  12. května 2018

  Helena Pechová, jedna z našich účastnic, v rámci dobrovolnictví působí v organizaci AFS (www.afs.cz). Na stříbrné úrovni má na starost péči o zahraniční studenty - a řada z nich se díky ní zapojila do našeho programu. Čemu se v rámci DofE věnují? Více v následujícím článku!

Předchozí 1 2 3 4 5 ... 21 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací