Novinky

 • Koučovací pexeso

  Novinky

  Koučovací pexeso

  2. listopadu 2016

  Stáhněte si koučovací pexeso, které vzniklo na Národním setkání za podpory Visegrad Fund v Jizerských Horách!

 • Vyfoť dobrovolnictví a vyhraj večeři s patronem!

  Novinky

  Vyfoť dobrovolnictví a vyhraj večeři s patronem!

  1. listopadu 2016

  Národní kancelář DofE vyhlašuje fotosoutěž spojenou s dobrovolnictvím. Pokud jsi účastníkem programu, stačí jen vyfotit sebe nebo svého kamaráda/ku při dobrovolnictví DofE a fotku nám zaslat. Na autora nejlepší fotky čeká večeře s jedním z patronů DofE!

 • DofE v Dětském domově se školou Veselíčko

  Novinky

  DofE v Dětském domově se školou Veselíčko

  27. října 2016

  Do DofE nejsou zapojeny jen střední školy nebo střediska volnočasových aktivit, ale také instituce, které pečují nejen o děti marginalizované, ale také ty bez domova. Takových institucí je v DofE zapojeno momentálně osm a jednou z nich je také Dětský domov se školou Veselíčko.

 • 750 studentů na besedách s ambasadory!

  Novinky

  750 studentů na besedách s ambasadory!

  10. října 2016

  Se začátkem školního roku se do DofE každoročně zapojuje velká vlna nových vzdělávacích institucí. Na některých z nich v průběhu září probíhaly úvodní besedy k programu, a to vždy s některým z DofE ambasadorů. A zájem byl veliký!

 • DofE nabízí stáž v PR a programovém týmu

  Novinky

  DofE nabízí stáž v PR a programovém týmu

  10. října 2016

  Do týmu Národní kanceláře DofE v České republice, jejímž posláním je rozvoj a zajištění kvality celého programu, hledáme aktivní, nadšené a zodpovědné stážisty do PR a programového týmu. Myslíš pozitivně a rád posouváš věci dopředu? Jsi aktivní, systematický a jdeš do práce po hlavě? Chceš pomáhat a budovat něco, co má smysl? Tak neváhej a přidej se do našeho mladého týmu!

 • Národní setkání 2016 se blíží

  Novinky

  Národní setkání 2016 se blíží

  5. října 2016

  Rok se s rokem sešel a Národní setkání 2016 je již za dveřmi. Celá akce se uskuteční ve dnech 20. – 22. října v Janově nad Nisou, v hotelu Semerink. Letošní Národní setkání pak zažije jednu velkou premiéru, poprvé totiž bude s hojnou mezinárodní účastí.

 • Účastníci DofE uspořádali výstavu fotografíí

  Novinky

  Účastníci DofE uspořádali výstavu fotografíí

  7. září 2016

  Uspořádat výstavu fotografií pořízených v rámci dobrodružné expedice? I takové příběhy DofE přináší! Účastníci programu, kteří si svou bronzovou úroveň plní pod Národní kanceláří, uspořádali v prostorách Národního informačního centra pro mládež expozici fotografií z prostředí Bílých Karpat.

 • Účastnice zlaté úrovně DofE pokořila Elbrus

  Novinky

  Účastnice zlaté úrovně DofE pokořila Elbrus

  29. srpna 2016

  Účastnice zlaté úrovně DofE, Kamila Otrubová (18), pokořila jednu z největších dosavadních výzev svého života. V rámci plnění sportovní aktivity se jí v červenci podařilo zdolat vrchol nejvyšší hory Kavkazu a Ruska, Elbrus (5 642 m) a postarala se tak o jeden z dalších velkých příběhů Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu v ČR.

 • Mezinárodní absolventský DofE GAHA Camp v Poděbradech

  Reportáže

  Mezinárodní absolventský DofE GAHA Camp v Poděbradech

  12. srpna 2016

  Během prvního srpnového týdne se v poděbradském DDM Symfonie uskutečnil mezinárodní tábor pro absolventy zlaté ceny vévody z Edinburghu (DofE). Akce, která si klade za cíl pracovat na osobním rozvoji účastníků i po dokončení všech tří oficiálních úrovní ocenění, se letos zúčastnili mladí lidé z Malty, Finska, Polska, Turecka a České republiky. Tábor byl strukturován tak, aby kopíroval strukturu cen DofE; obsahoval tedy aktivity mířící na rozvoj dovedností, sportu, dobrovolnickou činnost a expedici.

 • Koordinátor Dofe hovoří o programu v Rádiu Praha

  Napsali o nás

  Koordinátor Dofe hovoří o programu v Rádiu Praha

  12. července 2016

  Radovan Kuča, koordinátor DofE a zároveň ředitel našeho místního centra Nadačního fondu Pomozme dětem žít lépe, se v rámci pořadu Panorama na Rádiu Praha rozpovídal o DofE.

Předchozí 1 ... 3 4 5 6 7 ... 21 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací