Novinky

 • Vítek Janda: Aktivity nad rámec výuky jsou pro studenty klíčové. Ne všechny instituce to tak ale vnímají

  Novinky

  Vítek Janda: Aktivity nad rámec výuky jsou pro studenty klíčové. Ne všechny instituce to tak ale vnímají

  26. března 2018

  Rozhovor s Vítkem Jandou je první ze série příběhů, prostřednictvím kterých bychom vám rádi představili některé z účastníků, kteří si v roce 2018 DofE plní.

 • Letní škola v Praze - získej stipendium!

  Novinky

  Letní škola v Praze - získej stipendium!

  20. března 2018

  ECCE, tedy European Centre for Career Education, přichází s jedinečnou nabídkou - jeden z našich účastníků má nyní možnost získat prestižní stipendium na letní škole v Praze, a to v programu International Business.

 • Vytěž z účasti v DofE maximum!

  Novinky

  Vytěž z účasti v DofE maximum!

  12. března 2018

  Je známá věc, že DofE je zajímavou položkou každého životopisu - a nyní máte možnost získat ještě víc! Na jaro 2018 jsme pro Vás, naše účastníky, připravili několik workshopů, které Vás mohou posunout v profesním životě ještě o krok dál.

 • Monika: DofE a skauting mají společné hodnoty

  Novinky

  Monika: DofE a skauting mají společné hodnoty

  11. března 2018

  Monika si aktuálně plní zlatou úroveň, ale jak sama říká, kdyby se mohla znovu rozhodnout, začala by nejnižší úrovní, protože „čím víc DofE, tím víc zážitků“ :) Díky programu se dostala například k propojení s českou skautskou komunitou, dostala se ale i do zahraničí – ve Vídni absolvovala jazykový pobyt zakončený zkouškou a nabyté vědomosti uplatnila i při práci na rakouské farmě. Více o této šikovné slečně, které také vděčíme za pomoc na IGE 2017, v následujícím rozhovoru.

 • Anička: V dobrovolnictví hledám odreagování a relax

  Novinky

  Anička: V dobrovolnictví hledám odreagování a relax

  4. března 2018

  Anna Marie Mikulecká si svou stříbrnou úroveň plní v Klatovech v západní části Čech. Jejím snem je stát se lékařkou a tak není divu, že se našla v dobrovolnictví, kterému se aktivně věnuje. Anička se také přihlásila jako pomocnice na událost International Gold Event 2017, velkou mezinárodní akci, kterou v minulém roce česká kancelář DofE hostila. Jak se hledají možnosti dobrovolnictví na menším městě? A jak na IGE 2017 zpětně vzpomíná? Více v následujícím rozhovoru.

 • Hledáme nový vizuální styl

  Novinky

  Hledáme nový vizuální styl

  1. března 2018

  jsi kreativní, rozumíš grafice a hledáš projekt, v rámci kterého se realizuješ? Pak je pro Tebe naše nabídka jako dělaná! Hledáme kreativce, který nám pomůže s refreshem naší vizuální identity. Nejlepší návrh získá finanční odměnu.

 • innogy je první společností v ČR uznávající mezinárodní certifikát DofE!

  Novinky

  innogy je první společností v ČR uznávající mezinárodní certifikát DofE!

  26. února 2018

  innogy se 23. února 2018 stala historicky první společností v České republice, která uznává certifikát mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (Duke of Edinburgh´s Award neboli DofE) jako důležitou součást životopisu potenciálního uchazeče o práci. Certifikát je mezinárodně uznávaným potvrzením toho, že se uchazeč nebojí na sobě pracovat, má vytrvalost, odhodlání, umí spolupracovat v týmu, je kreativní a dokáže si poradit s různými výzvami. DofE certifikát často otevírá dveře k zajímavým pracovním příležitostem nebo k přijetí či stipendiu na zahraniční univerzitě.

 • Přípravy akcí Zažij Dofe jsou v plném proudu

  Novinky

  Přípravy akcí Zažij Dofe jsou v plném proudu

  15. února 2018

  Akce pro Dofáky a všechny mladé lidi se skvělou atmosférou už mají svá data. V kalendářích si zakroužkuj 25. dubna pro ostravskou akci, která se bude konat ve Starých koupelnách ostravského dolu Hlubina. Druhá akce Zažij DofE se bude konat 10. května v Tiskárně na vzduchu v pražské Stromovce.

 • Festival vzdělávání Nakopněte svoji školu 18. – 20. 2. 2018 v Litomyšli

  Novinky

  Festival vzdělávání Nakopněte svoji školu 18. – 20. 2. 2018 v Litomyšli

  14. února 2018

  LITOMYŠL / Cílem konference je poskytnout ředitelům škol, pedagogům, rodičům a studentům inspiraci s možností lépe se zorientovat v současných vzdělávacích trendech a ve způsobech vedení školy v třetím tisíciletí.

 • Akce s pobytem ve Slovinsku

  Novinky

  Akce s pobytem ve Slovinsku

  12. února 2018

  Zajímavá nabídka zahraniční akce s pobytem – "Holidays in motion" summer camp v Kranjské Goře ve Slovinsku. Organizátoři hledají dobrovolníky z řad Dofáků na týdenní letní tábory. Na výběr je celkem 7 termínů.

 • Naše patronka oblékla jamajské olympioniky!

  Novinky

  Naše patronka oblékla jamajské olympioniky!

  6. února 2018

  Zuzana Bahulová, dlouhodobá patronka našeho programu, navrhla dresy pro tým bobistek, které budou v následujících dnech reprezentovat Jamajku na XXIII. zimních olympijských hrách. Hry budou zahájeny již tento pátek.

 • Podívej se s DofE do Litvy!

  Novinky

  Podívej se s DofE do Litvy!

  31. ledna 2018

  Na přelomu července a srpna máš jedinečnou příležitost podívat se s naším programem do zahraničí! Hledáme šest účastníků a jednoho vedoucího na projekt zaměřený na na menšiny, problematiku migrace a uprchlictví. Je určený pro mladé se zájmem o psaní, novinařinu a média. Pojď do toho s námi!

Předchozí 1 ... 3 4 5 6 7 ... 21 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací