Novinky

 • Anička: Beach volejbal se nedá naučit za hodinu

  Novinky

  Anička: Beach volejbal se nedá naučit za hodinu

  23. května 2018

  Anička je naší bronzovou účastnicí, což znamená, že jí ke splnění úrovně stačí pouze půl roku plnění jednotlivých aktivit. Jak sama říká, není těžké najít si na DofE čas, ale je důležité umět si aktivity správně rozvrhnout. Kromě výpomoci v útulku se věnuje také hře na klavír a beach volejbalu. Chtěla by se mu věnovat i na profesionální úrovni? To zjistíte v našem rozhovoru!

 • Zahraniční studenti a jejich DofE zkušenosti

  Novinky

  Zahraniční studenti a jejich DofE zkušenosti

  12. května 2018

  Helena Pechová, jedna z našich účastnic, v rámci dobrovolnictví působí v organizaci AFS (www.afs.cz). Na stříbrné úrovni má na starost péči o zahraniční studenty - a řada z nich se díky ní zapojila do našeho programu. Čemu se v rámci DofE věnují? Více v následujícím článku!

 • Výsledky dotačního řízení Fondu DofE - Výzva 1/2018

  Novinky

  Výsledky dotačního řízení Fondu DofE - Výzva 1/2018

  11. května 2018

  V rámci dotačního řízení (výzva 1/2018) bylo českou kanceláří DofE ve spolupráci s Nadací Kooperativa vyhrazeno 212 000 Kč na podporu místních center, jednotlivých účastníků a jejich aktivit a propagaci Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu.

 • Hledáme Junior Event Coordinatora

  Novinky

  Hledáme Junior Event Coordinatora

  3. května 2018

  DofE asi moc představovat nemusíme - je to prestižní neformální vzdělávací program pro mladé lidi. Když účastník programem projde, dostane za to mezinárodně uznávaný certifikát na slavnostní ceremonii a právě pro slavnostní předání certifikátů a další akce hledáme Junior Event Coordinatora na poloviční úvazek!

 • Karel Košťál: V dětství jsem si prošel snad všemi hudebními žánry

  Novinky

  Karel Košťál: V dětství jsem si prošel snad všemi hudebními žánry

  23. dubna 2018

  Po velice úspěšném prvním ročníku Zažij DofE jsme se letos rozhodli zavítat kromě hlavního města i do Ostravy, a to 25. dubna. Jedním z lektorů, kteří se na místě představí se svými workshopy, bude i Karel Košťál, který se věnuje elektrohudbě. Jak se k této aktivitě dostal? Více v následujícím rozhovoru.

 • Zažij DofE 10. května v pražské Stromovce!

  Novinky

  Zažij DofE 10. května v pražské Stromovce!

  6. dubna 2018

  Go to school, eat, sleep, repeat? Poznáváš se? S DofE máš možnost tenhle stereotyp zásadně narušit!

 • Zažij DofE 25. dubna v ostravském dolu Hlubina

  Novinky

  Zažij DofE 25. dubna v ostravském dolu Hlubina

  6. dubna 2018

  Jak si vyčistit hlavu po celodenní náloži učení? Buď můžeš sedět doma a točit si na prstě Spinnerem, nebo pro lepší pocit zapnout Pedometer a dovalit do Starých Koupelen, kde pro Tebe připravujeme našlapanou akci.

 • Vítek Janda: Aktivity nad rámec výuky jsou pro studenty klíčové. Ne všechny instituce to tak ale vnímají

  Novinky

  Vítek Janda: Aktivity nad rámec výuky jsou pro studenty klíčové. Ne všechny instituce to tak ale vnímají

  26. března 2018

  Rozhovor s Vítkem Jandou je první ze série příběhů, prostřednictvím kterých bychom vám rádi představili některé z účastníků, kteří si v roce 2018 DofE plní.

 • Letní škola v Praze - získej stipendium!

  Novinky

  Letní škola v Praze - získej stipendium!

  20. března 2018

  ECCE, tedy European Centre for Career Education, přichází s jedinečnou nabídkou - jeden z našich účastníků má nyní možnost získat prestižní stipendium na letní škole v Praze, a to v programu International Business.

 • Vytěž z účasti v DofE maximum!

  Novinky

  Vytěž z účasti v DofE maximum!

  12. března 2018

  Je známá věc, že DofE je zajímavou položkou každého životopisu - a nyní máte možnost získat ještě víc! Na jaro 2018 jsme pro Vás, naše účastníky, připravili několik workshopů, které Vás mohou posunout v profesním životě ještě o krok dál.

 • Monika: DofE a skauting mají společné hodnoty

  Novinky

  Monika: DofE a skauting mají společné hodnoty

  11. března 2018

  Monika si aktuálně plní zlatou úroveň, ale jak sama říká, kdyby se mohla znovu rozhodnout, začala by nejnižší úrovní, protože „čím víc DofE, tím víc zážitků“ :) Díky programu se dostala například k propojení s českou skautskou komunitou, dostala se ale i do zahraničí – ve Vídni absolvovala jazykový pobyt zakončený zkouškou a nabyté vědomosti uplatnila i při práci na rakouské farmě. Více o této šikovné slečně, které také vděčíme za pomoc na IGE 2017, v následujícím rozhovoru.

 • Anička: V dobrovolnictví hledám odreagování a relax

  Novinky

  Anička: V dobrovolnictví hledám odreagování a relax

  4. března 2018

  Anna Marie Mikulecká si svou stříbrnou úroveň plní v Klatovech v západní části Čech. Jejím snem je stát se lékařkou a tak není divu, že se našla v dobrovolnictví, kterému se aktivně věnuje. Anička se také přihlásila jako pomocnice na událost International Gold Event 2017, velkou mezinárodní akci, kterou v minulém roce česká kancelář DofE hostila. Jak se hledají možnosti dobrovolnictví na menším městě? A jak na IGE 2017 zpětně vzpomíná? Více v následujícím rozhovoru.

Předchozí 1 ... 3 4 5 6 7 ... 22 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací