Bronzové expedice SVČ Trutnov: Lovení "kešek" i 360° fotografování

Bronzové expedice SVČ Trutnov: Lovení

Z místních center

10. října 2015

Poslední víkend v září někteří členové Klubu instruktorů absolvovali dobrodružné expedici, které realizovali v rámci programu DofE. Celkem 11 účastníků, rozdělených na dvě skupiny, se vydalo do Kralického Sněžníku plnit své cíle.

Jedna ze skupin se rozhodla pořídit několik 360° fotografií a druhá skupina založila sérii „kešek.“ Celé expedici předcházely nezbytné přípravy s plánováním trasy, sestavováním jídelníčku a sháněním potřebného materiálu k realizování samotné expedice. Nelze nezmínit to, že celá příprava expedice i její realizace se odehrávala pouze s minimálními zásahy vedoucích, kteří byli v roli pozorovatelů a rádců. Jednalo se o zkoušku samostatnosti a fungování skupiny.
 
Po příjezdu do srdce Kralického Sněžníku (Horní Morava), se skupiny rozdělily a vydaly se po své naplánované trase.  Obě skupiny zdolaly podobně náročnou trasu, která byla něco přes 30 km dlouhá a absolvovali výstup přímo na vrchol Kralický Sněžník (1424 m.n.m.).  Součástí expedice bylo také přespání v přírodě, se kterým si obě skupiny poradily. Trasy skupin byly ovšem jiné, takže při závěrečném setkání si měli obě skupiny co povídat.
 
Celá expedice byla přínosná i pro získání dalších zkušeností s pobytem v přírodě, které uplatní jistě při dalších aktivitách v Klubu instruktorů a jistě i v osobním životě.
 
Fotografie z expedice si můžete prohlédnout zde.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací