DDŠ Veselíčko si užívá nové stany, vřelé díky patří BCC!

DDŠ Veselíčko si užívá nové stany, vřelé díky patří BCC!

Aktuality

18. srpna 2015

Díky spolupráci s Britskou obchodní komorou (BCC) byla na akci Britský den v Liberci vybrána krásná částka 6.050 Kč, která putovala do dětského domova ve Veselíčku. Tento dar umožnil nákup stanů, které děti můžou využívat při dobrodružstvích a expedicích, kterým se věnují v rámci DofE.

BCC v České republice dlouhodobě podporuje program DofE mimo jiné tím, že umožňuje národní kanceláři programu DofE účast a fundraising na svých akcích.

Na konci ledna tak byla Mezinárodní cena vévody z Edinburghu prezentována na akci Britský den v Liberci jako charitativní partner události. Součástí programu byla také tombola, jejíž výtěžek jsme předali dětem z dětského domova ve Veselíčku, kteří se teď radují ze stanů, díky nimž můžou podnikat expedice jako součást programu DofE.

Důkazem, že stany nacházejí ve Veselíčku skvělé uplatnění, byl letní cyklovíkend, který s dětmi podnikli zkušení vedoucí programu. "Děkujeme za sponzorský dar pro naši organizaci. Stany na naše cesty na kolech jsme moc potřebovali. Na kolech jezdíme rádi nejen na expedice, ale i při plnění sportovní aktivity v rámci programu DofE.“, vyjádřila se k daru skupina vedoucích DofE v DDŠ Veselíčko, jmenovitě Marie Lukášová, Petr Vícha a Jan Kundera.

Sportovní a letní atmosféru s nimi můžete prožít následujících fotografiích.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací