DofE Leader Camp 2018

DofE Leader Camp 2018

Novinky

6. listopadu 2018

Víkendový DofE Leader Camp, tedy setkání koordinátorů, vedoucích a v neposlední řadě týmu Národní kanceláře, který se konal v konferenčním hotelu Luna o víkendu 2. - 4. listopadu 2018, se setkal s velmi pozitivnám ohlasem. V rámci bohatého programu, který začal v pátek večer a skončil v neděli v poledne, měli účastníci možnost navštívit nejrůznější workshopy, zúčastnit se kvízu o ceny, sdílet s ostatními svoje zkušenosti s programem DofE a také si poslechnout velice zajímavou přednášku od naší patronky Kláry Kolouchové.

Po registraci a ubytování se mohl páteční program začít - po večeři se všichni zúčastnění setkali v hlavním konferenčním sále. Po úvodním slově Kateřiny Patákové z Národní kanceláře a představení celého týmu a jeho aktivit následoval DofE kvíz tematicky zaměřený jak na jednotlivé oblasti programu, tak i na zajímavosti z osobního života týmu Národní kanceláře. Poté následovala volná zábava.

Sobota byla z hlediska programu nejnáročnější, neboť den jsme zahájili dopoledními workshopy. Bylo možné se přihlásit na čtyři - kurz první pomoci od organizace PrPom, workshop Kým čím být, workshop týkající se motivace skrze zážitky pořádaný Prázdninovou školou Lipnice a outdoorový workshop v režii 3E Outdoors. Po obědě nastal čas na sdílení dobré praxe - v prvním bloku se ostatním představilo deset místních center, jejichž zástupci se s ostatními podělili o to, jak program na své instituci realizují. Ve druhém bloku byli účasntíci rozděleni do skupin a přesouvali se mezi facilitátory, tedy členy Národní kanceláře, se kterými mohli probírat jednotlivá témata týkající se chodu programu DofE a jeho propagace. Po večeři pak následoval zlatý hřeb celého víkendu - poutavá přednáška Kláry Kolouchové týkající se jejích výstupů na horu K2. Den byl opět zakončený volnou zábavou, zpěvem a kytarou, s tím, že účastníci mohli také využít bazénu a sauny.

V neděli po snídani přišel čas na poslední bod programu - miniexpedici pořádanou 3E Outdoors. Její trasa se klikatila přilehlým lesíkem a vedla mimo jiné skrze nedalekou zříceninu. Po cestě expediční týmy plnily zábavné úkoly. 

Chtěli bychom tímto poděkovat všem zúčastněným za skvělou atmosféru a dobrou náladu, kterou s sebou přivezli, a těšíme se na další ročník!

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací