DofE představuje nové patronky!

DofE představuje nové patronky!

Novinky

20. května 2016

S radostí oznamujeme, že DofE má dvě nové patronky! Je nám velkou ctí, že našimi patronkami se staly módní návrhářka Klára Nademlýnská a ilustrátorka Zuzana Bahulová.

Klára Nademlýnská je známou českou módní návrhářkou. Do roku 1998 pracovala v Paříži jako návrhářka a modelistka střihů. V roce 1994 představila svou první autorskou kolekci a o čtyři roky později vytvořila vlastní značku a otevřela si butik v Dlouhé ulici v Praze. Klára obléká také řadu známých osobností, jako např. T.Maxovou, A.Geislerovou, P.Němcovou, Daru Rolins, L.Šmuclerovou, B.Basikovou a další. Více se můžete dočíst na jejím webu.

Zuzana Bahulová je animátorkou, ilustrátorkou, malířkou a designérkou. Pro OH v Londýně navrhla design veslařského oblečení pro týmy Německa, Běloruska, Ázerbájdžánu a Kamerunu. Vytváří krátké animované filmy, za které obdržela již několik ocenění a vystavuje své práce v Čechách i v zahraničí. Na svědomí má také animovaný klip k písni Jaromíra Nohavici nebo pro skupinu The Tap Tap. Kromě umění se věnuje také veslování, kde k jejím největším úspěchům patří 5. místo na Mistrovství světa v přímořském veslování. O Zuzaně se můžete dočíst na jejich webových stránkách.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací