DofE se letos nově představí na veletrhu Gaudeamus v Praze!

DofE se letos nově představí na veletrhu Gaudeamus v Praze!

Novinky

22. ledna 2019

Letos se poprvé Mezinárodní cena vévody z Edinburghu účastní 12. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2019. Celý veletrh, který potrvá 3 dny od 22. do 24. 1. 2019 na výstavišti PVA Expo Letňany, nabídne unikátní příležitost seznámit se s více než 200 univerzitami, jak z České Republiky, tak ze zahraničí, a také s jinými vzdělávacími institucemi. Je to skvělá příležitost, jak si udělat jasno v tom, kam jít po střední škole a zažít při tom zábavu.

Veletrh je výjimečný i širokou nabídkou doprovodných programů a poradenství, které se rozhodně při volbě vysoké školy budou hodit. Náš stánek DofE poskytne návštěvníkům na veletrhu příležitost oddychnout si na chvíli od stresu z rozhodování a místo toho si zkusit na vlastní kůži program DofE pomocí zábavných výzev a her. Jsme rádi, že zde budeme moct kromě pozvednutí nálady také ukázat studentům, jak jim neformální vzdělávání skrze mezinárodně uznávaný program DofE může významně pomoci při jejich hledání a přijetí na vysokou školu, hlavně v zahraničí, ale i na delší cestě osobního rozvoje.

Protože díky škole najdeš práci, díky DofE najdeš sebe.

Těšíme se na vás na veletrhu Gaudeamus!

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací