DofE se s pomocí české kanceláře rozjíždí i na Slovensku

DofE se s pomocí české kanceláře rozjíždí i na Slovensku

Aktuality

14. května 2015

Několik dobrovolníků pracuje na tom, aby se Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE) začalo rozšiřovat i na Slovensku. To vše s podporou české kanceláře, která se slovenskými kolegy sdílí své zkušenosti a spolupracuje s nimi například na přípravě jejich strategického plánu či realizaci školení.

Slovenští nadšenci do DofE už dříve v tomto roce absolvovali školení pro nové vedoucí DofE v Praze. Nyní ve spolupráci s českou a mezinárodní kanceláří DofE (The Duke of Edinburgh's International Award Foundation) připravili první mezinárodní školení DofE na Slovensku. Tato školení se konají v Bratislavě právě teď - 14. a 15. května.

Někteří ze slovenských dobrovolníků se také zúčastní akcí souvisejících s návštěvou Její královské Výsosti, hraběnky z Wessexu, GCVO, celosvětové ambasadorky Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu, která na pozvání české kanceláře DofE zavítá ve dnech 19. a 20. května do Prahy.

Pro zajímavost se můžete podívat také na video, na kterém slovenský držitel zlaté ceny DofE motivuje mladé lidi, aby aktivně vyhledávali příležitosti a přijímali výzvy, jaké nabízí například DofE: https://www.youtube.com/watch?v=JfJdLDlKWn0

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací