Festival vzdělávání Nakopněte svoji školu 18. – 20. 2. 2018 v Litomyšli

Festival vzdělávání Nakopněte svoji školu 18. – 20. 2. 2018 v Litomyšli

Novinky

14. února 2018

LITOMYŠL / Cílem konference je poskytnout ředitelům škol, pedagogům, rodičům a studentům inspiraci s možností lépe se zorientovat v současných vzdělávacích trendech a ve způsobech vedení školy v třetím tisíciletí.

Na přednáškách a workshopech se představí přední čeští odborníci. Účastníci se mohou těšit například na Pavla Kysilku, Rostyu Gordon Smith nebo Jitku Kmentovou. Mezinárodní rozměr dodává konferenci vzácný host z Izraele Opher Brayer, který přijede do Litomyšle představit svou unikátní metodu na rozvoj matematického myšlení a kreativity. Festival se koná pod záštitou starosty města Litomyšle Radomila Kašpara, který bude konferenci zahajovat a pod záštitou hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického, který se zúčastní panelové diskuze na téma vzdělávání v pondělí od 18:00.Na přednáškách a workshopech se představí přední čeští odborníci.

Účastníci se mohou těšit například na Pavla Kysilku, Rostyu Gordon Smith nebo Jitku Kmentovou. Mezinárodní rozměr dodává konferenci vzácný host z Izraele Opher Brayer, který přijede do Litomyšle představit svou unikátní metodu na rozvoj matematického myšlení a kreativity. Festival se koná pod záštitou starosty města Litomyšle Radomila Kašpara, který bude konferenci zahajovat a pod záštitou hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického, který se zúčastní panelové diskuze na téma vzdělávání v pondělí od 18:00.

V pondělí 19. února se tohoto festivalu zúčastní také náš tým DofE, který zde bude mít svůj prezentační stánek přímo v areálu Zámeckého návrší. Rádi Vám tedy zodpovíme veškeré dotazy týkající se programu a účasti v něm. Co se týče Pardubického kraje, spolupracujeme již s deseti místními centry.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací