Jiří Zrůst se stává předsedou správní rady World Fellowship Programu

Jiří Zrůst se stává předsedou správní rady World Fellowship Programu

Novinky

24. ledna 2019

Pan Jiří Zrůst, Senior Managing Director společnosti Macquarie Group a předseda správní rady Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu Česká republika, se stává také předsedou správní rady World Fellowship Programu spojujícího individuální dárce z řad byznysmenů z celého světa, kteří se chtějí podílet na rozvoji DofE na všech kontinentech. Jiří Zrůst jejiž řadu let oddaným podporovatelem DofE a zasloužil se o růst tohoto programu nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Zároveň je členem rady, která rozhoduje o globálním vývoji DofE. Té předsedá samotný princ Edward, hrabě z Wessexu KC GCVO.

Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu se aktuálně účastní 1.3 milionu mladých lidí ve věku 14 – 24 let, a to ve více než 130 zemích světa. Program je v jednotlivých zemích finančně podporován jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni, a právě World Fellowship Program je pro tyto activity klíčový. Jiří Zrůst, který tomuto programu nově předsedá, má více jak 20 let zkušeností z oblasti managementu, finančních služeb a logistického sektoru. Aktuálně působí jako Senior Managing Director v Macquarie Group, kde má na starost především mimo jiné vyhledávání nových investičních příležitostí.

John May DL, generální tajemník Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu, říká: “Jiří je oddaným podporovatelem DofE už po devět let a jsme potěšeni, že ho můžeme uvítat jako Předsedu World Fellowship Programu. S jeho rozsáhlými zkušenostmi jak v korporátním, tak v neziskovém sektoru, můžeme definovat nové příležitosti pro DofE a dostat tak Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu dál, než se nám podařilo kdykoli předtím. Zároveň bychom rádi poděkovali Gregorymu Beltonovi, který tento post zastával v rámci předchozích tří let.”

Plné znění celé tiskové zprávy zde.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací