Macquarie Group Foundation podpořila DofE v ČR

Macquarie Group Foundation podpořila DofE v ČR

Aktuality

25. září 2015

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu v České republice (DofE) získala dar ve výši 450 000 Kč od nadace Macquarie Group Foundation na podporu své práce se společensky znevýhodněnými mladými lidmi a na rozšíření sítě škol a dalších institucí, které poskytují program DofE.

„Mezinárodní cena vévody z Edinburghu a její projekty jsou skvělým důkazem toho, jak důležité jsou soukromé iniciativy v oblasti neformálního vzdělávání. Získání ceny DofE pomůže každému mladému člověku, bez ohledu na jeho původ či životní situaci, rozvíjet jeho schopnosti a osobnost, což jej připraví na práci a život,“ říká Jiří Zrůst, Senior Managing Director, Macquarie Infrastructure and Real Assets, předseda správní rady Mezinárodní ceny vévody z  Edinburghu v České republice a člen správní rady Mezinárodní ceny vévody z  Edinburghu na Slovensku.

„Je nám ctí, že tuto štědrou podporu jsme obdrželi již třetí rok v řadě. Umožňuje nám rozvíjet a rozšiřovat roli DofE v České republice. DofE je jedinečný program, který podporuje mnohovrstevný rozvoj mládeže. Každý rok se do programu DofE zapojuje více a více mladých lidí a my jsme velmi vděční našim podporovatelům, bez kterých bychom nemohli růst,“ vysvětluje Tomáš Vokáč, výkonný ředitel Mezinárodní ceny vévody z  Edinburghu v České republice.

Macquarie Group Foundation je dobročinná nadace společnosti Macquarie Group, předního poskytovatele finančních, poradenských a investičních služeb a služeb správy fondů. Nadace pomáhá posilovat komunity díky finanční podpoře, dobrovolnictví a sdílení dovedností. Každý rok nadace pomáhá financovat stovky neziskových organizací s cílem podporovat společenský rozvoj. DofE je poctěna, že je jednou z takto podporovaných organizací.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací