Národní setkání 2016 se blíží

Národní setkání 2016 se blíží

Novinky

5. října 2016

Rok se s rokem sešel a Národní setkání 2016 je již za dveřmi. Celá akce se uskuteční ve dnech 20. – 22. října v Janově nad Nisou, v hotelu Semerink. Letošní Národní setkání pak zažije jednu velkou premiéru, poprvé totiž bude s hojnou mezinárodní účastí.

Na Národním setkání se potkají vedoucí z celé České republiky, členové Národní kanceláře a Alumni clubu, ambasadoři nebo patroni DofE v Česku. Hlavním tématem a náplní letošního Národního setkání, které se uskuteční za podpory Visegrádského fondu,  bude koučování a koučink jako takový. Na programu je hned několik kvalitních workshopů vedených zkušenými kouči, prostor bude také pro individuální konzultace a odzkoušení nových prvků v praxi.

Jak již bylo zmíněno v úvodu tohoto článku, letošní setkání poprvé překročí tuzemské hranice a účastnit se jej budou také vedoucí DofE v Polsku, Nizozemsku a Slovensku. Nejen, že tak dojde k výměně informací jak DofE funguje v jiných zemích,  prostor bude také pro sdílení dobré praxe, zkušeností a navázání nenahraditelných mezinárodních kontaktů.

V rámci Národní setkání i letos přijde řada na outdoorové aktivity, pro všechny zúčastněné je naplánovaná expedice v prostředí Jizerských hor. Všichni si tak na vlastní kůži zkusí, co účastnici DofE při expedicích podstupují.

Program k Národnímu setkání si můžete prohlédnout zde.

A jaká koučovací témata vás čekají?

David Javornický

Ilona Drahotová

Jana Bohutínská

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací