Národní setkání DofE 2015 proběhlo skvěle! Díky všem za účast!

Národní setkání DofE 2015 proběhlo skvěle! Díky všem za účast!

Akce

17. října 2015

Tento víkend proběhlo Národní setkání Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu 2015. Celé dva dny byly nabité zážitky, zajímavými osobnostmi, workshopy a seznamováním se s ostatními kolegy. Akce proběhla 16. a 17. října v krásném prostředí Jizerských hor v hotelu Semerink a zúčastnilo se jí přes padesát pedagogických pracovníků a mladých lidí z České a Slovenské republiky.

Účastníci akce měli možnost zapojit se do mnoha zajímavých aktivit a vyslechnout si přednášky inspirativních osobností. Jako první všechny přivítal ředitel DofE Tomáš Vokáč a k tomu se svým pozdravem přidala ředitelka pro region Evropy a Blízkého východu  Melek De-Wint z britského IAFu. Následovaly workshopy v duchu DofE a nebyla promarněna ani minuta!

Jeden z workshopů se zabýval radami a tipy, jak efektivně vést účastníky. Další z workshopů vedl jeden z našich skvělých hostů Tomáš Princ, tvůrce blogu Humans of Prague a ukázal všem, jak vytvořit a spojit fotku s příběhem. Na workshop navázalo vyhlášení Facebookové soutěže Humans of DofE, jejíž pravidla naleznete zde. Nechyběly ani workshopy Národní kanceláře zahrnující novinky v oblasti školení či administrace programu a představení nové mobilní aplikace DofE, která se připravujeme. Součástí programu byly také interaktivní hry a vyzkoušení si nových dovedností.

Svou účastí nás poctil i patron DofE, fotograf a kulturolog Petr Mikšíček, který celou akci natáčel a na jehož video se můžete těšit!  Všechny svou prezentací ohromila zlatá účastnice a ultra bikerka Markéta „Peggy“ Marvanová, která mluvila o svém neuvěřitelném zdolání nejdelšího nezabezpečeného závodu horských kol na světě, Great Divide Tour 4418 km napříč Severní Amerikou. Aby toho nebylo málo, tak si druhý den všichni prožili mini expedici, kterou vedli kolegové ze Slovenského DofE a užili si spoustu zábavy.

Krásné a inspirativní prostředí hotelu Semerink podpořilo dobrodružnou i tvořivou atmosféru našeho setkání, děkujeme Svatopluku Čechovi, majiteli hotelu, i celému jeho týmu za skvělé zázemí!

Všem děkujeme za účast, doufáme, že jste se bavili tak dobře jako my a už teď se těšíme na Národní setkání 2016!

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací