Podpora z Fondu DofE pokračuje!

Podpora z Fondu DofE pokračuje!

Aktuality

23. října 2015

I na rok 2016 si mohou organizace zapojené v programu DofE požádat o příspěvek z Fondu DofE! Stejně, jako v poslední výzvě je možné v období od 11. 11. 2015 do 25. 11. 2015 žádat o příspěvky pro účastníky programu, školitele a hodnotitele expedic a také na nákup expedičního vybavení až do výše 5 000 Kč. Organizace, které se zapojily do programu v loňském roce a nové organizace, které se do programu zapojí do 25. 11. 2015 mohou požádat o příspěvek ve výši 2 000 Kč pro rozjezd nově vzniklého centra.

Z Fondu DofE je možné žádat o podporu dobrodružných expedic, a to jak pro účastníky programu, tak pro školitele a hodnotitele expedic z řad pedagogů a dobrovolníků místního centra, a to až do výše 4 000 Kč na osobu. Zároveň je možné požádat o příspěvek na materiální vybavení na expedice (např. stan, karimatky, vařič atd.) až do výše 5 000 Kč na místní centrum.

Program DofE nehradí náklady na jednotlivé aktivity, které si mladí lidé pro jeho plnění vyberou (např. zájmové kroužky, kurzy, sportovní kluby, výbava, cestovné), pokud by však hrazení těchto nákladů mělo mladému člověku překážet v plnění programu DofE, může pro něj jeho vedoucí získat příspěvek z Fondu DofE ve výši až 1 500 Kč na aktivitu

Abychom usnadnili novým organizacím vstup do programu DofE, nabízíme jim rozjezdovou dotaci ve výši 2 000 Kč. Finanční prostředky z této dotace je možné použít např. na výdaje související s cestou na školení DofE, nákup základní sady účastnických knížek, příručky pro vedoucí atd.

Možnost žádat o příspěvky z Fondu DofE je vždy dvakrát za rok (na jaře a na podzim), o konkrétních termínech a pravidlech dané výzvy jsou zapojené organizace včas informovány. Využití získaných prostředků se nedokládá daňovým doklady, ale fotografiemi a příběhy podpořených mladých lidí, které mohou být zveřejněny a závěrečným vyúčtováním příspěvku.

Pravidla čerpání a informace o Fondu DofE najdete zde.

Znění aktuální výzvy najdete od 11.11.2015 zde.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací