Podzimní školení přivádějí program DofE do dalších škol a organizací

Podzimní školení přivádějí program DofE do dalších škol a organizací

Aktuality

23. září 2014

Začátek školního roku je oblíbeným obdobím, kdy se do programu DofE zapojují nové školy a organizace pracující s mládeží. Proto jsme pro zájemce z řad pedagogů a pracovníků s mládeží připravili hned šest termínů školení, která jim vstup do programu DofE umožní. Minulý týden proběhla první dvě školení a další se chystají na říjen a listopad.

Dvou školení, která proběhla v minulém týdnu, se zúčastnilo celkem dvacet pedagogů z dvanácti organizací. Z toho sedm organizací se do programu DofE zapojuje úplně nově, to znamená, že v následujících týdnech podepíšou Smlouvu o spolupráci, která k poskytování programu DofE mladým lidem opravňuje.

Program pak mohou mladým lidem, s nimiž pracují, nabídnout hned nebo třeba při příležitosti nějaké zajímavé akce pro studenty. Například VOŠ a SPŠE Plzeň program představí na akci "Otevíráme dveře vzděláním," jíž se v hojném počtu zúčastní jak studenti školy, tak zájemci o studium. 

Kromě této školy bude program brzy dostupný na SOŠ Šumperk, Gymnáziu Evolution Sázavská, Gymnáziu Jar. Vrchlického v Klatovech a DDM Rozmarýn Litoměřice, DDM Trend Roudnice nad Labem, SVČ Atlas a Bios v Přerově.

Obě školení - základní i expediční - proběhla v přátelské atmosféře a pedagogové na nich získali spoustu užitečných informací.

"Jsem vážně nadšená a těším se na další spolupráci," uvedla jedna z účastnic školení.

Radost měli účastníci také z faktu, že si ze školení odnesli i osvědčení o absolvování školení akreditováno MŠMT v systému DVPP.

Další termíny se připravují na říjen a listopad, přihlašování je otevřeno na stránkách http://www.dofe.cz/cz/skoleni/.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací