Představujeme partnery programu DofE v ČR: Internetová agentura Cognito

Představujeme partnery programu DofE v ČR: Internetová agentura Cognito

Aktuality

24. září 2014

Cognito je internetová agentura, která pomáhá na svět úspěšným internetovým prezentacím, obchodům, aplikacím a reklamním kampaním pod heslem "Prozraďte světu, kdo jste." Cognito je autorem webu www.DofE.cz a jen díky nim si tedy můžete přečíst tento článek.

Společná práce národní kanceláře programu DofE a internetové agentury Cognito na webu www.DofE.cz, která zahrnovala návrh a přípravu vzhledu i jednotlivých stránek, prvků a funkcí, začala už na konci roku 2012.

Ke spuštění webu došlo 6. února 2013, tedy v den, kdy jsme program DofE oficiálně představili veřejnosti na Britské ambasádě v Praze. Od té doby ho navštívilo 13 tisíc uživatelů, z nichž mnozí se na web vracejí opakovaně, aby zde získali potřebné informace a materiály týkající se programu DofE, ale také se dozvěděli, co je v programu DofE nového. V létě 2014 jste si mohli všimnout některých drobnějších změn webu - zejména přidání některých nových stránek a textů, ale také videí o programu DofE. I za tím je spousta práce programátorů, designerů a manažerů agentury Cognito

Na vzhled i fungování webu máme kladné ohlasy, a to nejen v České republice, ale také v mezinárodní kanceláři programu DofE, která oceňuje zejména originalitu zpracování za současného zachování všech náležitostí mezinárodní vizuální identity programu DofE. Cognito nabídlo zpracování webové prezentace také dalším národním kancelářím programu DofE, takže obdobný vzhled webu můžete vidět i u litevské DofE na www.DofE.lt. V současné době se připravuje adaptace webu pro stránky DofE ve Spojených státech amerických. 

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací