Princ Edward motivoval účastníky, poskytovatele i podporovatele programu

Princ Edward motivoval účastníky, poskytovatele i podporovatele programu

Aktuality

15. března 2013

Tento týden byl velkou událostí pro všechny kolem programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Do Prahy zavítal nejmladší syn britské královny Alžběty princ Edward, aby zde program včetně jeho nové vizuální identity a vize podpořil.

Středa 13. března 2013 byla velkým dnem pro 32 úspěšných absolventů zlaté úrovně z posledních měsíců. Ti totiž převzali zasloužené ocenění v podobě zlatého certifikátu a odznaku přímo z rukou britského prince Edwarda. Vzhledem k tomu, že i princ je absolventem tohoto programu, který založil jeho otec princ Philip, mohli si s ním také popovídat o zážitcích z programu. Princ Edward je v proslovu ujistil, že zkušenosti získané v programu v životě bohatě uplatní.

Fotografie z této slavnostní akce najdete ve fotogalerii na tomto webu nebo také na naší Facebookové stránce.

Večer téhož dne proběhla v Martinickém paláci fundraisingová galavečeře, kde se opět několik účastníků a absolventů programu setkalo s princem Edwardem při prezentaci svých příběhů a zážitků z programu. Této akce se zúčastnili stávající i potenciální podporovatelé nadace Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu, ale také noví patroni programu - moderátor a herec Marek Eben, divadelník Petr Forman, jehož inscenace hosty přivítala, a horolezkyně Klára Poláčková.

Fotografie z galavečeře najdete v této fotogalerii.

Posledním bodem princova oficiálního programu v České republice byla návštěva jedné ze škol, poskytujících program. Jednalo se o mezinárodní střední školu Prague British School, v níž má program už dlouholetou tradici a která díky tomu disponuje velkými zkušenostmi s realizací programu, které je připravena sdílet a tím pomoci rozšíření programu na další školy. Tato návštěva se konala 14. března dopoledne a fotografie najdete v této fotogalerii.

Reportáž shrnující návštěvu prince Edwarda v Praze odvysílala mimo jiné Česká televize v hlavním zpravodajském bloku ze dne 14. března 2013. Podívat se na ni můžete na tomto odkazu.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací