Přípravy na královskou návštěvu jsou v plném proudu

Přípravy na královskou návštěvu jsou v plném proudu

Aktuality

1. března 2013

Vzhledem k tomu, že DofE Award zakládal a zaštiťuje samotný manžel britské královny Alžběty II. princ Philip, vévoda z Edinburghu, členové královské rodiny nás pravidelně podporují návštěvami v České republice. Nyní za tímto účelem přijede do Prahy nejmladší z potomků královského páru – princ Edward spolu s manželkou princeznou Sophií. Co pro ně chystáme?

Princ Edward se svou ženou do České republiky přijíždějí na pozvání české pobočky nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu a Britského velvyslanectví. V současné době tedy ve spolupráci s britskou ambasádou připravujeme jejich program.

Již nyní je jisté, že princ Edward osobně předá certifikáty přibližně třiceti úspěšným absolventům programu DofE Award, kteří na tuto ceremonii přijedou z různých koutů České republiky. Jedná se o studenty gymnázií a dalších středních škol, ale i mladé lidi, kteří program absolvovali v domě dětí a mládeže, středisku volného času či dětském domově se školou. Pro všechny se bez pochyby jedná o velkou událost, na kterou se těší oni i jejich rodinní příslušníci či kamarádi, které mohou na ceremonii vzít.

Princ Edward také navštíví jednu ze škol, která program DofE Award poskytuje. Na programu jsou ještě další akce, bližší informace budou zveřejněny. Zároveň připravujeme také návštěvu generálního tajemníka mezinárodní kanceláře programu (The Duke of Edinburgh’s International Award Foundation) Johna Maye.

Pro další aktuality sledujte náš web nebo Facebook.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací