Proběhlo (mezi)Národní setkání 2016!

Proběhlo (mezi)Národní setkání 2016!

Novinky

15. listopadu 2016

Ve dnech 20. – 22. října 2016 se v prostorech hotelu Semerink v Janově nad Nisou uskutečnilo každoroční Národní setkání. Letošní ročník zažil také jednu velkou premiéru, jelikož proběhlo s mezinárodní účastí.

Na Národním setkání se potkali vedoucí z celé České republiky, členové Národní kanceláře a Alumni clubu nebo ambasadoři DofE v Česku. Hlavním tématem letošního Národního setkání, které se uskutečnilo za podpory Visegrádského fondu,  bylo koučování.

Po příjezdu a večerním zahájením celé akce ve čtvrtek, se následujícího dne naplno rozjel hlavní program, který se celý pátek nesl ve znamení koučování.  Proběhlo hned několik workshopů vedených zkušenými kouči, a to Janou Bohutínskou, Ilona Drahotovou, Ondřejem Filipem  a Davidem Javornickým. Prostor zůstal také na individuální koučovací lekce.

Jak funguje DofE v jiné zemi, účastníkům setkání představila výkonná ředitelka DofE v Nizozemsku, Pascalle Cup. Kromě zmíněné nizozemské účasti byli na Národním setkání 2016 přítomni také zástupci Polska a Slovenska.

Závěrečný sobotní den byla pro všechny zúčastněné připravena outdoorová aktivita a všichni se tak vydali na mini dobrodružnou expedici, která probíhala v prostředí Jizerských hor.  Vedoucí tak alespoň zčásti podstoupili, co účastnici DofE při svých expedicích zažívají.

Krásné a inspirativní prostředí hotelu Semerink podpořilo dobrodružnou i tvořivou atmosféru našeho setkání, děkujeme Svatopluku Čechovi, majiteli hotelu, i celému jeho týmu za skvělé zázemí!

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací