Probíhá Letní příměstský tábor pro autistické děti, na němž nechybí program DofE

Probíhá Letní příměstský tábor pro autistické děti, na němž nechybí program DofE

Z místních center

12. srpna 2014

Dětský domov Těrlicko připravil spolu s občanským sdružením Adam Havířov letní tábor pro autistické děti, který právě probíhá. Jeho součástí jsou i aktivity, při nichž se účastníci mohou seznámit s programem DofE.

Ve dnech 4. - 8.srpna 2014 pořádal dětský domov Těrlicko, ve spolupráci s občanským sdružením Adam Havířov (pod záštitou psychologa Přemysla Mikoláše), Letní příměstský tábor pro děti s poruchou autistického spektra. Akci spoluorganizovala Libuška Gelnarová, zkušená vedoucí programu DofE.

Dětský domov Těrlicko připravil na této akci lanový parčík, díky němuž si děti spolu se svými asistenty užijí spoustu zábavy a zároveň se mohou seznámit s programem DofE. Starší děti, a především asistenti, projevili o program veliký zájem, stejně jako spousta dalších návštěvníků akce. Lanový park se nachází v těsné blízkosti Těrlické přehrady, vedle níž se vede příjemná turistická stezka, tudíž se o DofE dozvěděli také náhodní kolemjdoucí. Celé akci přálo hezké počasí.

Druhý turnus tohoto tábora následuje tento týden. Lanový park můžete sami okusit od pondělí 11.srpns až do pátku 15. srpna. Program DofE bude opět součástí akce. Vedle toho na vás čekají další lanové překážky a atrakce. 

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací