SEMINÁŘ V IZRAELI – multikulturalismus

SEMINÁŘ V IZRAELI – multikulturalismus

Aktuality

6. dubna 2016

V rámci partnerství s Národní kanceláří DofE v Izraeli a na Slovensku vám nabízíme možnost účastnit se týdenního semináře v Haifě zaměřeného zejména na multikulturalismus a lidská práva. Akce je určena pro všechny vedoucí, koordinátory, hodnotitele a školitele dobrodružných expedic.

Seminář, v rámci kterého budete mít mimo jiné možnost nahlédnout i pod pokličku programu na místních centrech v Izraeli, navázat spolupráci s kolegy z Izraele a Slovenska a navštívit některé zajímavé turistické památky, se bude konat v termínu 5. – 10. června 2016. Více informací naleznete v  tomto letáku. Účastnický poplatek je 185 €, nicméně naše Národní kancelář vám přispěje příspěvkem 100 € a vaše náklady tak budou činit pouze 85 € a pochopitelně náklady na osobní výdaje a dopravu na letiště v rámci ČR. Letenka, ubytování a strava budou kompletně uhrazeny. Seminář probíhá v anglickém jazyce, zvažte proto prosím své jazykové možnosti!

Tato nabídka je otevřena pro všechny vedoucí, koordinátory, hodnotitele a školitele dobrodružných expedic – sdílejte prosím tuto nabídku se svými kolegy. Pro přihlášení na seminář je nutné zaslat motivační dopis v angličtině na e-mailovou adresu tereza.stankova@dofe.cz, a to do 15. dubna. V motivačním dopise nezapomeňte uvést základní údaje o sobě (z jakého místního centra jste, jakou máte v programu roli) a svou motivaci pro účast na semináři (proč se o toto téma zajímáte, proč pro vás bude účast přínosná apod.). Každý žadatel dostane zpětnou vazbu a vybraní jedinci budou kontaktováni do 20. dubna. Za Českou republiku můžeme vyslat 4 vedoucí. S případnými dotazy se neváhejte obrátit na výše uvedený e-mail!
 

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací