V dubnu jsme podporovali a inspirovali DofE vedoucí

V dubnu jsme podporovali a inspirovali DofE vedoucí

Novinky

26. dubna 2019

Během dubna jsme pro všechny vedoucí a koordinátory DofE uspořádali sérii akcí s názvem Meet Up. První proběhl 2. dubna v Ústí nad Labem, druhý se uskutečnil 4. dubna v Praze a závěrečný, který proběhl 11. dubna, přivítal vedoucí v Brně.

Hlavním účelem bylo poskytnout vedoucím a koordinátorům DofE místo, kde mohou diskutovat o tom, co u nich v rámci DofE funguje, co se nedaří a hlavně prostor k tomu, aby si mohli vzájemně poradit a pobavit se o radosti, kterou jim DofE přináší. Zúčastnilo se dohromady přes 40 vedoucích a koordinátorů z různých krajů.

Pro zpestření programu byla připravena krátká přednáška Prázdninové školy Lipnice, která byla zaměřena na to, jak motivovat a pracovat s týmem. Mnozí vedoucí totiž často řeší problém toho, že účastníci program DofE nedokončí, protože přijdou o svou motivaci. Regionální manažeři příslušných krajů byli na místě, aby mohli poradit s nejasnostmi a také informovat o novinkách a budoucnosti DofE.

Chceme i nadále pokračovat v péči o naše vedoucí a koordinátory, víme totiž, že bez nich by se DofE v České republice nemohlo dařit tak skvěle, jak je tomu dnes. Těšíme se tedy na další Meet Up, třeba i ve vašem kraji.

 

 

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací