V mezinárodní atmosféře došlo k založení Alumni Clubu pro absolventy programu

V mezinárodní atmosféře došlo k založení Alumni Clubu pro absolventy programu

Aktuality

25. listopadu 2013

V neděli 24. listopadu 2013 došlo k založení českého DofE Award Alumni Clubu - platformy, jejímž prostřednictvím budou mít absolventi zlaté úrovně programu DofE Award možnost navazovat kontakty s dalšími absolventy programu z ČR i ze zahraničí, zúčastnit se zajímavých akcí (na národní i mezinárodní úrovni), nadále na sobě pracovat, realizovat vlastní projekty, získávat cenné zkušenosti a zůstat v kontaktu s děním kolem DofE Award.

Založení Alumni Clubu bylo vyústěním mezinárodního setkání absolventů programu, uspořádaného národní kanceláří v Praze. Na této akci se setkali absolventi programu z celkem sedmi evropských zemí a sdíleli své zkušenosti se zakládáním a fungováním tohoto klubu. V mnoha zemích už totiž takováto platforma sdružující absolventy programu existuje (např. Irsko a Holandsko), zatímco v dalších je nově zakládána. Alumni Club je osvědčený způsob, jak zajistit, aby mladí lidé pokračovali v aktivitě a vyhledávání výzev i po dosažení nejvyšší mety programu - zlatého ocenění.

V těchto dnech kontaktujeme absolventy programu, abychom je na tuto novou příležitost upozornili. Vzhledem k téměř dvacetileté historii tohoto programu v České republice však na mnohé absolventy programu nemáme kontakty. Pokud jste tedy sami absolventem nebo někoho takového znáte, napište prosím koordinátorce Alumni Clubu, Šárce Čapkové na e-mail sarka.capkova@dofe.cz.

Roční výročí Alumni Clubu bychom rádi oslavili v hojném počtu, přesahujícím stovku. Máme na to!

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací